Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Тернополі від Dinero

Коли доводиться оформляти кредит, багато людей намагаються знайти альтернативу банку, знаючи, яким тривалим і неприємним є цей процес. Для банку доведеться надати максимум документів, головні з яких – довідка з місця роботи і про підтвердження доходів. Інший варіант – звернутися в ломбард, але тут є ризик втратити цінної речі, під заставу якої видається позика. Набагато простіше і безпечніше звернутися до допомоги мікрокредітной організації Dinero.

В Дінер можна оформити кредит онлайн – тобто нікуди йти не потрібно, а все, що для цього потрібно, звичайно у всіх є під рукою:

  • паспорт і ІПН;
  • банківська картка;
  • мобільний телефон.

Швидкий кредит в Тернополі: особливості

У позики від Dinero є безліч важливих плюсів:

  • зручність. Не потрібно нікуди йти, збирати довідки і стояти в черзі;
  • мінімум документів. Тільки паспорт і ІПН, без довідки про доходи і з місця роботи;
  • високі шанси на схвалення. Рішення про видачу кредиту приймає скорингова система на основі введених користувачем даних. Це гарантує об'єктивність і виключає помилки;
  • лояльні умови. Клієнтом сервісу може стати будь-яка людина, який відповідає формальним вимогам і не має прострочень по вже відкритим позиках;
  • швидкість оформлення. На заповнення анкети потрібно максимум 15 хвилин, а на рішення по кредиту буде потрібно ще кілька хвилин. Наступні позики в Тернополі можна оформляти ще швидше, адже дані будуть зберігатися в системі.

Але найважливішим в Dinero є можливість оформити перший кредит в Тернополі до 4000 гривень миттєво. Це хороша можливість протестувати сервіс без зайвих ризиків і дуже вигідно. Наступні позики для дисциплінованих клієнтів – більші, аж до 10 тисяч гривень під 1,3% в день – найвигідніший відсоток на ринку мікропозик.