Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Полтаві від Dinero

Мабуть, кожен українець раз стикався з ситуацією гострого дефіциту грошей. Що робити, якщо гроші потрібні терміново і звертатися в банк в Полтаві немає часу? Вихід – оформити кредит онлайн. Таку послугу сьогодні пропонує Мікрокредитний сервіс Dinero.

Ви можете отримати до 4000 гривень миттєво (перший кредит) і до 10000 гривень під 1,3% (наступні позики). Це найвигідніша пропозиція на ринку мікрокредитів в Полтаві.

Як оформити кредит Dinero в Полтаві?

Стати клієнтом компанії може практично будь-який повнолітній українець, незалежно від його рівня доходів, наявності офіційного робочого місця. Буде потрібно тільки повнолітній вік, український паспорт, ІПН і картка будь-якого українського банку. Процес оформлень буде простим і зрозумілим навіть для недосвідчених інтернет-користувачів. Досить слідувати підказкам і інструкціями на сайті:

  1. вибрати розмір і термін позики на головній сторінці сайту;
  2. заповнити анкету. Важливо вказати достовірні відомості про себе. Потрібні паспорт, ІПН, ваші контактні дані. Довідка про доходи, з місця роботи, про несудимість не будуть потрібні;
  3. верифікувати карту. Верифікація – процес підтвердження особи власника карти. Це допомагає захистити користувача від дій шахраїв. Щоб верифікувати картку, потрібні кілька гривень, тому переконайтеся, що на ній буде сума до 5 грн (довільна сума, наприклад, 1,15 грн буде тимчасово заблокована, про що надійде повідомлення);
  4. отримати рішення і гроші. В основі сервісу – скорингова система, яка приймає рішення, враховуючи введені клієнтом дані.

Кредит важливо погасити вчасно, щоб уникнути штрафних санкцій. Дострокове погашення – без комісій, а плата тільки за фактичні дні користування засобами. Завдяки Dinero в Полтаві можна швидко і без зайвих проблем вирішити терміновий фінансове питання.