До 10000 гривень безкоштовно!
Перша позика під 0%

Подайте заявку на онлайн кредит та отримайте гроші на карту миттєво!

грн
10000
грн
Сума позики грн
Сума відсотків грн
Всього до сплати грн

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.
Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Де взяти невеликий міні-кредит?

Іноді на бажану покупку не вистачає зовсім трохи & ndash; всього декількох тисяч. Що робити, якщо збирати гроші не хочеться або зараз в магазині відмінна акція на товар? Рішення є & ndash; взяти невеликий кредит.

На мікропозик спеціалізуються МФО & ndash; мікрокредітной фінансові організації. Вони пропонують досить лояльні умови до своїх клієнтів і зручний формат оформлення кредиту & ndash; онлайн на сайті. Щоб отримати такий міні-кредит, потрібно тільки доступ в інтернет, паспорт, ІПН, банківська картка.

Таку можливість надає, наприклад, онлайн-сервіс Dinero. Мінімальна сума тут 300 гривень, а до 4000 гривень можна оформити без відсотків при першому зверненні. Великі позики до 10000 гривень будуть доступні після своєчасного погашення першого позики. Відсоткова ставка & ndash; 1,3% в день, що робить мікрокредити Dinero найвигіднішими на ринку. Це кращий варіант швидко вирішити фінансову проблему.

Як отримати міні-кредит в Dinero?

Відвідайте сайт компанії і ознайомтеся з умовами. Вам не доведеться нікуди йти, адже процес отримання позики повністю автоматизований. Потрібно:

  • вибрати суму і термін кредитування;
  • заповнити анкету на сайті;
  • верифікувати банківську карту;
  • отримати гроші на карту.

Важливо вчасно погасити кредит, адже в разі прострочення будуть нараховуватися штрафні відсотки & ndash; 1,5% в день, незалежно від того, це ваш перший або повторний. Якщо ви не можете повернути гроші вчасно, краще скористатися послугою пролонгації. Це допоможе уникнути прострочення. А достроково погасити & ndash; найвигідніше рішення, адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою.

А ще позику від Dinero & ndash; це відмінна можливість поліпшити свою кредитну історію, адже відомості про вчасно погашених позичках будуть передані в УБКІ, так само, як це роблять будь-які інші кредитні організації.