Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит онлайн в Сумах?

Все більше людей не бояться довіряти сучасним технологіям, оплачуючи покупки в інтернеті, перераховуючи гроші на карту. Кредити онлайн в Сумах теж почали користуватися популярністю. У цього виду кредитування є безліч переваг:

  • не потрібно нікуди йти, оскільки кредит оформляється онлайн. Зробити це можна навіть зі смартфона на вулиці або в магазині;
  • швидкість. Найтриваліше в цьому процесі – заповнення анкети, на що йде 10-15 хвилин. Система приймає рішення, ґрунтуючись на введених користувачем даних, на що йдуть лічені хвилини;
  • доступність. Мікрокредити можуть отримувати навіть ті люди, яким зазвичай відмовляє банк – без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи, студенти та пенсіонери.

Отримати такий кредит в Сумах з комфортом можна в Dinero.

Як отримати кошти в Дінеро?

В Dinero можна оформити кредит від 300 до 4000 гривень миттєво (за умови, що це перше звернення) і до 10000 гривень під 1,3% при последующе. Для цього потрібно просто зайти на сайт компанії, заповнити заявку, надавши паспортні, контактні дані та верифікувати банківську картку. Сервіс в Сумах працює цілодобово. Це вигідний і комфортний спосіб вирішити короткострокову фінансову проблему.