Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


«Компаньйон Фінанс»: як отримати кредит і віддати його без проблем

«Компаньйон Фінанс» - це фінансова організація, яка видає гроші під щоденний відсоток. Компанія працює онлайн. Для кредитування немає потреби звертатися в її офіс, хоча в Києві є кілька відділень, куди теж можна прийти за кредитом. На ринку «Компаньйон Фінанс» працює вже 5 років. За цей час у компанії накопичилося чимало відгуків, які допомагають зробити висновок про надійність, сервісі і лояльності кредитора.

«Компаньйон Фінанс»: умови кредитування

Гроші від «Компаньйон Фінанс» зараховуються на карту будь-якого українського банку. Якщо клієнт вперше звертається в «Компаньйон Фінанс», процентна ставка становить 0,01%. Це набагато менше, ніж в інших компаніях. також в перший раз можна взяти кредит до 10 тисяч гривень. Термін кредитування - від 1 до 30 днів. У компанії є два кредитні продукти «Стандартний» та «Пенсійний». Відрізняються вони максимальною сумою кредиту, який можна оформити. Гроші надходять онлайн на карту. Так само онлайн можна погасити позику.

Кого кредитують в «Компаньйон Фінанс»?

Це може бути практично будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Довідка про доходи або склад сім'ї при цьому не потрібна. «Компаньон Фінанс »видає кредити студентам, пенсіонерам, безробітним, особам з поганою кредитною історією і іншим людям, яким найчастіше відмовляють банки. Для цього не потрібно збирати пакет документів, надавати заставу або приводити поручителів.

Ось що потрібно, щоб отримати кредит:

 • бути платоспроможним;

 • мати карту українського банку;

 • бути старше 18 років і молодше 65 років;

 • бути громадянином України з паспортом під рукою;

 • мати в швидкому доступі мобільного телефон і інтернет.

Всі дії проводяться онлайн, тому у «Компаньйон Фінанс» досить широка географія. А список міст, де є офіси компанії, можна знайти на сайті.

Переваги, недоліки, тонкощі

«Компаньйон Фінанс» володіє стандартними для «швидких кредитів» перевагами. Це швидкість обробки заявок, лояльність, віддалене отримання і повернення кредиту, мінімальний пакет документів.

Серед недоліків варто відзначити: відсотки по короткострокових кредитах завжди вище, ніж по довгостроковому. При першому зверненні клієнта «Компаньйон Фінанс» видає кредит під 0,01%, а при наступних - 1,85% в день або 676% в рік. Це багато, якщо порівнювати з банківським кредитом на рік або більше. Неприємне явище - це високі штрафи за прострочення. У «Компаньйон Фінанс» за кожен день прострочення доведеться платити до 2,5%.

Особливість видачі кредиту - спілкування з співробітниками МФО, в тому числі і по відеозв'язку. Менеджери організації можуть не тільки зателефонувати, але і зв'язатися по відеозв'язку. Робиться це для того, щоб кредитом не скористалися шахраї під чужим ім'ям.

Як оформити кредит?

 1. Для початку потрібно вибрати, яку суму і на який термін брати. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті. поруч ви побачите суму, яку доведеться заплатити в результаті.

 2. Далі треба зареєструватися. Для цього в спеціальне поле введіть номер мобільного телефону. На вказаний номер прийде повідомлення з кодом. Його вводять в наступне поле на сайті.

 3. Важливо правильно заповнити анкету на кредит. тут вказують ідентифікаційний код, дату народження і погоджуються з тим, що «Компаньйон Фінанс» буде обробляти і зберігати ваші персональні дані.

 4. Тепер потрібно зайти в «Особистий кабінет» і вказати номер кредитної карти.

 5. Після цього потрібно максимально докладно заповнити анкету з даними про собі.

 6. Тепер сайт запропонує додати своє фото, скан-копію посвідчення особистості та ідентифікаційного номера.

 7. Важливий крок - фото на веб-камеру з паспортом. Фотографувати потрібно першу сторінку документа.

 8. Після того, як ви виконаєте всі вимоги анкети, можна відправляти заявку на отримання кредиту і чекати рішення по ній. Статус заявки (відхилена вона або прийнята) буде видно в «Особистому кабінеті ».

Варто уважно прочитати кредитний договір і ще раз уточнити, під які відсотки видається кредит, на який термін і чи є додаткові комісії. Тільки після цього потрібно ввести спеціальний код, який прийде в СМС. він буде вважатися підписом.

Відмова. Що робити?

Дійсно, «Компаньйон Фінанс» видає кредити не всім людям, які звернулися в організацію. Найпоширеніші причини відмови це:

 • помилка при заповненні форми. Клієнт допустив помилку, написав на іншою мовою і так далі. Всі ці похибки система сприймає як спробу обдурити себе і відмовляє;

 • не заповнено поле «Додаткова інформація». Чим більше інформації ви розкажіть про себе, тим більше надійним позичальником буде вважати вас система;

 • щось не те з кредитною карткою. Вона може бути прострочена, на неї не можна робити переклади або її номер вказано невірно;

 • документи не завантажилися. Перевірте, чи всі зображення на місці;

 • занадто велика сума на короткий проміжок часу. потрібно або скоротити найперше, або збільшити друге;

 • є борги за попередніми кредитами, нехай і в інших МФО. Або ж ви намагаєтеся взяти кредит відразу після погашення попереднього. іноді дані про повернення грошей просто не встигають оновитися в бюро кредитних історій.

Якщо жодної з перерахованих помилок ви не помітили, а кредит все одно не дають, то можна звернутися в службу підтримки.

Іноді кредитор відхиляє заявку через те, що клієнт попросив занадто велику суму. На це рішення впливає розмір зарплати, який доведеться озвучити при заповненні анкети. Потрібно тверезо оцінювати свої фінансові можливості і не брати непосильних кредитів. Практично всі МФО не видають великі суми тим людям, які вперше звертаються за кредитом. «Компаньон Фінанс »не виняток. Тут перший кредит обмежений 10 тисячами гривень. Заповніть заявку на кредит в кілька тисяч, виплатите його без затримок, і у вас вже буде позитивна кредитна історія. Наступного разу кредитний ліміт зросте.

Як повернути кредит?

Зробити це можна як онлайн, так і в відділенні «Компаньйон Фінанс». є кілька способів:

 • піти в банк і сплатити за реквізитами;

 • зайти в «Особистий кабінет» і погасити кредит онлайн за інструкціями сервісу;

 • піти в відділення «Компаньйон Фінанс» і оплатити в касі;

 • скористатися терміналом самообслуговування.

Важливо не допускати прострочення.

Прострочення. Що робити?

Так дійсно буває, але в цій ситуації важливо не відмовлятися від боргу і не ігнорувати представників МФО. Швидше за все, вони будуть вам дзвонити. Не потрібно ухилятися від дзвінків і електронних листів. «Компаньйон Фінанс» дає можливість продовжити кредитний договір. Працює це так: ви заходите в «Особистий кабінет», на спеціальній панелі відсуваєте термін виплати кредиту на будь-яку кількість днів (до 30) і далі користуєтеся грошима. Штрафи і пеня при цьому не нараховуються, процентна ставка залишається незмінною. Звертаємо увагу, що це платна послуга. Розмір її залежить від тривалості пролонгації, розміру кредиту, відсотків.

Однак якщо ухилятися від виплати кредиту, не давати про себе знати, то позичальника чекатимуть санкції у вигляді підвищених відсотків, штрафів, поганий кредитної історії і попадання в «чорний список».

«Компаньйон Фінанс» - компанія, яка в будь-який момент готова стати вашим фінансовим компаньйоном.