Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит без офіційного працевлаштування

Офіційне працевлаштування значно підвищує шанси на отримання кредиту, і чим вище заробітна плата, тим вище можлива сума позики. Це гарантія, що у вас є кошти, щоб погашати кредит. Але це стосується тільки банківського кредитування. Якщо ви хочете отримати кредит без офіційного працевлаштування в банку, доведеться надати заставу.

Але якщо потрібен невеликий кредит, звертатися в банк зовсім не обов'язково. Отримати таку позику без зайвих довідок можна в мікрокредітной фінансової організації, наприклад, в Dinero.

Переваги

Він має кілька плюсів. Перш за все тому, що така позика доступна великому колу споживачів: і тим, хто працює неофіційно, і студентам, і пенсіонерам. Крім того, навіть якщо є можливість отримати довідки на роботі, нікому не хочеться присвячувати у свої плани начальство і колег. Але у кредиту без офіційного працевлаштування від Dinero є й інші переваги:

  • перший кредит миттєво. Ви можете оформити позику до 2500 гривень миттєво і комісій;
  • до 10 000 гривень. Вчасно погасивши позику, ви зможете розраховувати на зростання максимальної суми позики;
  • простота і швидкість оформлення. Знадобиться лише доступ до інтернету, паспорт, ІПН і банківська картка, а йти нікуди не доведеться. Заповнюйте анкету та отримуйте гроші на вашу карту вже через кілька хвилин;
  • дострокове погашення без комісій. Погашайте кредит раніше – і платите тільки за фактичні дні користування позикою;
  • пролонгація позики. Чи не можете повернути гроші вчасно? Це не проблема, адже ви в будь-який момент можете продовжити термін дії позики, сплативши комісію.

Як оформити кредит без офіційного працевлаштування в Dinero

Отримати кредиту в Dinero – не складно. Це простий і комфортний для кожного, хто хоч трохи знайомий з інтернетом, процес. Необхідно відвідати сайт компанії і виконати ряд кроків:

  1. Вибрати термін і суму кредитування за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці.
  2. Заповнити анкету. Вказуйте тільки правдиві дані про себе і переконайтеся у відсутності помилок.
  3. Дочекайтеся схвалення заявки. Після цього гроші будуть зараховані на вашу банківську карту протягом декількох хвилин.

мікропозик від Dinero – доступний кожному спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми. Головне – не доведеться йти в банк. Чи не доведеться також звертатися за допомогою до знайомих або доводити до відома колег. Кредит доступний по всій країні в будь-який час дня, без перерв і вихідних.