Стань мільйонером

зруби бабла в Dinero

Даруємо 1000 грн кожний день!

Отримай першу позику

під 0%

до 10 000 грн за 15 хвилин

-50 % 

на повторну позику

Найнижча % ставка в Україні  

Від друзів і для друзів

подарунки третього етапу

2 Apple IPAD 32Gb 

грн
10000
грн
Сума позики грн
Сума відсотків грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.
Як це
працює?
Приведи друга
и получи 300 грн
Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 10 000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Позика онлайн на карту від Dinero в Україні

Коли терміново знадобилися гроші, завжди є варіанти, як вирішити проблему – звернутися до рідних або друзів, в банк або оформити кредит в мікрофінансовій організації. Останній спосіб взяти кредит – найпростіший і доступний кожному, у кого є паспорт, особиста банківська карта і доступ в інтернет. Кредит онлайн – послуга сервісу Dinero.

Коли стане в нагоді позика?

На відміну від банківських продуктів, мікрокредити онлайн набагато більш простий, зрозумілий і доступний кожній людині спосіб, незалежно від його соціального стану, рівня заробітку, наявності майна. Це особливість роботи мікрофінансових сервісів – вони пропонують взяти позику у розмірі декількох тисяч гривень на невеликий термін, найчастіше до місяця.

Звичайно, якщо потрібні гроші на великий ремонт, покупку авто, мікропозика не підходить. Але це чудовий варіант вирішити питання з придбанням, наприклад, нового телефону, комп'ютера або пральної машинки замість техніки, що вийшла з ладу. Такі проблеми не терплять зволікання. Кредит онлайн на карту за 15 хвилин – вихід зі складного становища.

Переваги мікропозик онлайн від Dinero

Dinero – сервіс споживчих кредитів онлайн населенню відповідно до законів країни. Не переживайте про те, що ваші особисті дані потраплять до рук шахраїв. Вони захищені передовими технологіями. Кредити на карту від Dinero дають цілий ряд переваг, порівняно з іншими видами позик і МФО:

  • перший кредит під 0%. Вперше звертаючись до допомоги МФО, ви оформляєте кредит онлайн абсолютно безкоштовно, для першої позики доступна сума в розмірі до 10 000 гривень. Оформляйте позику на карту на 7, 14 або 30 днів без відсотків і комісій за оформлення. Після своєчасного погашення першої позики можна взяти нову – вже в розмірі до 15 000 гривень;
  • без довідок і поручителів. Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно нічого робити. Не потрібні довідки з місця роботи, про доходи або поручителі. Просто заповніть анкету, використовуючи те, що зазвичай у всіх є під рукою – знадобиться лише паспорт, ІПН, ваша особиста банківська картка;
  • дуже швидко. Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Щоб взяти позику, користувач заповнює анкету, прив'язує свою банківську карту до акаунту, отримує рішення і чекає зарахування коштів на рахунок. На все рідко йде більше 15 хвилин, а подальші позики і зовсім будуть працювати миттєво, адже всі ваші дані вже будуть збережені в системі;
  • можливість пролонгації кредиту. Що робити, якщо не виходить вчасно повернути кредит? Компанія передбачила можливість продовження дії договору. Для цього в особистому кабінеті або по телефону необхідно подати заявку на продовження кредиту (на 7, 14 або 30 днів) і сплатити комісію. Це допоможе уникнути прострочень і нарахування штрафних відсотків.

Крім того, сервіс не відмовить у видачі кредиту на карту, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія – важливіша відсутність прострочень за іншими відкритими позиками. Завдяки роботі з українським Бюро кредитних історій, існує можливість поліпшити свій рейтинг. Досить взяти кредит і вчасно погасити його. З більш високим рейтингом стануть доступні не тільки більші позики в МФО, а й банківські позики.

Як отримати кредит онлайн в Dinero?

Всі відомості про компанію та інструкції знаходяться на сайті сервісу. Щоб взяти кредит на ваш рахунок, потрібно буде виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступна позика – до 10 000 гривень. Це акційний безвідсотковий кредит. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту – і відразу ж отримайте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.
  2. Заповнити анкету з докладними даними про себе. Сервіс не потребує від вас довідки з місця роботи та про доходи. Але чим більше відомостей про себе надасте, тим вище будуть шанси на отримання позики онлайн на рахунок. Переконайтеся, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.
  3. Дочекайтеся рішення системи і отримання коштів на вашу банківську карту.

А погасити кредит так само просто і зручно, як і взяти позику. Для цього є кілька способів – банківською карткою на сайті компанії або у відділенні будь-якого банку України на рахунок компанії. кредит від Dinero на карту – це зручно і доступно кожному.