Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти позику онлайн в Moneyveo?

Компанія Moneyveo - один з найбільших і популярних в Україні сервісів миттєвих онлайн-позик. Манівео пропонує кожному повнолітньому українцю простий і зрозумілий спосіб отримання позики. Це мікрокредитний сервіс, який спеціалізується на видачі невеликих споживчих позик на будь-які цілі. Тут можна оформити позику в розмірі до 5000 гривень при першому зверненні і до 15000 при наступних. Для всіх нових клієнтів діє акційна пропозиція - перший кредит під 0,01%

Компанія Moneyveo досить часто пропонує акції, які дозволяють заощадити на позиці. Інші позики видаються під 1,7% в день. Це означає, що оформляючи повторну позику в розмірі 1000 гривень на 10 днів, сума до погашення складе 1170 гривень. Максимальний термін кредитування в Манівео - 30 днів (але з можливістю продовження). Також існує бонусна програма з накопичувальною знижкою на процентну ставку, за якою можна отримати до 50% знижки, а також партнерська програма Moneyveo «Запрошення».

Основні вимоги, які пред'являє Moneyveo до своїх позичальників:

 1. вік від 18 до 90 років;
 2. знаходження на території України (крім Криму та ОРДЛО);
 3. наявність паспорта, ІПН;
 4. наявність банківської карти будь-якого українського банку. Підходять картки Visa, MasterCard або Maestro.

Перевагами Moneyveo є його лояльність, підтверджена відгуками тисяч задоволених клієнтів. Тут можна розраховувати на позику за відсутності офіційного працевлаштування, без довідки про доходи, застави та поручителів. Сервіс працює цілодобово, без перерв і вихідних, що дуже зручно, коли кошти знадобилися терміново.

Як оформити заявку на кредит в Манівео?

Щоб отримати позику в Moneyveo, крім наявності на руках документів зі списку вище, потрібно заповнити заявку онлайн на сайті. Після вибору суми і терміну натисніть на кнопку «Отримати кредит». Ви відразу ж побачите суму з відсотками (більше нічого оплачувати не потрібно) і дату погашення позики.

Весь процес в Moneyveo зазвичай не займає більше 10 хвилин і виглядає наступним чином:

 1. Реєстрація на сайті. Необхідно заповнити анкету із зазначенням статі, ПІБ, дати народження. Буде потрібно також ввести контактні дані - номер телефону і email. Щоб створити доступ до Особистого кабінету, потрібно також придумати пароль, секретне  питання і відповідь для його відновлення на випадок, якщо ви його забудете. Прочитайте правила і погодьтеся з ними.
 2. Відомості про соціальне становище. Вкажіть сімейне становище і число осіб, які перебувають під вашою опікою. Також тут буде потрібно ввести паспортні дані, ІПН.
 3. Адреса проживання. Необхідно вказати точну адресу проживання та реєстрації, а також період проживання за вказаною адресою.
 4. Інформація про зайнятість. Сфера зайнятості, компанія, посада, а також рівень доходу, витрати і наявність кредитів.
 5. Верифікація карти. Це процедура перевірки вашої карти і захисту її від шахраїв. Для цього буде потрібно ввести в спеціальні поля дані з неї (номер, термін дії, CVV-код). Під час процедури буде тимчасово заблокована сума до 1 гривні. Конкретна цифра надійде на ваш телефон у вигляді СМС. Цю суму потрібно буде ввести в наступному полі.
 6. Підтвердження заявки. Перевірте всі введені вами дані і відправте заявку на розгляд. Вона аналізується автоматично, що займає менше двох хвилин. Незабаром ви отримаєте рішення і в разі позитивної відповіді Moneyveo - гроші на карту.

Крім того, заявка може бути відправлена на додаткову обробку, і сервіс Moneyveo попросить завантажити скани або фото 1, 2 сторінок паспорта та з пропискою.

Що якщо в кредиті було відмовлено?

Можливо, причиною відмови послужили помилки в анкеті. Будьте уважні при заповненні заявки в Moneyveo, і обов'язково вказуйте тільки достовірні відомості про себе, оскільки вони будуть перевірені по базі бюро кредитних історій.

