Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Що робити, коли терміново потрібні гроші?

Що робити, якщо терміново потрібні гроші, а часу на оформлення кредитки в банку немає і до знайомих звертатися не хочеться? Якщо сума потрібна невелика, кращий вихід – взяти кредит в Dinero.

Dinero – це Мікрокредитний сервіс, де можна взяти кредит до 4000 гривень при першому зверненні і до 11000 гривень при повторному. Такі гроші можуть виручити в самих різних ситуаціях. Для цього потрібно:

  • бути в віці від 18 років;
  • мати паспорт, ІПН, банківську карту будь-якого українського банку;
  • доступ в інтернет.

Щоб отримати гроші в Dinero, не потрібно нікуди йти. Ви можете зробити це в комфортній обстановці будинку або навіть на вулиці зі свого смартфона. Найкраще в цьому всьому – перший кредит можна взяти За 16 хвилин.

Як терміново оформити кредит За 16 хвилин від Dinero?

Отримати гроші За 16 хвилин в Dinero може будь-яка людина. Єдина умова – це повинен бути ваш перший кредит в компанії. За 16 хвилин доступний кредит в розмірі від 300 до 4000 гривень. Це відмінний спосіб швидко, комфортно і вигідно отримати гроші і вирішити невелику фінансову проблему. Щоб терміново отримати гроші, потрібно виконати кілька простих кроків:

  • вибрати суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту;
  • заповнити анкету з контактними, паспортними, персональними даними;
  • верифікувати карту, дотримуючись інструкції на сайті. Для цього будуть потрібні 2 гривні на її рахунку, ці гроші будуть тимчасово заблоковані для підтвердження, що карта належить саме позичальнику;
  • дочекатися рішення системи. На це звичайно потрібно всього кілька хвилин. Гроші будуть зараховані практично миттєво.

Рішення по кредиту формує система на основі введених користувачем даних. При цьому використовуються дані з Українського бюро кредитних історій. Це не проблема, якщо рейтинг позичальника буде низьким, але важливо, щоб не було прострочень по порушеними кредитами. Кредит За 16 хвилин це хороший спосіб поліпшити кредитну історію, адже дані про те, що ви повернули гроші вчасно, також будуть передані в УБКІ.

Повернути гроші вчасно важливо ще й тому, що в разі прострочення почнуть нараховуватися штрафні відсотки – 1,5% в день. Тому по закінченню обумовленого договором строком кредит перестане бути безвідсотковим.

Якщо ви не впевнені, що зможете повернути гроші вчасно, скористайтеся послугою пролонгації позики. Це дозволить без нарахування штрафних відсотків користуватися засобами ще 7, 14 або 30 днів. Для цього потрібно просто оплатити комісію.

Якщо терміново потрібні гроші, кредит від Dinero – хороший спосіб швидко вийти з короткочасних фінансових складнощів.