Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без визитов и очередей
 
Вы можете оформить заем не выходя из дома, не посещая отделения банков. Будьте спокойны - вы пользуетесь безопасными деньгами.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредити в Finhub

Finhub – це українська мікрофінансова організація, яка одночасно видає гроші до зарплати і дає можливість одним людям інвестувати в інших. Інакше кажучи, це сучасний сервіс взаємного кредитування, де одні можуть солідно заробити, а інші отримати термінову фінансову допомогу.

Умови кредитування

Finhub видає позики на термін від 1 дня до 1 року. Взяти можна суму в діапазоні від 1 до 15 тисяч гривень. Загальну суму до сплати зручно розрахувати прямо на головній сторінці сайту Finhub. Просто рухайте бігунками і дивіться на екран праворуч. Ви побачите розмір платежу і дату погашення кредиту. Якщо цифри влаштовують, тиснемо «Взяти кредит». Наприклад, якщо ви хочете взяти 1000 гривень на 10 днів, то до сплати буде 1261 гривня.

У Finhub є система бонусів. Кожен раз вчасно виплачуючи кредит, клієнт покращує свою кредитну історію і перетворюється у більш надійного партнера. А це поступово знижує процентну ставку.

Оскільки кредитором у Finhub є не якийсь конкретний банк, а люди, то організація пропонує одні з найвигідніших умов кредитування. Все це без прихованих комісій.

Переваги Finhub

 • Швидкість. Заявка на кредит оформлюється онлайн. За кілька хвилин можна стати володарем великої позики.
 • Легкість. Для отримання кредиту Finhub досить мати доступ в інтернет і банківську карту.
 • Прозорість. Під час погашення позики не виявиться, що потрібно платити приховані платежі, про які ви не знали спочатку. Ви завжди заздалегідь знаєте, скільки потрібно заплатити по кредиту. Розмір підсумкового платежу і його термін є в «Особистому кабінеті» на сайті Finhub.

Хто може отримати кредит?

Умови в Finhub стандартні для більшості МФО:

 • наявність банківської карти;
 • паспорт громадянина України та ІПН;
 • телефон і електронна пошта;
 • вік від 21 до 65 років.

Нести документи нікуди не доведеться. Їх потрібно буде тільки сфотографувати. Усі дії по отриманню позики в Finhub відбуваються онлайн.

Як отримати кредит?

Отримати гроші на карту досить просто. На сайті є зрозумілі інструкції, дотримуючись яких можна легко оформити заявку.

 1. Після натискання кнопки «Отримати кредит» біля кредитного калькулятора, потрібно ввести своє ім'я і прізвище, а також номер телефону.

 2. Визначитися з сумою і терміном кредитування.

 3. Верифікувати карту. Система повинна переконатися, що карта належить саме вам. Для цього з карти списується невелика сума в межах декількох гривень. Яка саме – ви дізнаєтеся з СМС. Цю суму потрібно ввести в поле на сайті. Якщо все введено вірно, карта буде «прив'язана» до облікового запису на сайті.

 4. Заповнити анкету. Це найважливіша частина. Потрібно уважно і без помилок відповісти на всі питання. Важливо не пропускати поля для заповнення, щоб надати кредитору максимально повну інформацію про позичальника. Це підвищує шанси на схвалення заявки.

 5. Відправити заявку. Це потрібно зробити, перевіривши, чи правильно заповнена анкета.

 6. Дочекатися прийняття або відхилення заявки. Про це стане відомо через СМС.

 7. Гроші автоматично зараховуються на зазначену карту.

У деяких випадках заявка може бути задоволена в повному обсязі. Іноді інвестор або інвестори готові дати не всю суму, а тільки її частину, але не більше 75% від запитуваної суми. Позичальник має право відмовитися або погодитися.

На сайті сервісу є «Особистий кабінет». Це особиста сторінка позичальника, де видно термін виплат по кредиту та його сума. Після натискання «Виплатити кредит» кошти автоматично спишуться із вказаної карти.

Що робити, якщо заяву відхилено?

На жаль, таке трапляється. Можливо, справа в помилці, яку допустили при заповненні заявки на кредит. Можливо, анкета заповнена не повністю. Іноді буває, що алгоритм може ідентифікувати клієнта як неплатоспроможного або помітити в заявці якісь невідповідності. Після перевірки позичальнику присвоюється бал, який залежить від повноти заповненої заявки і історії попередніх кредитів.

Не тільки спосіб отримати «гроші до зарплати»

Finhub – це майданчик, де люди не тільки кредитуються, а й можуть виступати інвесторами. Тобто прості українці можуть заробити, вкладаючи свої гроші в кредитування інших людей. У компанії є лише одне обмеження: одна людина не може бути одночасно позичальником і інвестором. Таким чином, взявши і погасивши кредит, через деякий час, людина може інвестувати в Finhub.