Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


CreditCafe

На ринку мікрокредитування України великим попитом користуються послуги МФО КредітКафе - ТОВ «Партнер Фінанс». Мікрофінансова організація працює більше 8 років в сфері надання позик населенню. Клієнтами компанії стало вже понад півмільйона українців. Легальність діяльності компанії підтверджується відповідною ліцензією. У МФО відкриті відділення в великих містах, де видають мікропозики готівкою. Залишити заявку на отримання грошових коштів можна в будь-який час в режимі онлайн.

Як взяти кредит в CreditCafe

До організації за фінансовою допомогою звертаються здобувачі з різних регіонів України. Відмінною особливістю компанії від інших МФО є видача кредитів тільки в офісі безпосередньо клієнтові. На банківську карту взяти мікропозику через інтернет не вийде. Основні етапи кредитування в CreditCafe:

 1. Вибір суми позики. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт МФО і вказати потрібну суму в онлайн-калькуляторі. Тут можна позначити термін і отримати попередній розрахунок кредиту.
 2. Подача заявки на отримання грошей. Після вибору параметрів позики відкривається форма, в яку потрібно ввести ім'я і номер телефону. Користувачеві висилають код.
 3. Дистанційне заповнення анкети. Позичальнику потрібно коректно ввести достовірні дані - ПІБ, місце проживання, працевлаштування, розмір доходу, бажану суму кредиту.
 4. Розгляд заявки претендента. Фахівці компанії перевіряють надану інформацію і приймають рішення. У разі попереднього схвалення запиту гроші можна отримати в найближчому відділенні Credit Cafe.

Офіси компанії працюють в багатьох містах України. Можна без проблем взяти позику в Києві, Житомирі, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Вінниці, Кам'янському, Кременчуці, Кривому Розі, Луцьку, Львові. Відділення «Кредит Кафе» також працюють в Мелітополі, Мукачево, Полтаві, Ужгороді, Харкові, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові. У МФО велика клієнтська база, що охоплює різні регіони країни.

Надавати компанії свої особисті і платіжні дані безпечно - вся інформація, яка надходить в розпорядження Credit Cafe, конфіденційна і захищена. Мікрофінансова організація піклується про те, щоб клієнти не допускали прострочень, і заздалегідь нагадує про наближення терміну внесення чергового платежу.

Основні умови кредитування

Компанія пропонує позичальникам мікрокредити на суму від 1000 до 10000 грн. При першому зверненні розмір позики може бути обмежений. В індивідуальному порядку розглядається збільшення ліміту для постійних відповідальних клієнтів. Відсоткова ставка фіксована і складає 2% за кожен день користування позиковими засобами.

Якщо клієнт часто користується послугами МФО і своєчасно погашає заборгованість, він може взяти кредит в «Кредит Кафе» на вигідніших умовах за зниженою процентною ставкою. Вимоги до претендентів:

 • українське громадянство;
 • вік від 18 до 70 років;
 • постійне джерело доходу;
 • паспорт громадянина України;
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (ІПН).

Організація розглядає заявки позичальників зі складною кредитною історією. Більше 90% запитів МФО схвалює. Скористатися послугами компанії можуть студенти і пенсіонери, домогосподарки і самозайняті особи, офіційно і неофіційно працюючі громадяни. Важлива умова - «Кредит Кафе» на карту гроші не перераховує, потрібно обов'язково відвідати офіс МФО.

На який термін можна отримати кредит в CreditCafe

На сайті мікрофінансової організації є онлайн-калькулятор. У ньому можна вибрати термін кредитування - 7 або 14 днів. Інших варіантів не передбачено. Крім того, користувачі не отримують доступ для входу в особистий кабінет. Оскільки можливість авторизації відсутня, рекомендується зберігати документи, видані при укладенні договору в офісі.

За відгуками клієнтів, співпрацювати з МФО цілком вигідно. Але користувачі звертають увагу на те, що оформляти позику онлайн на карту не можна ні на який термін. Відвідувати відділення, карта яких є на головному ресурсі МФО, не всім претендентам комфортно. Особливо тим громадянам, які проживають далеко від обласних центрів.

Як оформити кредит в CreditCafe

Щоб оформити мікропозику, потрібно зайти на сайт «Кредит Кафе» або відразу відправитися в офіс. З собою потрібно взяти паспорт, ІПН і мобільний телефон, навіть якщо користувач залишив заявку онлайн. Процедура видачі грошей в офісі:

 • перевірка документів;
 • консультація клієнта;
 • заповнення анкети (якщо претендент не відправляв онлайн-запит);
 • розгляд заявки;
 • підписання договору;
 • видача готівки.

Рішення про надання кредиту приймає фінансовий відділ компанії, але це не займає багато часу. Щоб спростити завдання, перед тим, як їхати в офіс, варто відправити заявку в «Кредит Кафе» онлайн. Тоді не доведеться заповнювати анкету або марно відвідувати офіс в разі відмови.

Погашати мікропозику найзручніше через термінали самообслуговування ПриватБанку, EasyPay, iBox і інших ТСО. Можна оплатити позику в касі підприємства або будь-якого банку України за реквізитами МФО. У разі виникнення будь-яких питань, слід зв'язатися з співробітниками організації. Контакти CreditCafe: (044) (063) (067) (095) 3-600-500. Графік роботи відділень: у будні дні - з 8:00 до 20:00, у вихідні - з 10:00 до 18:00.