Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Швидкий кредит онлайн від Dinero

В епоху інформаційних технологій багато складних в минулому питання вирішуються за лічені секунди. Це стосується і найрізноманітніших фінансових операцій. Переказати гроші, оплатити покупку, заплатити за комунальні та навіть взяти швидкий кредит тепер можна онлайн.

Доступ в інтернет, паспорт, ІПН, банківська картка – ось і все, що важливо мати під рукою. Ви можете отримати позику навіть на вулиці зі свого смартфона. А підходячи до магазину мати потрібну суму на вашій картці. Всього 15 хвилин для отримання першої позики і лічені хвилини – для наступних. Саме так працюють сучасні фінансові технології.

Що таке швидкий кредит?

Швидкий кредит, або мікрокредит, ще називають грошима до зарплати. Чому? Просто тому що це, як правило, невелика сума до 3000-10000 гривень, яку слід погасити протягом місяця. Передбачається, що людина бере таку позику до наступного надходження в його бюджет коштів. На видачу таких позик спеціалізуються мікрофінансові організації, або МФО, наприклад, Dinero.

У швидкого кредиту є маса переваг, в порівнянні з банківським кредитуванням:

  • не доведеться нікуди йти і витрачати час на чергу, оскільки швидка мікропозика оформляється онлайн;
  • висока швидкість оформлення позики. Потрібно витратити тільки близько 10-15 хвилин на заповнення анкети, а рішення приймається системою практично миттєво. Наступні кредити не вимагають повторного оформлення анкети, а тому все працює ще швидше;
  • прозорість. Ви побачите, скільки доведеться заплатити з відсотками в кредитному калькуляторі на сайті. Більше ніяких додаткових платежів, комісій за дострокове погашення тощо.;
  • лояльні умови – не буде потрібна довідка з місця роботи і про доходи, клієнтом сервісу може стати абсолютно будь-яка людина.

Як оформити швидкий кредит в Dinero

Стати клієнтом сервісу Dinero дуже просто. Для цього потрібно бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт (підійде як паспорт старого зразка, так і ID-картка), особисту банківську картку з 2 гривнями на рахунку. Ця невелика сума потрібна для верифікації, після чого вона буде повернута. А процес оформлення виглядає досить просто:

  1. Ви вибираєте суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту.
  2. Заповнюєте анкету з персональними, паспортними, контактними даними.
  3. Верифікуєте банківську картку.
  4. Та отримуєте рішення і гроші на карту.

Кожен етап на сайті супроводжується докладними інструкціями, і в будь-який момент ви можете зателефонувати в підтримку сервісу. Чим більше даних ви вкажете, тим вищі шанси отримати швидкий кредит. Важливо, щоб вони всі були правдивими і не містили помилок. Навіть одна помилка в імені може стати причиною відмови в кредиті.