Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як отримати кредит онлайн на карту в Рівному?

Завдяки сучасним технологіям багато фінансових процеси стали простими і комфортними, в тому числі оформлення кредиту. Тепер немає необхідності довго збирати довідки і чекати відповіді, на оформлення і отримання позики йде максимум 15 хвилин. А таку можливість в Рівному пропонує мікрофінансових організація Dinero.

Переваги онлайн-позик від Dinero

Це Мікрокредитний сервіс, який надає хороший спосіб кожному українцеві в віці від 18 років отримати термінову фінансову допомогу в Рівне, коли йому це потрібно. Компанія має масу переваг:

  • вигідно. Перший кредит від 300 до 4000 гривень миттєво. Повторні – до 10000 гривень під 1,3%. Більше ніяких додаткових платежів і комісій;
  • комфортно. Не потрібно нікуди йти, оформляйте кредит в зручній для вас обстановці. Просто заповніть анкету на сайті і отримаєте гроші на вашу карту;
  • швидко. Рішення про видачу позики приймає скорингова система, яка аналізує введені користувачем дані. Це виключає необ'єктивність і помилки.

Кредит від Дінер в Рівному доступний широкому колу позичальників, яким зазвичай відмовляють банки. Знадобиться тільки паспорт, ІПН, банківська картка, мобільний телефон.