Перша позика

БЕЗКОШТОВНО

Бро-о-о

0%

Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як в Україні отримати кредит з 18 років?

Як правило, мінімальний вік для кредитування – 21 рік. Хоча згідно з українським законодавством, брати позики в банках можна з 18 років, багато фінансових компаній вважають, що тільки до 21 року людина стає досить самостійним, щоб без проблем повернути позику. Це поширена думка не враховує, що в сучасному світі багато студентів починають заробляти раніше, ніж закінчують вуз, ще в студентські роки мають ідеї для перспективних стартапів і зазнають труднощів для отримання початкового капіталу і запуску своєї справи. Люди віком 18, 19 і 20 років зіштовхуються з такими ж проблемами, що і люди старшого віку. Їм потрібні гроші на термінові потреби, відпочинок, купівлю необхідних гаджетів, лікування і т.д.

Отже, отримати кредит готівкою з 18 років – це життєва необхідність, впоратися з якою допомагає Dinero. Ця фінансова організація видає позику всім, хто досяг віку 18 років і має паспорт громадянина України.

Чи можна взяти кредит, коли тобі 18?

Згідно з Законом України повнолітній громадянин має право отримати кредит. На практиці ж банк зажадає у яка не досягла віку 21 років людини поручителів і ряд документів, на зразок підтвердження розміру доходів, інформації про майно, довідки про склад сім'ї, відомості про поручителя, можливості залишити заставу та інше. Навіть якщо всі документи будуть в порядку, це не гарантує позитивного рішення. Іноді банки відмовляють тільки на підставі відсутності кредитної історії, якій в 18 не буває зі зрозумілих причин.

Найнадійніший варіант отримати позику – це звернутися в організації з принципово іншим підходом до вибору клієнтів. Мікрофінансові організації видають кредит з 18, не вимагаючи довідку про доходи або поручителів. Мікропозики – це невеликі за своїм розміром позики, що видаються на невеликий термін – зазвичай до місяця. Іншими словами, це невідкладна фінансова допомога в складних ситуаціях.

Якщо банки ретельно перевіряють кредитну історію клієнта, то Dinero не ризикує великими грошима і сподівається на порядність своїх позичальників. Мікропозики видаються швидко і при наявності мінімального пакету документів, навіть в тих випадках, коли 18 виповнилося тільки вчора.

Коли варто брати « швидкий » кредит?

Будь-яке кредитування – це завжди фінансові ризики, тому звертаючись за грошима, людина повинна розуміти, що їх доведеться повернути з відсотками у призначений термін. Тобто у клієнта повинен бути джерело доходів, який дозволить через місяць, тиждень або дві погасити позику і не відчувати особливого економічного дискомфорту. Позичальник сам повинен розуміти, скільки він зможе повернути в термін.

Однак не варто відмовлятися від позики в 18 тільки на основі чужого негативного досвіду. Варто погодитися оформити позику, якщо:

  • потрібна фінансова підтримка (наприклад, треба заплатити за навчання), а дохід буде тільки через пару тижнів;
  • хочете почати свою справу, але для покупки потрібного матеріалу або обладнання не вистачає грошей. Якщо чекати і збирати, то можна втратити вигідну пропозицію. Позика допоможе вирішити питання швидше;
  • зарплата тільки через місяць, а вже зараз є можливість поїхати в недорогий тур;
  • зламалося необхідна техніка, без якої не можна працювати.

Перерахування випадків, коли позика c 18 є виходом, може бути довгим. Головне – відповідальний підхід, і порівняння своїх сил при визначенні розміру позики.

Як отримати позику в 18?

Компанія Dinero видає кредит на суму до 10 000 гривень всім позичальникам, в тому числі і з 18-ти. Компанія працює онлайн, а щоб оформити позику, достатньо:

  1. З комп'ютера або смартфона перейти на сайт компанії і натиснути кнопку « подати заявку ».
  2. Вибрати суму і термін (ви відразу побачите, скільки і коли потрібно ввернути).
  3. Заповнити анкету з особистими даними і відправити заявку на обробку.
  4. Дочекатися рішення системи.
  5. Верифікувати свою карту (вона повинна належати особисто вам) і дочекатися отримання грошей на карту.

Процентна ставка становить 1,3% в день, а перший кредит до 4000 гривень можна оформити і зовсім без відсотків. Така можливість сподобається тим, хто не дуже уявляє, як працює мікрокредитування, і хоче просто спробувати. Додаткові комісії за страховку або оформлення не стягуються. Кредит з 18 – це просто, вигідно і дуже зручно.

Оцінка статті: 4/5

Проголосувало 104 людини.