Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Взяти кредит на 5000 грн

Отримати невеликий споживчий кредит сьогодні не складає особливих труднощів. І для цього тепер навіть не потрібно звертатися в банк. Компанія Dinero пропонує можливість оформити першу позику миттєво і повторний до 10000 гривень під 1,3% в день, що є найнижчим відсотком на ринку кредитування. Що ж таке Dinero?

Особливості та переваги мікропозик

Це Мікрокредитний сервіс, який дозволяє оформити позику онлайн. Якщо потрібен кредит на 5000 грн, ви можете отримати суму при повторному зверненні. При першому буде доступні 4000, але миттєво. Щоб мати можливість взяти наступний позику на 5000 гривень, важливо вчасно погасити перший – ви можете взяти будь-яку суму в діапазоні від 300 до 5000 грн. Для оформлення позики потрібно:

  • мати паспорт, ІПН і банківську картку;
  • заповнити заявку на кредит на сайті;
  • дочекатися надходження грошей на зазначену банківську карту.

Сервіс   має безліч плюсів. Перш за все, це простота оформлення та лояльність компанії. Чи не буде потрібно довідка про доходи і з місця роботи, не ідеальна кредитна історія також не стане перешкодою (важливо, щоб не було прострочень по порушеними позиками). Це комфортний, швидкий і надійний спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми.