Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит без офіційного працевлаштування

Офіційне працевлаштування значно підвищує шанси на отримання кредиту, і чим вище заробітна плата, тим вище можлива сума позики. Це гарантія, що у вас є кошти, щоб погасити кредит. Але це стосується тільки банківського кредитування. Якщо ви хочете отримати кредит без офіційного працевлаштування в банку, доведеться надати заставу.

Але якщо потрібен невеликий кредит, звертатися в банк зовсім не обов'язково. Отримати таку позику без зайвих довідок можна в мікрокредитній фінансової організації, наприклад, в Dinero. МФО набагато лояльніше ставляться до такого питання, як кредит без працевлаштування. В Україні на сьогоднішній день далеко не кожна людина може знайти роботу з офіційним оформленням і гідною заробітною платою. Українці змушені їхати на заробітки в інші країни або погоджуватися на отримання зарплати в конвертах. Такі люди просто не можуть надати в банк необхідні документи, хоча і отримують цілком пристойний дохід.

Пропозиції мікрофінансових організацій дозволяють без праці поправити раптово погіршене фінансове становище і отримати потрібну суму без необхідності доводити свою платоспроможність. 

Переваги кредитування в «Дінеро»

Позика без офіційного працевлаштування має кілька плюсів. Перш за все тому, що така позика доступна великому колу споживачів: і тим, хто працює неофіційно, і студентам, і пенсіонерам. Крім того, навіть якщо є можливість отримати довідки на роботі, нікому не хочеться присвячувати у свої плани начальство і колег. Але у кредиту без офіційного працевлаштування від Dinero є й інші переваги:

 • Перший кредит моментально. Ви можете оформити позику до 15000 гривень моментально і комісій. 
 • До 23 000 гривень. Вчасно погасивши позику, ви зможете розраховувати на зростання максимальної суми позики.
 • Простота і швидкість оформлення. Знадобиться лише доступ до інтернету, паспорт, ІПН і банківська картка, а йти нікуди не доведеться. Заповнюйте анкету та отримуйте гроші на вашу карту вже через кілька хвилин.
 • Дострокове погашення без комісій. Погашайте кредит раніше - і платіть тільки за фактичні дні користування позикою.
 • Пролонгація позики. Чи не можете повернути гроші вчасно? Це не проблема, адже ви в будь-який момент можете продовжити термін дії позики, сплативши плату за продовження..
 • Без дзвінків. При оформленні кредиту, ніхто не стане дзвонити родичам або знайомим для підтвердження платоспроможності - в банку це зроблять обов'язково.
 • Відсутність поручителів. Щоб оформити онлайн кредит без працевлаштування, вам не доведеться просити знайомих виступити поручителем, адже повідомляти будь-кого про свої фінансові труднощі неприємно.
 • Дистанційне оформлення. Отримати гроші на карту можна прямо з дому. Ходити нікуди не потрібно - оформляйте заявку онлайн з будь-якого куточка України.

 

Сервіс онлайн-кредитування «Дінеро» працює цілодобово, тому звернутися за фінансовою допомогою можна в будь-який час дня і ночі. 

Як оформити кредит без офіційного працевлаштування в Dinero 

Отримати кредит в Dinero - нескладно. Це простий і комфортний для кожного, хто хоч трохи знайомий з інтернетом, процес. Необхідно відвідати сайт компанії і виконати ряд кроків:

 • Вибрати термін і суму кредитування за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці. 
 • Заповнити анкету. Вказуйте тільки правдиві дані про себе і переконайтеся у відсутності помилок.
 • Дочекайтеся схвалення заявки. Після цього гроші будуть зараховані на вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Ті, кому терміново потрібна готівка, можуть скористатися найближчим банкоматом і зняти потрібну суму.

Отримати позику без працевлаштування просто, процес займає всього 15-20 хвилин. При заповненні анкети дуже важливо звертати увагу на правильність введення всіх даних - це одна з найважливіших умов отримання позики. До розгляду заявки залучається спеціально розроблений комп'ютерний алгоритм, який звіряє отримані відомості з даними податкової, паспортного столу, УБКІ та інших організацій. Найменша помилка при внесенні інформації призведе до того, що комп'ютер не знайде збігів.

Кому можуть відмовити в отриманні кредиту 

Кредити без працевлаштування в Dinero видають всім бажаючим. На процес прийняття рішення не впливають такі фактори, як:

 • вік позичальника (всі клієнти з 18 до 75 років); 
 • відсутність застави;
 • його соціальний стан; 
 • необхідність працювати офіційно; 
 • відсутність можливості надати довідку про розмір доходу;
 • наявність негативної кредитної історії та інші умови. 

Відмовити позичальнику, в тому числі і безробітному, в наданні необхідної суми можуть з кількох причин. У разі помилкового введення даних при заповненні анкети сервіс просто не зможе ідентифікувати позичальника і винесе негативне рішення. Якщо при проведенні перевірки виявиться, що претендент вказав завідомо неправдиві дані про себе, в кредиті буде відмовлено.

Мікрофінансові організації не займаються перекредитуванням населення, тому всі раніше взяті кредити потрібно погасити до звернення в «Дінеро». Якщо на момент розгляду заявки з'ясується, що у позичальника є велика непогашена заборгованість перед іншим кредитором, МФО не зможе схвалити отримання позики.

Як повернути кредит Dinero 

Видаючи позики громадянам, які не мають офіційного працевлаштування, кредитний онлайн-сервіс дає можливість швидко і без проблем вирішити тимчасові фінансові труднощі, але після закінчення обумовленого часу гроші необхідно повернути. Зробити це нескладно:

Скористайтеся можливістю погасити заборгованість прямо в особистому кабінеті - для цього знадобиться всього кілька кліків. 

Погасіть кредит онлайн через зручний платіжний сервіс, наприклад, EasyPay. 

Внесіть потрібну суму готівкою через платіжні термінали Fbank, Ibox, fc-sistema.

Зробіть платіж за реквізитами, вказаними в договорі, в касі будь-якого банку. 

Зверніть увагу! Банківський переказ зазвичай займає 3-5 робочих днів. Віддаючи перевагу останньому способу, варто вносити гроші за кілька днів до закінчення терміну договору

Мікропозики від Dinero - доступний кожному спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми. Головне - не доведеться йти в банк. Не доведеться також звертатися за допомогою до знайомих або доводити до відома колег.Кредит доступний по всій країні (крім тимчасово непідконтрольних, окупованих територій України і зони ООС) в будь-який час дня, без перерв і вихідних.