Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит без довідки про доходи від Dinero

Довідка про доходи – одне з основних вимог, що пред'являються кредиторами до своїх позичальників. Рівень заробітку визначає, яку за розміром позику банк може надати людині. У банку отримати кредит без довідки досить складно, але допоможуть інші варіанти підтвердити свою здатність погасити позику, наприклад, заставне майно. Але що якщо у вас немає ні того, ні іншого, та й часу стояти в черзі в банку і чекати відповіді теж немає? У цьому випадку варто спробувати оформити мікрокредит – простий і сучасний спосіб вирішити невелику фінансову проблему.

Переваги кредиту без довідки про доходи

Переваги такої позики очевидні – не потрібно йти до роботодавця, щоб отримати документ і присвячувати тим самим співробітників в свої плани. І це вихід, якщо ви працюєте неофіційно, є студентом, пенсіонером, і взяти довідку про доходи ніде або заробіток незначний для банківського кредитування.

Взяти кредит без довідки не проблема, якщо ви звернетеся в сервіс Dinero. Компанія довіряє і не вимагає офіційного працевлаштування, додаткових документів та поручителів. Знадобиться лише доступ в інтернет, паспорт, ІПН, але і це не всі плюси такого кредиту:

  • перший кредит За 16 хвилин. Оформляйте свій перший позику до 4000 гривень абсолютно безкоштовно;
  • до 11000 гривень. Стаючи постійним клієнтом сервісу, ви можете розраховувати на зростання можливої ​​суми до 10000 гривень. Просто погасіть свій перший кредит своєчасно;
  • 1,3% – найнижчий відсоток на ринку позик. Співпрацювати з Dinero зручно і вигідно;
  • швидкість. Заповніть анкету на сайті і дочекайтеся схвалення заявки – на все піде максимум 15 хвилин.

Як отримати кредит без довідки?

Зайдіть на сайт Dinero і дотримуйтесь інструкцій. Потрібно буде виконати три кроки:

  1. Визначитися з сумою і терміном кредитування – в цьому допоможе кредитний калькулятор на головній сторінці. Він відразу ж підрахує суму з відсотками – більше ніяких платежів і комісій.
  2. Заповнити анкету. Чим більше даних ви зможете повідомити, тим вище шанси на схвалення заявки, додайте свою банківську карту, щоб на неї були зараховані кошти.
  3. Дочекатися рішення. Рішення приймає система, тому на це йде всього лише 5 хвилин.

Кредит без довідки допоможе швидко і без зайвих проблем вирішити терміновий фінансове питання. Він доступний без перерв і вихідних, по всій країні.