Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн без відмови від Dinero

Отримати звичайний банківський кредит може не кожен, адже банк пред'являє досить багато вимог стабільний високий дохід, наявність офіційного працевлаштування, довідки про несудимість і багато іншого. Коли у людини немає будь-якого документа, застави або поручителів, йому можуть відмовити. Але в Dinero можна взяти кредит без відмови. Чому? Тому що сервіс пред'являє досить лояльні умови до своїх позичальників.

Щоб оформити позику, потрібно:

  • мати вік від 18 років. Тобто сервіс не відмовить студенту, людині без офіційного працевлаштування та пенсіонеру;
  • мати дійсний український паспорт, ІПН;
  • мати банківську карту будь-якого українського банку.

Як бачите, довідка про доходи, з місця роботи і про несудимість. Значить, не доведеться витрачати час на оформлення довідок, очікування в їх видачі. Чи не доведеться доводити до відома про свої плани взяти позику начальство при оформленні довідки про доходи. Словом, переваг у такого кредитування чимало, але Dinero готовий запропонувати навіть більше.

Переваги безвідмовних позик

Це сучасний онлайн-сервіс, який дозволяє самому широкому колу позичальників вирішити невеликий фінансове питання швидко і комфортно. Компанія пропонує:

  • повторний кредит до 23 000 гривень. Далеко не всі МФО можуть запропонувати такий за розміром кредит без відмови. Це зручно, якщо потрібно зробити велику покупку якнайшвидше;
  • 0,96% в день така процентна ставка на повторні позики. Це найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів;
  • пролонгація. Коли немає можливості повернути гроші вчасно, можна продовжити термін користування коштами, щоб не піти в прострочення;
  • дострокове погашення без комісії. Виплачуйте позику в будь-який відповідний момент і економте адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою.

Повернути позику так само просто, як і оформити її. Це можна зробити тієї ж картою на сайті компанії або в відділенні будь-якого українського банку. Важливо виплатити гроші вчасно, адже по закінченню терміну дії договору починають нараховуватися підвищені відсотки 1,5 & nbsp;% в день.

Кредит без відмови від Dinero відмінний спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми.