Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит без довідки про доходи від Dinero

Довідка про доходи - одна з основних вимог, що пред'являються кредиторами до своїх позичальників. Рівень заробітку визначає, яку за розміром позику банк може надати людині. У більшості випадків рівень заробітної плати українців дозволяє отримати невеликий споживчий кредит на термін від року і більше. Крім довідки, що підтверджує рівень доходу, для оформлення позики в банку буде потрібно також заручитися підтримкою друзів або родичів, готових на поручительство, а також пережити дзвінки менеджера роботодавцю для уточнення різних деталей вашого працевлаштування.

Якщо довідку про доходи взяти ніде, підтвердити свою здатність погасити позику допоможе, наприклад, заставне майно. Схвалити банківську позику можуть при наявності у позичальника машини, квартири або іншого ліквідного майна, що перевищує вартість кредиту. Але якщо у вас немає ні того, ні іншого, та й часу стояти в черзі в банку і чекати відповіді теж немає?

У банку отримати кредит без довідки досить складно, але оформити кредит без довідок і поручителів в Україні допоможуть інші варіанти. У цьому випадку варто спробувати оформити мікрокредит - простий і сучасний спосіб вирішити невелику фінансову проблему. В МФО можна взяти кредит без довідок терміново, буквально за 15 хвилин, не витрачаючи дорогоцінний час на збір непотрібних паперів і біганину по кабінетах.

Переваги термінових онлайн-кредитів

Переваги такої позики очевидні - не потрібно йти до роботодавця, щоб отримати документ і присвячувати тим самим співробітників в свої плани. І це вихід, якщо ви працюєте неофіційно, є студентом, пенсіонером, і взяти довідку про доходи ніде, або заробіток незначний для банківського кредитування.

Взяти кредит без довідки не проблема, якщо ви звернетеся в сервіс Dinero. компанія довіряє своїм клієнтам і не вимагає підтвердження офіційного працевлаштування, додаткових документів та поручителів. Але і це не всі плюси такого кредиту:

  • Перший кредит під 0.1%. Оформляйте свою першу позику до 15000 гривень практично безкоштовно. 
  • До 23000 гривень. Стаючи постійним клієнтом сервісу, ви можете розраховувати на зростання можливої суми з кожним наступним договором. Просто погасіть свій перший кредит своєчасно і користуйтеся всіма пільгами і привілеями постійного клієнта.

 

 • 1,3% - найнижчий відсоток на ринку позик. Співпрацювати з Dinero зручно і вигідно - ви можете переконатися в цьому самі, оформивши кредит без довідки про доходи.

 

 • Швидкість оформлення. Заповніть анкету на сайті і дочекайтеся схвалення заявки - на все піде максимум 15 хвилин при першому зверненні. В подальшому оформляти кредит онлайн без довідок і поручителів  можна ще швидше - всі дані залишаться в особистому кабінеті. При оформленні наступної заявки залишиться тільки вибрати суму і термін кредитування.
 • Гроші на карту. Процес запиту і отримання грошей проходить дистанційно. Вам не доведеться нікуди ходити - просто скористайтеся телефоном або ноутбуком з виходом в інтернет.
 • Конфіденційність. Кредити онлайн без довідки про доходи - це зручно, адже ви не ризикуєте зіткнутися з кимось із знайомих на порозі офісу кредитора. Менеджери не передзвонюють родичам і друзям з незручними питаннями. Тому про те, що вам потрібна була термінова фінансова допомога ніхто не дізнається, за умови, звичайно, що ви самі про це не розповісте.
 • Мінімальний пакет документів. Для отримання позики потрібний тільки паспорт і податковий код.

 

Онлайн кредит на карту без довідок- вигідна послуга, що дозволяє швидко і без проблем вирішити раптові фінансові труднощі. Оформити позику можна з будь-якого куточка України, досить мати вихід в мережу.

