Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит з поганою кредитною історією від Dinero

Кредитна історія – один з найважливіших факторів, який впливає на прийняття рішення про видачу позики в будь-якої фінансової організації. І банки, і мікрокредітной сервіси використовують цю інформацію в своїй роботі, але чи реально отримати кредит з поганою кредитною історією? Так, якщо знати, куди звертатися, проте про все по порядку.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія – це досьє на кожну людину, яка хоча б раз в житті користувався кредитними коштами, будь то кредитна картка, іпотека або мікрокредит. Кредитна історія зберігає інформацію про дисципліну погашення. Крім того, вона містить інформацію про судові рішення щодо клієнта. Своєчасні виплати будуть підвищувати рейтинг людини, прострочення, навпаки, будуть його знижувати, змушуючи нових кредиторів задуматися – довіряти гроші чи ні.

Дізнатися свій рейтинг можна на сайті УБКІ або в Приват24. У стислому вигляді він являє собою діаграму з п'ятьма різними за кольором зонами – від червоної до зеленої.

80% відмов відбуваються через погану кредитну історію, тому якщо відмовили в кредиті, обов'язково надішліть запит до УБКІ, щоб вивчити питання. Іноді туди потрапляють недостовірні дані – в цьому випадку необхідно буде вирішити проблему з банком, який це зробив.

Що таке кредит з поганою кредитною історією в Dinero?

мікрокредітной фінансова організація Dinero прагне допомогти кожному своєму клієнтові, навіть якщо у нього не ідеальний рейтинг. Є одна умова. Головне – щоб не було прострочень за діючими кредитами. Великі прострочення свідчать про те, що людина не може розібратися зі своїми боргами і влазить в нові, тому компанія не буде довіряти йому свої кошти.

Цікаво, що це не тільки можливість вирішити фінансову проблему. Це ще й можливість підняти свій рейтинг в УБКІ. Компанія співпрацює з Бюро кредитних історій, запитуючи інформацію про позичальників і передаючи відомості про них. Це означає, що якщо ви своєчасно буде погашати позики, інформація про це буде відправлятися в УБКІ. Так ваш рейтинг буде зростати, а це нові можливості. Завдяки йому ви зможете оформляти нові позики не тільки в мікрокредітних сервісах, а й банках, отримуючи більші суми. &Nbsp;

Переваги кредитів від Dinero  

Можливість взяти позичку з поганою кредитною історією – не єдина перевага цього сервісу. Тут ви можете розраховувати на:

  • найвигідніший на ринку відсоток – 0,96% в день. Більше ніяких прихованих комісій і платежів;
  • акційний кредит За 16 хвилин. Перший кредит у розмірі до 2500 гривень доступний кожному новому клієнтові абсолютно безкоштовно – відправляйте свою заявку і отримуйте гроші, нічого не сплачуючи;
  • зручність оформлення. Не потрібно виходити з дому. Буде потрібно тільки паспорт, ІПН, доступ в інтернет, щоб заповнити анкету на сайті;
  • швидкість отримання позики. Це автоматизована система, яка самостійно приймає рішення. Так виключається людський фактор, можливість помилки або суб'єктивності оцінки. Всього 5 хвилин – і кошти будуть на вашій карті;
  • лояльні умови. Кожна повнолітня людина може стати клієнтом МФО – обов'язково тільки наявність дійсного паспорта та ІПН. Чи не знадобляться довідки про доходи, з місця роботи або поручителі;
  • можливість пролонгації. Чи не можете повернути гроші вчасно? Це не проблема – організація готова йти назустріч, пропонуючи продовжити термін вашого кредиту на 7, 14 або 30 днів. Надішліть заявку або зателефонуйте;
  • просто погасити. Повернути гроші так само просто – за допомогою вашої карти на сайті або сплативши за реквізитами в будь-якому українському банку. Ви можете оплачувати позику достроково без комісії. Сплачуєте відсотки тільки за фактичні дні користування грошима.

Завдяки зручності роботи сервісу оформити позику можна в будь-який час дня і ночі, в будь-якій точці країни. Ви можете стояти в магазині, вибираючи покупку, і вже через кілька хвилин знайдете бажане – адже система видає позики за 5 хвилин. Більше не потрібно стояти в черзі в банку, щоб отримати кредит на покупку техніки. Чи не доведеться позичати у родичів або друзів, присвячуючи їх в свої складності або плани. З сервісом Dinero ви можете вирішити будь-які невеликі фінансові проблеми самостійно.