Від 1 000 до 1 000 000 - ОДИН КРОК

 

Оформлюй позику до 10 000 грн та візьми участь у розіграші 1 000 000 грн

 

Отримай позику зараз і тобі точно вистрілить!

грн
10000
грн
Сума позики грн
Сума відсотків грн
Всього до сплати грн

Ви знали? Ви можете подовжити Вашу позику на 7, 14 або 30 днів.
Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Гроші до зарплати від Dinero

Фінансові проблеми були, є або можуть виникнути у кожної людини. Якщо відкладати гроші з зарплати не виходить, форс-мажорна ситуація серйозно засмучує. Де взяти гроші до зарплати, щоб вирішити невелику проблему, яка не терпить зволікань?

Можна звернутися до родичів або знайомих. Але що якщо у них немає можливості допомогти, вони далеко або звертатися за допомогою до них не хочеться? Хороший вихід з положення – кредитка, де завжди є кілька тисяч гривень. Але і вона є не у всіх, а на її оформлення потрібно витратити час і зібрати документи для банку.

Найбільш простий і доступний кожному спосіб знайти гроші прямо зараз – швидкий кредит від МФО. МФО – це мікрокредітной фінансові організації, які спеціалізуються на видачі невеликих позик на термін до місяця під щоденний відсоток. Більшість МФО працюють як онлайн-сервіс. Тобто потрібно відвідати сайт, виконати дії по інструкції і отримати позику. 15-20 хвилин – саме стільки часу доведеться витратити.

Як швидко отримати гроші?

Мікрозаем теоретично оформити може кожна людина. Основних умов кілька:

  • вік від 18 років;
  • наявність українського паспорта та ІПН;
  • особиста банківська картка будь-якого українського банку.

Як бачите, серед цих вимог відсутня довідка про доходи і з місця роботи, обов'язкові при банківському кредитуванні. Навіть якщо ви працюєте неофіційно, є безробітним, ви все одно маєте шанси на схвалення. Кредитна історія також відіграє велику роль при ухваленні рішення про видачу cредств. По суті, це єдине, на що спирається Мікрокредитний сервіс при роботі з клієнтами, тому дуже важливо не мати прострочень по порушеними кредитами. Те, яка у вас зарплата, яке джерело доходу, не має істотного значення. В анкеті у вас можуть попросити вказати, яка зарплата, але документально перевіряти це не будуть.

Найвигідніший позику на ринку

Отже, якщо ваша зарплата вас підвела, це не привід впадати у відчай. Ви завжди можете відвідати сайт Dinero, щоб оформити позику і вирішити вашу проблему прямо сьогодні, буквально в цей же час. Сервіс пропонує цілий ряд переваг, порівняно з банківським кредитуванням і навіть іншими мікрокредітной компаніями:

  • безвідсотковий кредит. 4000 гривень доступні в перший раз без відсотків і комісій. Умова одна – ви вперше звертаєтеся в Dinero;
  • до 11 000 гривен – постійним клієнтам. Своєчасно погасивши свій перший кредит, можна розраховувати на зростання можливої ​​суми;
  • 1,3% – найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів;
  • дострокове погашення без комісій. Платіть тільки за фактичні дні користування позикою;
  • пролонгація. Зарплата все ще не надійшла на ваш рахунок і погасити кредит вчасно не виходить? Не проблема – оплатіть комісію за пролонгацію і продовжуйте користуватися позикою.

Взяти гроші до зарплати дуже просто. Виберіть суму і термін, заповніть анкету, дочекайтеся рішення і отримаєте кошти на карту. Дотримуйтесь інструкцій, заповнюйте розділи анкети без помилок і вказуйте тільки достовірні дані. Позика від Dinero – комфортний спосіб вирішити невелику фінансову проблему без зайвого головного болю.