Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит на 3000 грн на карту

На що можна витратити кредит 3000 гривень? Це середній по характеристикам смартфон, можна підлікувати зуби, купити чоботи, зробити дрібний ремонт авто. Іноді такої суми може просто не бути на руках, якщо стався форс-мажор, а зарплата ще нескоро. У такій ситуації багатьом доводиться звертатися за допомогою до знайомих або залазити в кредитку. Але що якщо ні перший, ні другий варіант не підходить? Варто спробувати оформити позику в МФО, наприклад, Dinero.

Що таке мікрокредит від Dinero?

Щоб отримати позику в кілька тисяч гривень, потрібно мати тільки паспорт, ІПН, банківську карту будь-якого українського банку. Заповнюйте анкету на сайті і отримуйте гроші через 5 хвилин. Чому варто вибрати Dinero:

  • першу позику до 3000 гривень миттєво. Тобто зовсім ніяких відсотків, ні 0,9%, ні 0,3%, ні навіть 0,02%. І ніяких прихованих платежів і комісій;
  • без довідки про доходи. Підтверджувати свою платоспроможність не доведеться, сервіс пред'являє досить лояльні умови. Рекомендується не мати прострочень по порушеними позиками;
  • позику оформляється онлайн і нікуди йти не треба. Просто заповнюйте анкету, очікуйте рішення і отримуйте гроші на карту.

Dinero пропонує одні з найприємніших умов на ринку мікрокредитування. Це відмінний спосіб швидко вирішити невелику фінансову проблему.