Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як оформити кредит в TopCredit

Ринок мікрокредитування в Україні стрімко розвивається, про що свідчить поява великої кількості мікрофінансових організацій. Пояснюється це просто: сьогодні українці потребують не в довгострокових кредитах, а в невеликій допомоги «до зарплати». Багато наших співвітчизників не планують великих позик, намагаючись починати свою справу з невеликого стартового капіталу або вирішивши свої фінансові питання за рахунок мінімально необхідної суми грошей.

Однією з організацій, яка видає невеликі кредити, є «ТОПкредіт». Цей сервіс розрахований на отримання невеликих сум, якими клієнт розраховує користуватися протягом одного місяця або менше. Кредити в Top Credit доступні навіть тим, у кого не найкраща кредитна історія.

На яких умовах «ТОПкредіт» видає кредити?

Компанія TopCredit з'явилася в Києві в 2015 році. Раніше видавала кредити в офісах, але зараз зосередилася на онлайн-кредитуванні. Що це означає? Це означає, що будь-який громадянин України, зайшовши на офіційний сайт компанії, може отримати позику від 300 до 15 000 гривень. Все це під 1,9% в день. Кредит видається на термін від 1 до 30 днів. Гроші приходять на банківську карту за кілька хвилин. Кошти видаються людям у віці від 18 до 70 років. Для цього їм потрібно мати паспорт, ІПН, банківську карту, доступ в інтернет і мобільний зв'язок. Важливо, щоб потенційний покупець не мав прописки в Криму або на території Донбасу, яка в даний момент не підконтрольна українському уряду.

Які документи необхідні?

Вимоги для одержувача кредиту в компанії «ТОПкредіт» стандартні і мало чим відрізняються від вимог інших МФО. це:

 • паспорт громадянина України;

 • ідентифікаційний номер платника податків;

 • діюча карта одного з українських банків;

 • мобільний телефон (на нього подзвонять з компанії і уточнять деталі);

 • доступ в інтернет (через інтернет відбувається подача заявки);

 • вік в межах від 18 до 70 років (раніше просто не дозволяє українське законодавство);

 • особа, яка могла б підтвердити особу користувача.

Цікаво, що кредит в TopCredit можна взяти на будь-які цілі. Про них кредитору можна навіть не повідомляти або описати в загальних рисах на кшталт «розвиток бізнесу »,« оздоровлення »,« освіта »і т.д.

TopCredit - це швидко і зручно

З «ТОПкредіт» клієнт може взяти в борг суму до 15 тисяч гривень. зазвичай позика видається на місяць, але при необхідності термін дії договору можна продовжити. Як це працює? Досить повідомити організацію про те, що вам потрібно ще покористуватися грошима, погасити борг за відсотками і далі використовувати кредит.

Важливо, що гроші даються в тому числі тим людям, які не мають офіційного заробітку. Пред'являти довідку про зарплату або офіційному працевлаштуванні не доведеться. Інші документи, необхідні для отримання позики, вказані вище.

Максимально доступна сума кредиту - 15 тисяч гривень. Однак вона доступна не з першого разу. При першому зверненні в «ТОПкредіт» можуть видати до 3 000 гривень. Це, можна сказати, пробне звернення, коли і кредитор, і позичальник пізнають один одного. При подальшій співпраці з TopCredit клієнту будуть доступні все більше і великі суми. Борг можна погасити достроково. штраф або додаткова плата не стягуються.

Як оформити кредит «ТОПкредіт»?

Вся робота по кредитуванню ведеться на офіційному сайті сервісу. щоб отримати кредит, потрібно пройти кілька простих кроків.

 1. Заповнити анкету на сайті.

 2. Прикріпити копії документів.

 3. Дочекатися, поки заявка буде схвалена. Це займе до 10 хвилин. Відповідь прийде у вигляді СМС.

 4. Зайти на сайті компанії в «Особистий кабінет».

 5. Прочитати кредитний договір і погодитися з ним. (Потрібно буде просто поставити галочку в одній з граф).

 6. Пройти верифікацію. Як це зробити? При реєстрації на сайті TopCredit клієнт вказує номер карти. На ній має бути не менше 1 гривні. Система автоматично заморожує на мапі суму в межах 1 гривні. Власник картки дізнається, яка саме сума була заморожена і повідомляє це співробітникам Top Credit. Це доведе, що кредит на своє ім'я оформляє саме власник картки.

Вся процедура оформлення кредиту в «ТОПкредіт» займе приблизно стільки ж часу, скільки ви вже витратили на читання цієї статті. В результаті можна не виходячи з дому або не залишаючи робоче місце отримати на свою карту кредит потрібного розміру.

переваги TopCredit

«ТОПкредіт» - зручний з кількох причин сервіс:

 • це лояльний сервіс, який видає кредити навіть тим, у кого погана кредитна історія;

 • з попереднього пункту випливає, що за допомогою TopCredit можна поліпшити свою кредитну історію, взявши невелику позику і сумлінно його виплативши;

 • максимальна сума кредитування в «ТОПкредіт» - 15 000 гривень. при першому зверненні доступно 3 000;

 • кредит в TopCredit можна погасити достроково без комісії або продовжити, виплативши відсотки;

 • можна погасити кредит частково;

 • оформити кредит в «ТОПкредіт» можна за 20 хвилин. при повторних зверненнях процес займе менше часу;

 • позичальник платить тільки відсотки. Інших платежів, про які дізнаються в останній момент, немає.

Компанія TopCredit відповідає за збереження персональних даних своїх клієнтів.