Від 1 000 до 1 000 000 - ОДИН КРОК

 

Оформлюй позику до 10 000 грн та візьми участь у розіграші 1 000 000 грн

 

Отримай позику зараз і тобі точно вистрілить!

___________________

грн
10000
грн
Сума позики грн
Сума відсотків грн
Всього до сплати грн

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.
Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Оформити кредит на 1000 грн онлайн

Тисяча гривень для більшості не надто велика сума, але все ж це майже третина мінімальної заробітної плати в Україні в 2018 році. Іноді саме цієї суми дуже сильно не вистачає, щоб дотягнути до зарплати, тому встає питання, де взяти кредит на 1000 грн?

Добре, якщо є кредитка з цією сумою або можна без проблем зайняти у рідних або знайомих. Але іноді набагато зручніше звернутися в МФО. МФО – це мікрокредітной фінансова організація, яка видає невеликі позики до 3000 гривень, рідше – до 10000. Отримати такий кредит на 1000 грн можна, наприклад, в МФО Dinero. Як це зробити?

Як отримати позику на 1000 грн в Dinero?

Перша позика до 4000 гривень в Dinero кожен позичальник може отримати абсолютно безкоштовно, тобто без відсотків. Це відмінний спосіб спробувати, як працює сервіс і нічим не ризикувати. Для того, щоб отримати кредит, потрібно:

  • мати український паспорт, ІПН, банківську карту будь-якого українського банку;
  • заповнити анкету на сайті, де важливо вказати тільки достовірні паспортні, контактні, персональні дані. Помилка в них призведе до відмови у видачі позики;
  • верифікувати банківську карту. На її рахунку повинні бути 2 гривні, які будуть тимчасово заблоковані. Це дозволить захистити карту від шахраїв;
  • отримати рішення і 1000 грн на вашу карту.

У мікропозик Dinero є маса переваг, в порівнянні зі звичайними видами позик. Вам не доведеться стояти в черзі, як у банку, збирати довідки з місця роботи, про доходи, про відсутність судимості, чекати схвалення позики. Не треба й надавати заставу, як в ломбарді. Кредит від Dinero допоможе без зайвих проблем вирішити невеликі фінансові проблеми. Його можна оформляти в будь-який зручний час, в будь-якій точці країни.