Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Короткостроковий кредит

Ніхто з нас на 100% не захищений від ситуації, коли гроші потрібні терміново, а до зарплати ще далеко, або тільки що була зроблена велика покупка, чи всі вільні гроші були покладені на депозит. А хтось просто живе від зарплати до зарплати, тому раптові складності можуть змусити брати гроші в борг або отримувати кредит.

Оформлення в банку навіть невеликої суми пов'язано з безліччю незручностей. Для отримання кредиту потрібно зібрати певний пакет документів і підтвердити свою платоспроможність. Менеджер може передзвонити на роботу або найближчим родичам для того, щоб уточнити деякі деталі, або висунути додаткові умови у вигляді необхідності надати заставу або привести поручителя.

Крім того, видавати короткострокові кредити банкам взагалі не вигідно. Сума таких позик невелика, а відсотки, які набіжать за пару місяців, зовсім не рівноцінні часу і зусиль, що витрачає менеджер на оформлення документів. Банки розраховані на довгострокове кредитування від року і більше, тому, навіть якщо всі умови дотримані і довідки зібрані, банк може відмовитися видавати короткострокову позику.

Якщо виникла відносно невелика потреба в грошах, наприклад, до 10000 гривень, її можна вирішити досить швидко - звернувшись за допомогою до мікрокредитного сервісу. МФО- це небанківська організація, тому тут набагато простіше отримати короткостроковий кредит. В Україні одним з кращих сервісів, що надають такі послуги, є Dinero. Тут видають різні види позик і пропонують найбільш лояльні умови їх отримання.

Чому короткострокові позики краще за інші види? 

Мікрокредит - позика, як правило, до 3000-10000 гривень, яка оформляється на невеликий термін, до місяця. Передбачається, що клієнт може її повернути з наступного надходження коштів до свого бюджету. У цього виду позики безліч переваг:

  • Не потрібно нікуди йти. Просто заповнюєте анкету на сайті онлайн, вказавши свою банківську карту, і отримуєте кошти на неї.
  • Дуже швидко. Рішення про видачу позики приймає система, ґрунтуючись на введених користувачем даних і даних з УБКІ. Це відбувається швидко і без помилок.
  • Лояльні умови. Оформити такий короткостроковий кредит може будь-яка людина - студент у віці 18 років, пенсіонер (до 75 років), людина без офіційного працевлаштування та навіть з поганою кредитною історією. МФО не вимагають довідки про доходи і з місця роботи.
  • Можливість взяти невелику суму. «Дінеро» видає кредити від 300 грн - йти за такими грошима в банк просто безглуздо.

 

 • Дострокове погашення. Оформляючи короткостроковий кредит, ви можете повернути гроші навіть на наступний день, при цьому ніякі штрафи нараховані не будуть. З урахуванням того, що відсотки нараховуються за кожен день користування, це прекрасна можливість заощадити.

 

Кредит на короткий термін від МФО Dinero можна оформити на 7, 14 або 30 днів. У разі необхідності договір можна продовжити на такий же термін, сплативши невеликуплату за подовження. «Дінеро» - один з небагатьох онлайн-сервісів, який дозволяє погашати заборгованість частинами. До призначеного терміну ви можете повернути ту суму, яка у вас є, а на залишок зробити пролонгацію договору. Продовжувати договір можна необмежену кількість разів, тому повертати позику можна так, як зручно.

Кредит в Dinero: швидко і зручно 

У Dinero можна оформити короткострокові позики в розмірі від 300 до 15000 гривень. При першому зверненні можна взяти кредит моментально і без додаткових платежів. Це відмінний спосіб випробувати переваги сервісу. Наступні короткострокові позики вище – до 23000. Процентна ставка - 1,3% в день, що є сьогодні найнижчим відсотком серед мікрокредитних сервісів. Щоб отримати кредит, потрібно:

 • Мати чинний паспорт, ІПН, банківську картку. Більше ніяких документів не потрібно - ні довідка про доходи, ні з місця роботи, ні довідка про несудимість.
 • Заповнити анкету на сайті з персональними, контактними, паспортними даними. Чим більше полів ви заповните, тим вищі шанси на отримання позики.
 • Верифікувати карту. Для цього потрібно, щоб на вашій карті було як мінімум 2 гривні, вони будуть утримані в процесі. Це допомагає вберегти вас від шахраїв.
 • Дочекатися рішення і зарахування коштів.

Короткострокові позики від Dinero щодня допомагають тисячам людей вирішити їх невеликі фінансові проблеми в зручному та доступному кожному форматі. Заявки обробляються швидко, і отримати потрібну суму можна буквально через 15-20 хвилин. Це дозволяє швидко виправити неприємну ситуацію, не витрачаючи багато часу на походи в банк і збір великої кількості документів.

Як повернути короткостроковий кредит «Дінеро»

Користуватися інтернет-кредитами дуже зручно, в тому числі і тому, що Dinero пропонує відразу кілька способів погашення позики: 

 • Оплатити потрібну суму можна прямо на сайті. Для цього в особистому кабінеті необхідно вибрати «Поточний кредит» і скористатися опцією «Оплатити». При визначенні способу оплати слід вибрати банківську карту і діяти відповідно до підказок, що з'являються на екрані.
 • Якщо з оплатою онлайн виникають складності, внести гроші на рахунок можна і більш традиційним способом. Для цього потрібно в касі будь-якого банку виконати платіж за реквізитами, вказаними в договорі.
 • Погасити короткостроковий кредит «Дінеро» можна і готівкою - скористайтеся платіжними терміналами IBox, EasyPay або City24.
 • Повернути гроші можна, зателефонувавши по одному з телефонів Служби підтримки, вказаною на сайті. 

Вибирайте той спосіб, який більше подобається, але пам'ятайте, що оплату через касу банку потрібно проводити за 3-5 днів до закінчення договору. Саме стільки займає проведення банківського платежу. Заздалегідь враховуючи цей момент, ви зумієте уникнути прострочення.