Dinero club
Накопичуй бонуси
Приведи друга
Отримай 200 гривень
Чому ми?
 
Отримайте кредит за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити кредит не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн на карту від Dinero в Україні

Коли терміново знадобилися гроші, завжди є варіанти, як вирішити проблему – звернутися до рідних або друзів, в банк або оформити кредит в мікрофінансовій організації. Останній спосіб отримати кредит – найпростіший і доступний кожному, у кого є паспорт, особиста банківська карта і доступ в інтернет. Кредит онлайн – послуга сервісу Dinero.

Коли стане у пригоді кредит?

На відміну від банківських продуктів, мікрокредити онлайн – більш простий, зрозумілий і доступний кожній людині спосіб, незалежно від її соціального стану, рівня заробітку чи наявності майна. Це особливість роботи мікрофінансових сервісів – вони пропонують взяти кредит у розмірі кількох тисяч гривень на короткий термін, найчастіше до місяця.

Звичайно, якщо потрібні гроші на великий ремонт, покупку авто мікрокредит не підходить. Але це чудовий варіант вирішити питання з придбанням, наприклад, нового телефону, комп'ютера або пральної машинки, які вийшли з ладу. Адже такі проблеми не можуть зволікати. Кредит онлайн на карту за 15 хвилин – вихід зі складного становища.

Переваги мікрокредитів онлайн від Dinero

Dinero – сервіс споживчих кредитів онлайн для населення відповідно до законів країни. Не переживайте про те, що ваші особисті дані потраплять до рук шахраїв. Вони захищені передовими технологіями. Кредити на карту від Dinero дають низку переваг, порівняно з іншими видами кредитів і МФО:

  • перший кредит до 15 000 грн. Оформляйте кредит на картку на 30 днів на вигідних умовах. Після своєчасного погашення першого кредиту можна взяти новий – вже в розмірі до 23 000 гривень;
  • без довідок і поручителів. Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно нічого робити. Не потрібні довідки з місця роботи, про доходи або поручителі. Просто заповніть анкету, використовуючи те, що зазвичай у всіх є під рукою – знадобиться лише паспорт, ІПН, ваша особиста банківська картка;
  • дуже швидко. Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Щоб взяти кредит, користувач заповнює анкету, прив'язує свою банківську карту до акаунту, отримує рішення і чекає зарахування коштів на рахунок. Рідко процес триває довше 15 хвилин, а подальші кредити взагалі працюватимуть миттєво, адже всі ваші дані вже будуть збережені в системі;
  • можливість пролонгації кредиту. Що робити, якщо не виходить вчасно повернути кредит? Компанія передбачила можливість продовження дії договору. Для цього в особистому кабінеті або по телефону необхідно подати заявку на продовження кредиту (на 30 днів) і сплатити комісію. Це допоможе уникнути прострочень і нарахування штрафних відсотків.

Окрім того, сервіс не відмовить у видачі кредиту на карту, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія – важливіша відсутність прострочень за іншими відкритими позиками. Завдяки роботі з українським Бюро кредитних історій, є можливість поліпшити свій рейтинг. Досить взяти кредит і вчасно погасити його. З більш високим рейтингом стануть доступні не лише більші позики в МФО, а й банківські позики.

Як отримати кредит онлайн в Dinero?

Усі відомості про компанію та інструкції знаходяться на сайті сервісу. Щоб взяти кредит на ваш рахунок, потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати суму і термін. Під час першого звернення доступна позика – до 15 000 гривень. Це акційний безвідсотковий кредит. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту – і відразу ж отримайте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.
  2. Заповнити анкету з точними даними про себе. Сервіс не вимагає довідки з місця роботи та про доходи. Але чим більше відомостей про себе клієнт надає, тим вище будуть шанси на отримання позики онлайн на рахунок. Переконайтеся, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.
  3. Дочекайтеся рішення системи і отримайте кошти на вашу банківську карту.

Погасити кредит так само просто і зручно, як і взяти позику. Для цього є кілька способів – банківською карткою на сайті компанії або у відділенні будь-якого банку України на рахунок компанії або ж у будь-якому платіжному терміналі мереж Fbank.com.ua, Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com. Кредит від Dinero на картку – це зручно і доступно кожному.*Знижка 95%. Акція діє лише для клієнтів, які на момент подачі заявки не мали жодного кредиту в Dinero ТОВ «Інстафінанс». Пропозиція діє з 31.12 2020 р. до 31.08.2021 р, по всій території України, окрім території Автономної Республіки Крим та зони проведення ООС.

Популярні запити: