Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Херсоні

Термінова необхідність в грошах може з'явитися з різних причин. Наприклад, зарплату затримують, а гроші знадобилися на лікування або заміну вийшла з ладу техніки. Звертатися до знайомих за допомогою зручно не всім, а стояти в черзі в банку і чекати ще тиждень відповіді (без гарантій на схвалення) точно нікому не хочеться. Набагато більш комфортний спосіб отримання позики з високими шансами на схвалення пропонує Мікрокредитний сервіс Dinero в Херсоні.

Що таке мікрокредит в Херсоні від Dinero?

Компанія пропонує оформити кредит до 4000 гривень при першому зверненні За 16 хвилин на 30 днів. Такого вигідної пропозиції в банку не знайти. А ставши постійним дисциплінованим клієнтом сервісу можна розраховувати на зростання доступної суми до 10000 гривень. Повторні кредити оформляються під 1,3%. У цього виду позики є кілька важливих переваг, перед іншими видами кредитування:

  • оформлення онлайн. Заявка на кредит заповнюється онлайн, нікуди йти не потрібно;
  • швидкість На заповнення анкети йде всього 15 хвилин, ще кілька хвилин рішення приймає система;
  • кредит зараховується на карту, що дуже зручно.

Дінер & ndash; це повністю автоматизована система, яка приймає рішення об'єктивно і дуже швидко. Це психологічно комфортний спосіб отримати кредит в Херсоні і вирішити невелику фінансову проблему.