Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


PayPong - швидкий кредит під маленький відсоток

В останні роки сервіси миттєвого кредитування стали користуватися великою популярністю. Зараз це повноцінна конкуренція банкам, які теж іноді видають невеликі швидкі кредити. Правда, для цього потрібно дотримати набагато більше формальностей, ніж коли звертаєшся в МФО. Компанії, які видають так звані «гроші до зарплати», розробили максимально зручний для позичальника механізм отримання коштів. Середин них PayPong - фінансова платформа, яка почала працювати в 2016 році. це зручний і функціональний сервіс, який видає гроші в кредит максимально швидко.

На яких умовах видається кредит?

PayPong видає позики широкому колу користувачів. Банки далеко не завжди відкривають кредитні лінії своїм клієнтам і збільшують кредитний ліміт на картах. Часто для отримання послуги потрібно підтвердження офіційного працевлаштування або позитивна кредитна історія. PayPong надходить принципово не так. Наприклад, отримати кредит може людина з поганою кредитною історією, але без поточних боргів. З постійним доходом, але без офіційного підтвердження. Звичайно, у компанії є свої умови:

 • вік від 21 року;

 • паспорт громадянина України та ІПН;

 • діюча карта українського банку;

 • доступ в інтернет і мобільний зв'язок.

Довідка про доходи, ідеальна кредитна історія, поручителі, заставу, пенсійний вік - все це не перешкода для того, щоб стати клієнтом PayPong.

Як це зробити?

Щоб оформити кредит, потрібно пройти кілька етапів:

 1. Зареєструватися в особистому кабінеті. Для цього потрібно ввести номер телефону, адресу електронної пошти та пароль.

 2. Ввести особисті дані: ПІБ, паспортні дані, дату народження, місце роботи і т.д

 3. Прив'язати банківську карту. Потрібно ввести її номер, термін дії та CVV-код.

На головній сторінці є кредитний калькулятор. Він же допомагає оформити кредит. Потрібно ввести суму і термін кредитування. Звертаємо увагу, що в перший раз клієнту PayPong є не більше 2000 гривень. далі кредитний ліміт буде збільшуватися. Поруч з калькулятором видно сума кредитування і фінальна сума до повернення з урахуванням відсотків. Там же видно дату, коли це потрібно зробити.

А що з відсотками?

Це перше, на що звертають увагу при виборі компанії-кредитора. У PayPong процентна ставка становить 2% в день. Але якщо клієнт оформляє кредит перші, то його чекає знижка 40%. Так що перше користування кредитом дасть зрозуміти, наскільки зручно користуватися кредитом від цієї компанії.

PayPong - компанія, що працює тільки онлайн. З цим пов'язано головне перевага сервісу - він працює по всій Україні. Позичальник не прив'язаний до конкретному відділенню або населеному пункту. Навіть якщо користувач живе у віддаленому місці, йому не доведеться нікуди їхати чи кудись йти.

Єдиний виняток - зона ООС і АР Крим. Жителям цих територій послуга тимчасово недоступна.

Як погасити кредит?

Повернути позику PayPong можна так само легко, як і отримати. є декілька способів це зробити:

 • зайти в особистий кабінет на сайті PayPong і вибрати функцію повернення грошей. Сума буде списана з тієї карти, на яку надійшов кредит. Цей спосіб зручний, коли людина зайнята, не може йти в відділенні банку або знаходиться за кордоном;

 • скористатися інтернет-банкінгом. Це зручно, якщо ви звикли користуватися онлайн-сервісом свого банку;

 • знайти в своєму місті платіжний термінал, ввести номер рахунку PayPong і виплатити суму. Це зручно, коли у клієнта є готівка, а платіжний термінал знаходиться недалеко від місць, куди треба йти;

 • в касі будь-якого українського банку.

Головне - платити за кредит вчасно.

Чи можна продовжити?

Якщо виникла необхідність користуватися грошима довше, то у PayPong є послуга пролонгації. Щоб вона запрацювала, потрібно:

 • виплатити суму за відсотками;

 • вибрати час, на яке ви хочете продовжити термін користування позикою (до 30 днів).

Користуватися цією послугою можна необмежену кількість разів.

Прострочення - дуже неприємне явище, яке може трапитися з позичальником. Якщо сталося так, що у користувача утворився борг, то потрібно активувати послугу реструктуризації боргу. Працює вона так:

 1. Як тільки у клієнта утворилася прострочення, в особистому кабінеті на сайті з'являється нагадування про цю послугу.

 2. Коли користувач її активує, сума боргу розбивається на кілька частин.

 3. Користувач виплачує суму боргу частинами за графіком.

Фахівці радять або відразу звертатися до реструктуризації, або продовжити час користування кредитом. Вкрай небажано ставати боржником компанії. PayPong розуміє, що у позичальника могли виникнути непередбачені життєві обставини, і ввела невеликі «кредитні канікули »- за перші 3 дні прострочення штрафи не призначаються.

Якщо ж Ви пропустите попередження, не погасив борг за перші 3 дня після закінчення періоду дії договору сторін, то за кожен день невиплати призначатиметься пеня в розмірі 3% від взятої суми.

PayPong - кредитор, який з розумінням ставиться до користувачів. він готовий видавати кредити найширшому колу людей. Ставка в 2% - не сама низька на ринку мікрокредитування. Однак саме лояльне ставлення до позичальникам, високий відсоток схвалення заявок і комфортна робота з боржниками компенсують таку плату за користування грошима.