Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит готівкою онлайн на карту?

Більшість людей одного разу стикалися з гострою нестачею грошей. Коли бюджет строго розписаний і доводиться жити від зарплати до зарплати, будь-яка незапланована трата перетворюється на головний біль. Що робити, якщо гроші потрібні терміново? Звертатися в банк за невеликим позикою готівкою довго, не завжди зручно просити допомоги у знайомих. У такій ситуації покликані допомогти мікропозики.

Що таке кредит готівкою онлайн?

Мікропозика - особливий вид кредитування, спрямований на рішення невеликих поточних проблем, наприклад, з покупкою техніки, лікуванням, ремонтом. Отримати такий кредит можна як готівкою, так і на банківську карту.

Головна особливість таких сервісів - можливість оформити кредит онлайн дуже швидко, адже весь процес автоматизований. Клієнтові потрібно заповнити анкету з даними про себе, прив'язати до неї банківську карту і дочекатися рішення системи, видавати чи не видавати кредит. Як правило, все це займає максимум півгодини.

Такий кредит має обмежений розмір, більшість компаній пропонують суму до 3000 гривень, рідше - до 10000 або 15000 гривень. Великі суми стають доступними не відразу. Вчасно повернувши перший кредит, користувач зможе розраховувати на більшу за розміром позику.

Вважається, що невеликий кредит від МФО дорожче звичайних у банку. Підвищені відсотки страхують ризики від невиплати позики, адже тут не вимагають довідки з місця роботи, про доходи та поручителів. Але в Dinero - найнижчий відсоток на ринку.

Позика готівкою від Dinero: тільки плюси

Dinero - популярний Мікрокредитний сервіс, який пропонує оформити кредит готівкою або на ваш картковий рахунок. Компанія пропонує своїм клієнтам цілий ряд важливих переваг:

  • перший кредит За 16 хвилин. Кожен новий клієнт компанії може оформити позику до 4000 гривень. Платити при цьому нічого не доведеться - ні комісій, ні відсотків;
  • найнижчий відсоток на ринку: 2.33% на день для 300 грн на 7 днів та 1.7% на день для 5200 грн на 30 днів Така процентна ставка на кредит є найвигіднішою пропозицією сьогодні;
  • швидкість оформлення позики. Щоб отримати кредит, потрібно тільки заповнити анкету, прикріпити банківську карту і дочекатися рішення системи. На це у вас піде максимум 15 хвилин. На подальші позики буде йти не більше 5 хвилин;
  • доступність. Кредит готівкою і через інтернет доступний найширшому колу споживачів - студентам, пенсіонерам, людям з поганою кредитною історією і без офіційного працевлаштування. Головна умова - 18-річний вік і наявність дійсного паспорта України;
  • пролонгація. У Dinero завжди готові йти назустріч своїм клієнтам - в разі форс-мажору, якщо ви не зможете погасити кредит вчасно, компанія пропонує послугу пролонгації позики. Для цього необхідно залишити заявку на сайті або по телефону і сплатити комісію.

Як оформити?

Оформлення позики в Dinero - простий і зрозумілий кожному процес. Потрібно виконати кілька кроків:

  1. Вибрати суму і термін позики. Для цього на головній сторінці скористайтеся калькулятором, який підрахує відразу суму з відсотками.
  2. Заповнити анкету. Невелика анкета на сайті з персональними даними - ось і все, що від вас буде потрібно для отримання позики. Без довідок та поручителів, тільки паспортні дані і дані вашого рахунку.
  3. Дочекатися рішення про видачу позики. Система приймає рішення автоматизовано, на що йде 5 хвилин. Після цього гроші будуть зараховані на вказаний рахунок.

Повернути кредит можна одним із способів - готівкою в касі будь-якого українського банку або за допомогою карти на сайті. Важливо погасити позику вчасно, адже в іншому випадку почнуть нараховуватися штрафні відсотки. А дані про довготривалу простроченні будуть передані в Бюро кредитних історій.

Кредит в Dinero - простий і доступний спосіб вирішити невеликі фінансові проблеми.