Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як в Україні отримати кредит з 18 років?

Як правило, мінімальний вік для кредитування – 21 рік. Хоча згідно з українським законодавством, брати позики в банках можна з 18 років, багато фінансових компаній вважають, що тільки до 21 року людина стає досить самостійним, щоб без проблем повернути позику. Це поширена думка не враховує, що в сучасному світі багато студентів починають заробляти раніше, ніж закінчують вуз, ще в студентські роки мають ідеї для перспективних стартапів і зазнають труднощів для отримання початкового капіталу і запуску своєї справи. Люди віком 18, 19 і 20 років зіштовхуються з такими ж проблемами, що і люди старшого віку. Їм потрібні гроші на термінові потреби, відпочинок, купівлю необхідних гаджетів, лікування і т.д.

Отже, отримати кредит готівкою з 18 років – це життєва необхідність, впоратися з якою допомагає Dinero. Ця фінансова організація видає позику всім, хто досяг віку 18 років і має паспорт громадянина України.

Чи можна взяти кредит, коли тобі 18?

Згідно з Законом України повнолітній громадянин має право отримати кредит. На практиці ж банк зажадає у яка не досягла віку 21 років людини поручителів і ряд документів, на зразок підтвердження розміру доходів, інформації про майно, довідки про склад сім'ї, відомості про поручителя, можливості залишити заставу та інше. Навіть якщо всі документи будуть в порядку, це не гарантує позитивного рішення. Іноді банки відмовляють тільки на підставі відсутності кредитної історії, якій в 18 не буває зі зрозумілих причин.

Найнадійніший варіант отримати позику – це звернутися в організації з принципово іншим підходом до вибору клієнтів. Мікрофінансові організації видають кредит з 18, не вимагаючи довідку про доходи або поручителів. Мікропозики – це невеликі за своїм розміром позики, що видаються на невеликий термін – зазвичай до місяця. Іншими словами, це невідкладна фінансова допомога в складних ситуаціях.

Якщо банки ретельно перевіряють кредитну історію клієнта, то Dinero не ризикує великими грошима і сподівається на порядність своїх позичальників. Мікропозики видаються швидко і при наявності мінімального пакету документів, навіть в тих випадках, коли 18 виповнилося тільки вчора.

Коли варто брати « швидкий » кредит?

Будь-яке кредитування – це завжди фінансові ризики, тому звертаючись за грошима, людина повинна розуміти, що їх доведеться повернути з відсотками у призначений термін. Тобто у клієнта повинен бути джерело доходів, який дозволить через місяць, тиждень або дві погасити позику і не відчувати особливого економічного дискомфорту. Позичальник сам повинен розуміти, скільки він зможе повернути в термін.

Однак не варто відмовлятися від позики в 18 тільки на основі чужого негативного досвіду. Варто погодитися оформити позику, якщо:

  • потрібна фінансова підтримка (наприклад, треба заплатити за навчання), а дохід буде тільки через пару тижнів;
  • хочете почати свою справу, але для покупки потрібного матеріалу або обладнання не вистачає грошей. Якщо чекати і збирати, то можна втратити вигідну пропозицію. Позика допоможе вирішити питання швидше;
  • зарплата тільки через місяць, а вже зараз є можливість поїхати в недорогий тур;
  • зламалося необхідна техніка, без якої не можна працювати.

Перерахування випадків, коли позика c 18 є виходом, може бути довгим. Головне – відповідальний підхід, і порівняння своїх сил при визначенні розміру позики.

Як отримати позику в 18?

Компанія Dinero видає кредит на суму до 10 000 гривень всім позичальникам, в тому числі і з 18-ти. Компанія працює онлайн, а щоб оформити позику, достатньо:

  1. З комп'ютера або смартфона перейти на сайт компанії і натиснути кнопку « подати заявку ».
  2. Вибрати суму і термін (ви відразу побачите, скільки і коли потрібно ввернути).
  3. Заповнити анкету з особистими даними і відправити заявку на обробку.
  4. Дочекатися рішення системи.
  5. Верифікувати свою карту (вона повинна належати особисто вам) і дочекатися отримання грошей на карту.

Процентна ставка становить 1,3% в день, а перший кредит до 4000 гривень можна оформити і зовсім миттєво. Така можливість сподобається тим, хто не дуже уявляє, як працює мікрокредитування, і хоче просто спробувати. Додаткові комісії за страховку або оформлення не стягуються. Кредит з 18 – це просто, вигідно і дуже зручно.