Перша позика

БЕЗКОШТОВНО

Бро-о-о

0%

Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит під 0 відсотків   від Dinero

Багато з нас хоч раз в житті замислювалися про те, щоб взяти кредит. Комусь не терпиться отримати нову річ як можна швидше, для кого-то це необхідність вирішити форс-мажорну ситуацію, коли гроші потрібні терміново. Якщо потрібен невеликий безвідсотковий кредит, наприклад, на покупку техніки, лікування зуба, дрібний ремонт авто, не завжди доцільно звертатися в банк. Набагато простіше і зручніше оформити мікропозик онлайн, особливо якщо він ще й безвідсотковий.

Переваги безпроцентної позики

Що таке кредит під 0% і чи дійсно такі позики існують, адже дуже часто за цим ховаються маркетингові виверти, а також додаткову платню або комісії? Це не так, якщо ви звертаєтеся до допомоги мікрофінансової компанії Dinero. Тут можна розраховувати на реальний кредит під 0%.

Без відсотків ви можете оформити свою першу позику в розмірі до 4000 гривень. Це хороший шанс протестувати сервіс, оцінити його переваги і вирішити невелику фінансову проблему. Після погашення позики буде доступна сума до 11000 гривень під 1,3% – це найнижчий відсоток на ринку мікропозик, і ще одна важлива перевага сервісу.

Як отримати кредит під 0% від Dinero?

В оформленні такої позики онлайн немає нічого складного. Щоб отримати безвідсотковий кредит, необхідно виконання кількох умов:

  • це ваш перший позику в Dinero;
  • сума до 4000 гривень;
  • вік від 18 років;
  • наявність дійсного паспорта та ІПН;
  • наявність особистої банківської картки.

Це і все, що буде потрібно для отримання позики. На відміну, скажімо, від банку, не потрібна довідка з місця роботи, про доходи. Весь процес автоматизований і займає максимум 15 хвилин. Просто дотримуйтесь інструкції на сайті, щоб виконати ці кілька кроків:

  1. Вибрати суму і термін.
  2. Заповнити анкету на сайті;
  3. Верифікувати банківську картку;
  4. Дочекатися рішення системи і зарахування коштів.

Система, як правило, самостійно приймає рішення про видачу позики, тільки в рідкісних випадках може підключатися кредитний фахівець, але це відбувається дуже швидко. Як правило, вже через кілька хвилин після схвалення заявки, гроші зараховуються на зазначену карту. Заповнюйте анкету без помилок, вказуйте тільки достовірні відомості про себе.

Популярні запити:

Оцінка статті: 4,4/5

Проголосувало 104 людини.