Перша позика

БЕЗКОШТОВНО

Бро-о-о

0%

Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн без відмови від Dinero

Отримати звичайний банківський кредит може не кожен, адже банк пред'являє досить багато вимог стабільний високий дохід, наявність офіційного працевлаштування, довідки про несудимість і багато іншого. Коли у людини немає будь-якого документа, застави або поручителів, йому можуть відмовити. Але в Dinero можна взяти кредит без відмови. Чому? Тому що сервіс пред'являє досить лояльні умови до своїх позичальників.

Щоб оформити позику, потрібно:

  • мати вік від 18 років. Тобто сервіс не відмовить студенту, людині без офіційного працевлаштування та пенсіонеру;
  • мати дійсний український паспорт, ІПН;
  • мати банківську карту будь-якого українського банку.

Як бачите, довідка про доходи, з місця роботи і про несудимість. Значить, не доведеться витрачати час на оформлення довідок, очікування в їх видачі. Чи не доведеться доводити до відома про свої плани взяти позику начальство при оформленні довідки про доходи. Словом, переваг у такого кредитування чимало, але Dinero готовий запропонувати навіть більше.

Переваги безвідмовних позик

Це сучасний онлайн-сервіс, який дозволяє самому широкому колу позичальників вирішити невеликий фінансове питання швидко і комфортно. Компанія пропонує:

  • першу позику без відсотків. Під 0% можна оформити будь-яку суму до 3000 гривень, якщо це ваш перший позику в сервісі. Ніяких прихованих комісій і платежів;
  • повторний кредит до 10000 гривень. Далеко не всі МФО можуть запропонувати такий за розміром кредит без відмови. Це зручно, якщо потрібно зробити велику покупку якнайшвидше;
  • 0,96% в день така процентна ставка на повторні позики. Це найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів;
  • пролонгація. Коли немає можливості повернути гроші вчасно, можна продовжити термін користування коштами, щоб не піти в прострочення;
  • дострокове погашення без комісії. Виплачуйте позику в будь-який відповідний момент і економте адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою.

Повернути позику так само просто, як і оформити її. Це можна зробити тієї ж картою на сайті компанії або в відділенні будь-якого українського банку. Важливо виплатити гроші вчасно, адже по закінченню терміну дії договору починають нараховуватися підвищені відсотки 1,5 & nbsp;% в день.

Кредит без відмови від Dinero відмінний спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми.

Популярні запити:

Оцінка статті: 4,4/5

Проголосувало 104 людини.