Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Одесі від Dinero

Ринок мікрокредитів в Україні ще не так сильно розвинений як звичайне банківське кредитування, проте все частіше українці звертаються саме за мікрокредитами. &Nbsp; Причина проста: люди не хочуть пов'язувати себе тривалими борговими зобов'язаннями. Вони не впевнені в своїй фінансовій стабільності, тому побоюються брати довгострокові кредити на серйозні покупки. Зате багато хто не відмовилися б отримати мікрокредит на поточні потреби. Кредит онлайн в Одесі якраз видає компанія Dinero – впевнений гравець на ринку кредитування.

Чому це працює?

Сервіс в Одесі пропонує мікрокредити на термінові потреби. У неї звертаються за невеликими, але необхідними грошима, якими можна користуватися протягом місяця. Дуже зручно, коли кошти потрібні терміново. Співпрацювати з Dinero в Одесі варто з кількох причин:

  • можна вибрати суму, яка йому потрібна. Перший кредит – 3000 гривень;
  • перший кредит видається миттєво. Тобто грошима можна користуватися безкоштовно;
  • не потрібні довідки   про доходи і документи з місця роботи про підтвердження стажу;
  • найвигідніші відсотки по кредитах в подальшому – 0,96%.

На сайті ви побачите кредитний калькулятор. З його допомогою розраховують, скільки доведеться заплатити по кредиту в результаті. Так позичальник розуміє, яку суму зі свого бюджету доведеться виділити для погашення боргу. Dinero не цікавиться підтвердженням доходів, так що те, чи здатний він « потягнути » кредит, вирішує сам клієнт.

Як подати заявку в Одесі?

Отримати кредит онлайн в Одесі може хто завгодно. У Dinero немає прив'язки до будь-якого банку. Кредит нараховується на діючу карту будь-якого банку. Клієнт може обслуговуватися в якому завгодно банку, а позику оформляти в сервісі.

Вікові рамки для клієнтів теж досить широкі. Тут можна отримати позику з 18 років, тобто кредитування доступне навіть студентам. Компанія також розуміє, що в країні багато активних пенсіонерів, які мають свою справу, допомагають родичам або просто потребують термінових грошах до пенсії. Тому верхня межа віку для позичальників зрушена до 75 років.

Обов'язковою документом для оформлення заявки є паспорт. Його дані потрібно буде ввести при заповненні анкети. Інші документи не потрібні.

Як бути з тими, у кого не найкраща кредитна історія?

Для банків клієнт, який ніколи не брав кредити або брав, але мав борги – ненадійний. У мікрокредітной сервісі розуміють, що у кожної людини могли бути поважні причини вчасно не виплатити борг. Тому кредитна організація розглядає кожен окремий випадок прострочення і намагається з'ясувати, наскільки серйозним він був. Наприклад, якщо він раніше мав борг, виплатив його, а потім вже брав кредит і виплачував його успішно, то кредит онлайн в Одесі все одно видадуть. Будь-які спроби вести   діалог з кредитором, виплачувати борг, реструктуризувати його – це ознаки відповідальну людину. Вони покращують навіть не саму ідеальну історію кредитів.

Але і Dinero теж може відмовити у видачі позики. Компанія залишає за собою право не розголошувати, чому запит був відхилений. Але найчастіше причина відмови – це поточні борги в цій або іншій кредитній організації, або неточності, які виявилися в анкеті клієнта. Через 30 днів потенційний позичальник має право заново подати заявку або ж відразу звернутися в організацію, вказавши на помилку.

Повернути кредит в Одесі можна онлайн за допомогою « Особистого кабінету » ;. Там користувач просто переводить гроші зі своєї картки на рахунок компанії. Можна скористатися терміналом самообслуговування і відправити гроші через нього. Важливо зробити це вчасно і не допускати прострочень.