Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в «Море Грошей»

«Море Грошей» - сервіс, який кредитує онлайн на суму до 10 000 гривень. Це досить популярний спосіб отримання грошових позик. сервіс видає гроші на найрізноманітніші потреби: відпустка, лікування, освіту, великі покупки, потреби бізнесу і т.д. Ще це дуже швидко - позики оформляються за 10-15 хвилин без відвідування банку або офісу.

«Море Грошей»: основні умови кредитування

Сервіс видає мікропозики самому широкому колу клієнтів. Мінімальна сума, яку можна замовити, - це 500 гривень. Максимальна - 10 000. Багато МФО обмежують суму першого кредиту. «Море Грошей» - не виняток. В перший раз тут можна отримати до 3000 гривень. Надалі кредитні можливості розширюються.

Особливість «Море Грошей» - низькі відсотки. Якщо клієнт звертається вперше, то йому готові дати кредит під 0,8%. При повторному зверненні - 1,6%. Це одні з найнижчих процентних ставок в ніші миттєвого кредитування. Позика видається на термін до 30 днів. Але це не означає, що термін користування грошима в «Море Грошей» не можна продовжити. Пролонгація можлива, якщо погасити відсотки по кредиту.

Щоб отримати кошти, потрібно дотримати кілька простих умов:

 • бути старше 18 років;

 • мати паспорт громадянина України;

 • мати ідентифікаційний номер платника податків;

 • мати діючу банківську карту одного з українських банків.

Як бачите, під ці критерії підпадає дуже багато людей, що робить сервіс «Море Грошей» загальнодоступним.

Кредитний калькулятор допоможе визначитися

Не знаєте, чи зможете віддати позику в строк? Тоді скористайтеся кредитним калькулятором онлайн. Це спеціальний компонент сервісу, що дозволяє заздалегідь визначити, чи доцільно брати позику. Потрібно просто ввести бажану суму кредитування і терміни. Відсотки будуть розраховані автоматично, а поруч з'явиться підсумкова сума - скільки всього треба буде заплатити по кредиту. Якщо потенційний позичальник готовий взяти на себе такі кредитні зобов'язання, то поруч є кнопка «Замовити». Натиснувши її, ви перейдете до заповнення анкети.

Як отримати кредит онлайн

«Море Грошей» видають кредити досить швидко - за 5-10 хвилин. Але для цього потрібно уважно заповнити заявку. Це може зажадати деяких сил і уваги. Помилятися тут дуже небажано.

Алгоритм отримання грошей виглядає так:

 1. Позичальник заповнює заявку.

 2. Спеціальна програма аналізує її і формує рішення.

 3. Клієнт отримує лист на електронну адресу з кодом підтвердження.

 4. У своєму «Особистому кабінеті» на сайті кредитора потрібно ввести цей код і верифікувати карту. Так компанія зрозуміє, що людина, яка з ній спілкується, дійсно є власником картки і назвався своїм прізвищем.

 5. Позичальник отримує гроші на карту.

На практиці вся процедура отримання грошей залежить від того, наскільки правильно і швидко клієнт може заповнити заявку. Але запитань в анкеті трохи, і більшість позичальників укладаються в 5-10 хвилин. приблизно стільки ж можна чекати надходження грошей на карту.

На який термін можна отримати кредит?

Стандартний термін кредитування в «Море Грошей» - 30 днів. Звичайно, позику можна взяти і на менший період. Наприклад, на тиждень або на 14 днів. але при необхідності кредитом можна користуватися і 65 днів. Наприклад, коли клієнт не встигає повернути гроші в заявлений термін. Для цього можна пролонгувати кредитний договір: виплатити відсотки і далі користуватися грошима. А ще кредит можна повернути достроково. Ніяких санкцій це за собою не тягне. Навпаки, рекомендується раніше повертати гроші, якщо потреба в них відпала, і позичальник в змозі виплатити борг. так вдасться заощадити на виплатах по відсоткам.

Як погасити кредит?

Уже згадувалося, що у кожного користувача є свій «Особистий кабінет» - це сторінка на сайті «Море грошей», де є персональна інформація позичальника, його договір по кредиту і вказані терміни повернення позики і потрібна сума. За допомогою цього сервісу можна повернути гроші. вони спишуться автоматично з тієї банківської карти, на яку були зараховані спочатку.

Якщо є тільки готівку, то кредит можна повернути в відділенні банку або через платіжний термінал. Для цього достатньо вказати реквізити «Море грошей ».

Чому ж варто вибирати «Море Грошей»?

Для початку варто усвідомити: непередбачені обставини, в яких можуть знадобитися позикові кошти, трапляються у кожного. По справжньому підприємливий чоловік знає, якою допомогою можна скористатися в разі фінансових складнощів, і як раціонально витрачати отримані гроші.

Сервіс «Море грошей» має багато переваг:

 • зручність. Не потрібно нікуди виходити, не потрібно залишати будинок або офіс, щоб отримати кредит;

 • конфіденційність. Ніхто не побачить, що ви пішли в банк за кредитом.

 • оперативність. Позику видають за 10-15 хвилин;

 • право на таємницю. Клієнт може не повідомляти, навіщо йому потрібні гроші і на які цілі він їх витратить;

 • право на помилку. Кредити видаються навіть особам з поганою кредитною історією;

 • Свобода дій. Погасити позичку можна будь-яким зручним способом, а при необхідності - пролонгувати термін дії кредитного договору;

 • прозорість. Відсотки і тіло кредиту - все, що потрібно заплатити. Цю суму позичальник дізнається ще до того, як отримав кредит. прихованих комісій немає.

«Море грошей» - швидкий і зручний сервіс, доступний для багатьох громадян України. З ним легко вирішувати свої фінансові проблеми і планувати бюджет.