Dinero club
Накопичуй бонуси
Приведи друга
Отримайте з другом 400 гривень
Чому ми?
 
Отримайте кредит за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити кредит не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн на карту від Dinero в Україні

Коли терміново знадобилися гроші, завжди є варіанти, як вирішити проблему – звернутися до рідних або друзів, в банк або оформити кредит в мікрофінансовій організації. Останній спосіб отримати кредит – найпростіший і доступний кожному, у кого є паспорт, особиста банківська карта і доступ в інтернет. Кредит онлайн – послуга сервісу Dinero.

Коли стане у пригоді кредит?

На відміну від банківських продуктів, мікрокредити онлайн – більш простий, зрозумілий і доступний кожній людині спосіб, незалежно від її соціального стану, рівня заробітку чи наявності майна. Це особливість роботи мікрофінансових сервісів – вони пропонують взяти кредит у розмірі кількох тисяч гривень на короткий термін, найчастіше до місяця.

Звичайно, якщо потрібні гроші на великий ремонт, покупку авто мікрокредит не підходить. Але це чудовий варіант вирішити питання з придбанням, наприклад, нового телефону, комп'ютера або пральної машинки, які вийшли з ладу. Адже такі проблеми не можуть зволікати. Кредит онлайн на карту за 15 хвилин – вихід зі складного становища.

Переваги мікрокредитів онлайн від Dinero

Dinero – сервіс споживчих кредитів онлайн для населення відповідно до законів країни. Не турбуйтеся, що ваші особисті дані потраплять до рук шахраїв. Вони захищені новітніми технологіями. Кредити на карту від Dinero дають низку переваг порівняно з іншими видами кредитів і МФО:

  • перший кредит до 15 000 гривень. Оформляйте кредит на картку до 30 днів на вигідних умовах. Після своєчасного погашення першого кредиту можна взяти новий – вже в розмірі до 23 000 гривень;
  • без довідок і поручителів. Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно нічого робити. Не потрібні довідки з місця роботи, про доходи або поручителі. Просто заповніть анкету, використовуючи те, що зазвичай у всіх є під рукою – знадобиться лише паспорт, ІПН, ваша особиста банківська картка;
  • дуже швидко. Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Щоб взяти кредит, користувач заповнює анкету, прив'язує свою банківську карту до акаунту, отримує рішення і чекає на зарахування коштів на рахунок. У виняткових випадках процес триває довше15 хвилин, а подальші кредити взагалі працюватимуть миттєво, адже всі ваші дані вже будуть збережені в системі;
  • можливість пролонгації (продовження) кредиту. Що робити, якщо не виходить вчасно повернути кредит? Компанія передбачила можливість продовження дії договору. Для цього в особистому кабінеті або за телефоном необхідно подати заявку на продовження строку кредиту (на 7, 14 або 30 днів) і внести плату за організацію продовження. Це допоможе уникнути прострочень і нарахування штрафних відсотків.

Окрім того сервіс не відмовить у видачі кредиту на карту, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія – важливіша відсутність прострочень за іншими відкритими позиками. Завдяки роботі з українським Бюро кредитних історій є можливість поліпшити свій рейтинг. Досить взяти кредит і вчасно погасити його. З більш високим рейтингом стануть доступні не лише більші позики в МФО, а й банківські позики.

Як отримати кредит онлайн в Dinero?

Усі відомості про компанію та інструкції знаходяться на сайті сервісу. Щоб взяти кредит та отримати гроші на ваш рахунок, потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати суму і термін. Під час першого звернення доступний кредит – до 15 000 гривень. Це кредит з акційною процентною ставкою*. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту – й одразу ж отримайте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити до останнього дня дії договору.
  2. Заповнити анкету з точними даними про себе. Сервіс не вимагає довідки з місця роботи та про доходи. Але чимбільш відомостей про себе клієнт надає, тим вищими будуть шанси на отримання кредиту онлайн на рахунок. Переконайтеся, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі кредиту.
  3. Дочекайтеся рішення системи і отримайте кошти на вашу банківську карту.

Погасити кредит так само просто і зручно, як і взяти кредит. Для цього є кілька способів – банківською карткою на сайті компанії або у відділенні будь-якого банку України на рахунок компанії, або ж у будь-якому платіжному терміналі мереж Fbank.com.ua, Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com. Кредит від Dinero на картку – це зручно і доступно кожному.


Контактна інформація для споживачів та осіб, які належать до захищеної категорії

Згідно з вимогами п. 6-2 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про споживче кредитування» від 15.11.2016 № 1734-VIII, повідомлення споживачів та інших зазначених у цьому пункті осіб про належність особи до захищеної категорії приймаються:
на адресу електронної пошти Компаній - [email protected]
за місцезнаходженням Компанії - 03035, місто Київ, вул. Сурикова, 3
номери телефону:
067 326 2233 Kyivstar
073 326 2233 Lifecell
050 326 2233 Vodafone


Популярні запити: