Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Оформити кредит онлайн за паспортом

Мікрокредити – відносно нова для України фінансова сфера, але набирає обертів щодня. Кожен день тисячі українців знайомляться з простим і доступним кредитуванням. Якщо ви хочете взяти онлайн кредит за паспортом та ІПН і більше ніяких довідок не збирається, це хороший варіант.

В МФО можна оформити кредит онлайн – зазвичай це сума до 4000 гривень, рідше до 11000 гривень під щоденний відсоток (в залежності від МФО він може становити 1-2%). Великими відсотками компанії страхують свої ризики, адже від клієнта вимагається лише паспорт та ІПН. Довідка про доходи, з місця роботи, про несудимість, необхідні в банку, тут не потрібні. Чи не потрібен і заставу, як у випадку з позиками в ломбарді.

Чи безпечний кредит за паспортом онлайн?

Кредит онлайн – послуга, яку пропонують мікрокредітной фінансові організації, або МФО. Вони працюють в рамках українського законодавства і використовують надійні технології шифрування даних.

Перевірити інформацію про компанію легко – на сайті повинні міститися відомості про реєстрацію підприємства, які легко перевірити. Крім того, важливо, щоб сайт підтримував технологію шифрування даних – зовні це виглядає як зелений замочок на початку адресного рядка.

Під час прив'язки карти сайт повинен запропонувати верифікувати карту. Це процедура захисту від шахраїв. В процесі цього на карті буде утримана довільна сума від 1 до 2 гривень, а повідомлення, де вказана конкретна сума, прийде у вигляді SMS або повідомлення в додатку інтернет-банкінгу (якщо цього не відбулося, потрібно зателефонувати на гарячу лінію банку і дізнатися суму блокування ).

Де і як отримати кредит за паспортом онлайн?

Отримати невелику позику можна в онлайн-сервісі Dinero. Тут можна оформити позику в розмірі від 300 до 4000 гривень миттєво (при першому зверненні) і до 11000 гривень під 1,3% в день (при наступних зверненнях). Щоб отримати кредит онлайн тут, потрібно:

  • мати вік від 18 років. Отримати гроші може студент, безробітний і пенсіонер;
  • мати паспорт, ІПН, банківську картку. Більше ніяких додаткових документів надавати не доведеться;
  • заповнити анкету на сайті. Вказуйте якомога більше даних про себе, адже це підвищить шанси на схвалення позики. Всі дані обов'язково повинні бути правдивими і не містити помилок;
  • верифікувати банківську карту;
  • дочекатися рішення і зарахування грошей на карту.

Весь процес автоматизований, тому на отримання позики піде максимум 15 хвилин, а новий кредит онлайн можна взяти ще швидше. Dinero – це простий і зручний спосіб вирішити фінансову проблему, адже паспорт, по суті, єдине, що потрібно в цьому процесі.

Крім того, сервіс пропонує і ряд інших переваг. Наприклад, ви можете достроково погасити кредит без будь-яких штрафних санкцій – це можливість заощадити, адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою. А якщо повернути гроші вчасно, навпаки, не виходить, тоді можна продовжити термін його дії, сплативши комісію. Мікрозаем – це вигідний, комфортний і доступний кожному кредит.