Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Де отримати невеликий кредит на весілля?

Весілля для багатьох наших співвітчизників – найважливіша подія в особистому житті, тому не дивно, що це свято хочеться відзначити хоча б в колі найближчих родичів і друзів. Сьогодні більшість молодих людей вважають за краще скромне, але витончене торжество з простими, але стильним вбранням. На жаль, навіть маленьке сімейне свято вимагає витрат не на одну тисячу гривень. Кредити на весілля – поширене в нашій країні явище, але отримати кошти на торжество можна не тільки в банку, але і в мікрокредітной сервісі.

Кредит на весілля від Dinero: особливості та переваги

Отримати кредит на весілля можна, звернувшись в Мікрокредитний сервіс Dinero. Тут можна оформити позику в розмірі від 300 до 11000 гривень. Це прекрасна можливість збільшити бюджет весілля, адже на ці гроші можна купити прекрасне плаття і костюм, забронювати і накрити столики в ресторані, оплатити послуги професійного фотографа.

При першому зверненні доступна сума до 4000 гривень миттєво. Тому ви можете для початку взяти невелику суму, щоб спробувати, як працює сервіс. Вчасно поверніть кредит – і зможете розраховувати на позики до 11000 гривень під 1,3%. Це, до речі, найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів. Втім, у мікропозик   Dinero є і ряд інших важливих переваг:

  • простота оформлення позики. Процес автоматизований і вимагає тільки заповнення заявки на сайті. Нікуди йти не доведеться;
  • мінімум документів. Буде потрібно тільки український паспорт, ІПН, банківська картка. Довідка з місця роботи і про доходи не потрібні;
  • лояльні умови. Отримати кредит можуть навіть люди без офіційного працевлаштування, студенти з 18 років і навіть люди з неідеальної кредитною історією.

Як оформити кредит на весілля в Dinero?

Для оформлення заявки на кредит на весілля потрібно тільки паспорт, ІПН, банківська картка. Відвідайте сайт компанії і виконайте кілька простих кроків:

  • вибрати суму і термін позики. Якщо це перший кредит, відсотки платити не доведеться, якщо повторний – калькулятор підрахує всю суму з відсотками, яку потрібно буде погасити в кінці терміну дії договору;
  • заповнити анкету. Потрібно буде вказати паспортні, контактні, персональні дані. Анкета складається з декількох розділів, в тому числі потрібно буде повідомити вид зайнятості та обсяг доходів, але цю інформацію не перевірятимуть, тому довідки з підтвердженням цієї інформації надавати не доведеться. І тим не менше всі введені дані повинні бути достовірними;
  • верифікувати банківську карту. Окремим пунктом потрібно буде вказати номер карти, термін дії та CVV2-код. Це безпечна процедура, яка покликана захистити від шахраїв, підтвердивши, що карта належить позичальнику. Для цього на ній повинні бути як мінімум 2 гривні, оскільки довільна сума від 0 до 2 гривень буде тимчасово утримана системою;
  • отримати рішення і гроші на карту.

Дуже важливо повернути кредит вчасно, оскільки в разі порушення термінів будуть стягуватися додаткові, штрафні відсотки – 1,5% в день, які додаються до звичайних 1,3%. Щоб уникнути прострочення, скористайтеся послугою пролонгації. Сплативши комісію, можна продовжити кредит ще на 7, 14 і 30 днів.

Головним фактором при видачі позики в мікрокредітних сервісах є кредитна історія. Але якщо кредитний рейтинг невисокий, це не буде проблемою. Важливо, щоб не було прострочень по іншим діючими кредитами. Мікрозаем – хороший спосіб поліпшити кредитну історію. МФО співпрацюють з Українським бюро кредитних історій, тому передають відомості про кредити своїх клієнтів. Вчасно повертаючи позики, ви зможете розраховувати на зростання рейтингу. А значить, будуть доступні не тільки мікропозики, але і великі банківські позики.