Як отримати позику без довідки

Зайдіть на сайт Dinero і дотримуйтесь інструкцій. Потрібно буде виконати три кроки:

 1. Визначитися з сумою і терміном кредитування - в цьому допоможе кредитний калькулятор на головній сторінці. Він відразу ж підрахує суму з відсотками - більше ніяких платежів і комісій.
 2. Заповнити анкету. Чим більше даних ви зможете повідомити, тим вище шанси на схвалення заявки. Прикріпіть свою банківську карту, щоб на неї були зараховані кошти.
 3. Дочекатися рішення. Його приймає система, тому на це йде всього лише 5 хвилин.

Кредит без довідки допоможе швидко і без зайвих проблем вирішити термінові фінансові питання. Він доступний без перерв і вихідних, по всій країні (крім тимчасово непідконтрольних, окупованих територій України і зони ООС).

Як повернути гроші 

Хоча кредити без довідок і поручителів Dinero видає швидко і практично під чесне слово, повертати взяті в борг гроші необхідно вчасно. Звичайний термін кредитування становить 7, 14 або 30 днів на вибір клієнта. Якщо після закінчення цього періоду грошей на погашення позики не виявилося, договір можна продовжити, виплативши невелику плату за пролонгацію.

«Дінеро» - практично єдиний сервіс онлайн-кредитування, що дозволяє повертати гроші частинами. Якщо виникла така необхідність, ви можете внести на рахунок ту суму, яка є в наявності, а на залишок оформити пролонгацію. Продовжувати термін дії договору можна скільки завгодно раз, тому уважно і відповідально виконуючи взяті на себе зобов'язання, ви не ризикуєте опинитися в боржниках.

Щоб повернути кредитні кошти, можна скористатися одним з декількох способів, запропонованих споживачеві: 

 • Виконати платіж з банківської карти, скориставшись відповідною опцією в особистому кабінеті. Вибирайте опцію «Поточний кредит» і вид оплати «Банківська картка» - дотримуйтеся порад сервісу.
 • Внести потрібну суму можна і готівкою - для цього скористайтеся одним з терміналів City24, IBox, EasyPay, ФК «Система» і інших. Такий платіж краще виконувати заздалегідь, система може незначно затримувати його проведення.
 • Поповнити рахунок можна в касі будь-якого банку, виконавши платіж за реквізитами, вказаними на сайті. В цьому випадку потрібно пам'ятати, що такий переказ може займати від 3 до 5 робочих днів, тому вносити гроші слід заздалегідь.

Для поповнення кредитного рахунку можна також скористатися допомогою операторів сервісного центру, зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених на сайті. 

Штрафні санкції 

Online-кредити від Dinero - відмінна пропозиція для тих, хто раніше не надто дбав про те, щоб вчасно виконувати взяті на себе фінансові зобов'язання. Тут без питань видають кредит з поганою кредитною історією, без довідок і поручителів, але це зовсім не означає, що гроші повертати не доведеться.

Відсотки за користування кредитними коштами в МФО нараховуються щодня, тому навіть невелика затримка з виплатою боргу може призвести до нарахування штрафних санкцій, які можуть бути значними.

Єдиним виходом для клієнта, який усвідомив, що він не здатний впоратися з виплатою боргу, є звернення до Служби підтримки. «Дінеро» завжди йде назустріч у важкій ситуації - менеджер консультаційного центру уважно вислухає і підкаже найбільш вигідне рішення.

Залежно від ситуації, наші спеціалісти можуть запропонувати:

 • продовження договору з «заморожуванням» нарахування відсотків;
 • реструктуризацію боргу з розробкою графіка посильних для клієнта виплат на термін до 3 місяців; 
 • часткове списання накопичених штрафів за умови документального підтвердження хвороби, втрати роботи або інших проблем, які сприяли ситуації, що склалася. 

Тільки співпраця зі Службою підтримки дозволить позичальнику уникнути нарахування штрафів, зниження кредитного рейтингу і подальшого погіршення кредитної історії.