Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит від Глобал Кредит: плюси і мінуси

Мікрокредитування активно розвивається в Україні останнім часом. До жаль, економічна нестабільність привела до того, що у багатьох з нас і без того невеликі зарплати стали ще менше через падіння курсу гривні. Як не сумно це говорити, мікрокредити стали звичні для багатьох українців. Це можливість протягнути до зарплати, коли виникають непередбачені витрати.

Мікрокредит ще називають «грошима до зарплати», і краще за все якщо ви дійсно зможете повернути його якомога швидше. наскільки хорошим підмогою б він не був, все ж відсотки по мікрокредитів досить великі і нараховуються вони щодня. Куди ж звернутися, якщо знадобилися гроші терміново? Наприклад, в компанію Глобал Кредит.

Це мікрофінансовий сервіс, який існує на ринку мікрокредитування вже досить давно - з 2012 року. Компанія спеціалізується на швидкому мікрокредитування і пропонує можливість отримати позику за 15 хвилин і навіть за 60 секунд. Це хороша можливість вийти зі складного фінансового положення, не витрачаючи час на чергу в банку і не звертаючись за допомогою до знайомим чи родичам.

Сервіс GlobalCredit належить Товариству з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ КРЕДИТ» (код ЄДРПОУ 38266014; юридична адреса: 02175, г. Киев, Харківське шосе, д. 53). На сайті Глобал Кредит використовується сертифікат шифрування даних, а це значить, що ви можете не турбуватися про те, що ваші дані можуть бути перехоплені шахраями.

Основні умови кредитування Глобал Кредит

Глобал Кредит - онлайн-сервіс, тому процес оформлення позики тут максимально спрощений і автоматизований. Користувачеві GlobalCredit досить заповнити анкету і вказати банківську карту - нікуди йти не потрібно.

Основні умови:

- оформлення позики онлайн з мінімумом дій;

- перша позика за 20 хвилин, повторні - за 5;

- тільки паспорт і ІПН-код. Без застави, без поручителів і прихованих комісій.

При першому зверненні доступна сума становить 5 тисяч гривень, при повторних - до 15000. Всі нові клієнти сервісу Глобал Кредит оформляють перший мікрозаем по знижці - під 0,01%.

Якщо щось при оформленні позики в GlobalCredit буде неясно, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців сервісу. всі консультанти Глобал Кредит проходять корпоративне навчання, тому ви можете розраховувати на ввічливе професійну допомогу.

Умови отримання позики GlobalСredit:

- наявність українського паспорта та ІПН-коду;

- наявність постійного доходу;

- вік від 18 до 70 років;

- особиста банківська картка.

Для оформлення позики в Глобал Кредит вам також буде потрібно доступ в інтернет і мобільний телефон.

Як бачите, при всіх важливих перевагах кредитування у Глобал Кредит є і істотний недолік - якщо у вас немає офіційно підтвердженого доходу, отримати позику в GlobalCredit буде, швидше за все, не можна.

Як отримати кредит GlobalCredit

Перш ніж приступити до оформлення анкети на сайті GlobalCredit, перевірте, чи є у вас під рукою паспорт, ІПН, активний номер телефону і ваша особиста банківська картка. Перевірте, щоб по ній були дозволені операції через інтернет і на ній було кілька гривень - це потрібно для процедури верифікації банківської карти на сайті Глобал Кредит. процес оформлення позики GlobalCredit виглядає так:

  1. Вибір суми і терміну позики за допомогою кредитного калькулятора. ви відразу ж побачите суму, яку потрібно буде погасити.

  2. Реєстрація особистого кабінету. Необхідно ввести свої контактні дані, придумати і повторити пароль.

  3. Заповнення анкети. Заповніть всі поля по максимуму достовірної інформацією про себе.

  4. Проходження ідентифікації за допомогою онлайн-сервісів. Bank-ID або Instantor.

  5. Отримання грошей на карту.

При першому зверненні в сервіс на оформлення мікрокредиту піде 15-20 хвилин. Інформацію обробляє система, тому рішення формується дуже швидко. Наступні позики в Глобал Кредит зараховуватимуться миттєво, а заповнювати анкету повторно не доведеться.

Для постійних клієнтів в Глобал Кредит також існує можливість отримати гроші до зарплати всього лише по SMS-запиту. Це дуже зручно і легко, тому ви можете отримати потрібну суму навіть вже перебуваючи в магазині. Після отримання 4-значного коду, який потрібно буде відправити в відповідному повідомленні, гроші будуть зараховані протягом хвилини.

Щоб стати постійним клієнтом Глобал Кредит достатньо оформити першу позику і своєчасно погасити її. Вчасно погашений кредит GlobalCredit дозволить вам поліпшити свою кредитну історію, що стане в нагоді вам при оформленні позик в інших кредитних організація і банках.

Як погасити кредит в Глобал Кредит

Для погашення мікрокредиту компанія GlobalCredit розробила кілька зручних способів. Ви можете зробити це як онлайн, так і готівкою.

Вкрай важливо погасити мікрозаем Глобал Кредит вчасно, оскільки прострочення спричинить за собою негативні фінансові наслідки. Крім звичайних відсотків, доведеться платити штрафні відсотки і пеню. погасити мікрозаем GlobalCredit можна такими способами:

  • онлайн: у Особистому кабінеті на сайті Глобал Кредит, використовуючи банківську карту, або в Приват24 (на сайті є докладна інструкція); а також в EasyPay;

  • готівкою: в терміналах Easy, iBOX, City24, Система.

Ви також можете продовжити позику в GlobalCredit. Це дозволить вам уникнути прострочення, якщо не вдається повернути кошти вчасно. обов'язково збережіть всі квитанції про погашення позики Глобал Кредит, щоб в разі виникнення спірних ситуацій у вас були надійні докази вашої правоти.

Процентна ставка

Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну річну відсоткову ставку (APR), яка становить 135,8%.

При отриманні необхідної грошової суми на 12 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 104,72%) / 12 міс) * 12 міс = 10472 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 10472 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 20472 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 9 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 111,34%) / 12 міс) * 9 міс = 8351 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 8351 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 18351 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 6 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 119,08%) / 12 міс) * 6 міс = 5954 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 5954 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 15954 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 3 місяці, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 135,8%) / 12 міс) * 3 міс = 4465 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 4465 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 14465 грн.

Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 3 місяців до 12 місяців. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. Для цього слід сплатити лише суму відсотків.

Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, так як несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і відмова в наступних кредитах.

Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.