Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як отримати кредит E-Cash?

У житті кожної людини трапляються моменти, коли терміново потрібні гроші. Це не завжди пов'язано з тяжким фінансовим становищем. Наприклад, іноді кредит потрібен, щоб запустити бізнес, зробити дорогий подарунок, закінчити ремонт, поїхати у відпустку. Більшість позичальників впевнені, що зможуть повернути борг у визначений термін, і при дотриманні фінансової дисципліни це виходить досить легко.

Взяти короткостроковий кредит допоможе компанія E-Cash. Це сучасний спосіб швидко отримати суму, якої бракує, не витрачаючи на це багато часу. Сервіс лояльно ставиться до своїх користувачів, тому видає позики навіть тим, кому відмовили в банку.

Умови кредитування

E-Cash – це короткострокові кредити онлайн. Мінімальна сума, за якою можна звернутися – це 500 гривень. Максимальна – 10 000 грн. Однак при першому зверненні кредитний ліміт складе 3 000. При цьому нові клієнти свій перший кредит беруть під 0,01% в день, тобто практично без витрат. Під час наступних звернень ставка складе 1,5% в день, що теж досить вигідно, порівнюючи з іншими компаніями.

Позика видається на термін від 5 до 30 днів, але при необхідності можна скористатися послугою пролонгації. Гроші можуть взяти всі громадяни України у віці від 20 років. Виняток – люди, прописані в Криму або на території Донбасу, де українська влада не здійснює свої повноваження.

Про переваги E-Cash

Якщо ви вперше звертаєтеся в E-Cash, то можете розраховувати на практично «нульовий» кредит. При наступних зверненнях кредитний ліміт збільшиться, і користувачеві E-Cash будуть доступні великі суми. Окрім того, за допомогою сервісу можна:

 • розраховувати суму угоди за допомогою кредитного калькулятора;
 • подавати заявку цілодобово;
 • користуватися послугою по всій території України без прив'язки до відділення компанії;
 • отримувати кредити без великого пакета документів;
 • оперативно отримувати гроші: система буде розглядати заявку близько 10 хвилин;
 • позитивно впливати на свою кредитну історію: E-Cash дозволяє отримувати доступні позики, які легко погасити. У кредитній історії це буде відображатися як позитивна тенденція. Так можна не лише піднятися в кредитному рейтингу, а й виправити історію кредитування;
 • розраховувати на повну конфіденційність: в E-Cash не цікавляться метою, яка вимагає від вас додаткових фінансів;
 • користуватися різними способами погасити кредит.

До того ж це дуже зручно: сервіс повністю працює онлайн. Для отримання грошей не потрібно залишати межі будинку або робоче місце. Ніхто не дізнається, що ви брали кредит в E-Cash, якщо ви самі про це не повідомите.

Хто може розраховувати на кредит в E-Cash?

E-Cash – дуже демократичний сервіс. Вимогам компанії відповідає практично будь-яка людина. Щоб взяти позику, потрібно:

 1. Бути громадянином України.

 2. Мати паспорт і ІПН.

 3. Досягти віку 20 років.

 4. Мати електронну адресу і доступ в інтернет.

 5. Бути власником активної банківської карти будь-якого українського банку.

 6. Мати на рахунку хоча б 1 гривню.

 7. Мати стабільне джерело доходу (кредитор не цікавиться довідкою з місця роботи, але позичальник повинен розуміти, що йому доведеться вчасно повернути тіло кредиту і відсотки по ньому).

Відповідати таким критеріям досить просто. Отримати позику – теж. Важливо згодом відповідально поставитися до своїх кредитних зобов'язаннь.

Як взяти кредит? Коротка інструкція

Отже, вам потрібна позика, але банк її не видає, або ж ви самі вирішили не звертатися туди. Якщо мова йде про невелику суму грошей, то переваги миттєвого кредиту очевидні. Щоб отримати кредит, потрібно:

 1. Перевірити, чи на місці документи (паспорт і ІПН).

 2. Чи все в порядку з банківською картою і чи є на ній невелика сума грошей.

 3. На сайті E-Cash вивчити умови кредитування і прочитати, яка відповідальність настає в разі порушення кредитних зобов'язань.

 4. Вибрати термін кредитування і його суму. З одного боку грошей повинно вистачити, щоб покрити потреби, з іншого, позику доведеться повертати в стислі терміни одним платежем.

 5. Заповнити заявку на сайті компанії, внісши туди особисті дані.

 6. Надіслати анкету (яка і буде заявкою на кредит) і дочекатися її схвалення (або відхилення).

 7. Верифікувати банківську карту. Тобто довести, що карта, номер якої ви вказали, дійсно належить вам. Для цього на рахунку буде заблокована сума в межах 1 гривні. Позичальник повинен назвати її співробітнику E-Cash. Після цього суму розблокують.

 8. Підписати в «Особистому кабінеті» кредитний договір. Це робиться на сайті компанії шляхом введення особистих даних.

 9. Дочекатися приходу коштів на карту.

Варто з розумінням поставитися до того, що у кредитора може виникнути необхідність додатково перевірити особу того, хто оформляє позику. Для цього E-Cash практикує дзвінки на телефони знайомих позичальника. На ці номери телефонів можуть дзвонити співробітники компанії і просити підтвердження особи позичальника. Краще заздалегідь попередити людей, контакти яких ви залишаєте в анкеті.

Як погасити кредит E-cash?

Найпростіший спосіб – через «Особистий кабінет» на сайті, де ви побачите кнопку «Повернути кредит». Після її натискання з карти, на яку надходили гроші, буде списана необхідна сума (тіло кредиту + відсотки). Це повинна бути саме та карта, на яку зараховували позику. Ще можна скористатися терміналом самообслуговування або касою банку.