Наявність відкритих кредитів не буде проблемою при оформленні нової позики в Moneyveo, але прострочок по ним краще не мати, інакше система вирішить, що клієнт не справляється зі своїми зобов'язаннями по позиках і не зможе погасити ще один кредит.

Якщо в кредиті було відмовлено, можна спробувати знову подати заявку Moneyveo. У добу можна подавати не більше трьох заявок.

Як погасити кредит Moneyveo?

Будь-який кредит, в тому числі і мікрокредит Moneyveo, важливо погашати вчасно. Після закінчення терміну кредитування почнуть нараховуватися штрафні відсотки, а тривала відмова від погашення боргу призведе до погіршення кредитної історії.

Для погашення позики Moneyveo передбачені кілька зручних способів:

 1. банківською картою на сайті - ця функція доступна в Особистому кабінеті;
 2. в банку за реквізитами Moneyveo;
 3. в міських платіжних терміналах, вибравши в меню іконку Moneyveo.

У Moneyveo впроваджена система автоматичного нагадування про необхідність погасити кредит, тому забути про це і піти в просрочку по неуважності буде не можна.

Однак Moneyveo передбачила можливість форс-мажору у своїх клієнтів і пропонує гнучкі умови погашення позики:

 1. 3-денний грейс-період - це дні після закінчення терміну кредитування, коли ще можна погасити позику без негативних наслідків;
 2. пролонгація - ви можете продовжити термін дії позики, в цьому випадку процентна ставка залишається стандартною.

На четвертий день прострочки розмір пені складе 12% від тіла кредиту, а щоденна плата по кредиту виросте до 3%. Плата за користування коштами Moneyveo по цій процентній ставці буде накопичуватися протягом 100 днів, після чого сума буде заморожена. У будь-якому момент після настання прострочки відповідно до українського законодавства компанія може звернутися до суду або передати права на стягнення боргу третім особам.

Компанія також залишає за собою право ініціювати договірне списання коштів з банківського рахунку позичальника, зазначеного при заповненні заявки на кредит, до повного погашення кредиту, відсотків і пені, якщо вона була нарахована.

Програма лояльності

Всі клієнти Moneyveo можуть взяти участь в програмі лояльності компанії. Вона передбачає накопичення балів з кожним новим погашеним кредитом. Бали можна обмінювати на зниження процентної ставки наступної позики. Накопичення балів забезпечує зростання рейтинга клієнта, а отже, і більшу знижку. Завдяки програмі лояльності можна забезпечити собі знижку аж до 50%. Ця бонусна система передбачає кілька рівнів:

 1. Рівень 1. Дозволяє оформляти кредит максимальною сумою до 5500 грн. на термін до 30 днів. Знижка на процентну ставку - 2,5%.
 2. Рівень 2. Максимальний розмір кредиту - 7400 грн. на 30 днів. Знижка становить 10%.
 3. Рівень 3. Кредит розміром до 9300 грн на термін до 30 днів зі знижкою 20%.
 4. Рівень 4. Кредит розміром до 11200 грн на 30 днів. Знижка становить 30%.
 5. Рівень 5. Дозволяє оформляти кредит розміром до 13000 грн. на 30 днів зі знижкою 40%.
 6. Рівень 6. Максимальний рівень з сумою до 15000 грн. на 30 днів. Знижка становить 50%.

Розмір бонусів в Манівео залежить від:

 1. суми і термінів позик;
 2. кількість погашених кредитів;
 3. дисципліна погашення.

Таким чином, найбільш активні і дисципліновані користувачі Манівео можуть розраховувати на отримання більших позик під більш вигідні відсотки.

Є у Moneyveo ще одна цікава програма - партнерська. Вона спрямована на залучення нових клієнтів. Стати її учасником може будь-яка людина, вже зареєстрована на сайті. Вона дозволяє в один клік рекомендувати мікрокредитний сервіс друзям і знайомим, отримуючи за ці рекомендації реальні гроші. Запросити друга в Moneyveo можна декількома способами:

 1. розмістити посилання із запрошенням на будь-якому інтернет-ресурсі - це може бути блог, форум, соціальна мережа. Можна зробити пост з запрошенням, можна просто залишити посилання в коментарі до чиєї-небудь посади або запису;
 2. надіслати запрошення в Манівео з особистого кабінету на сайті в СМС або по e-mail;
 3. усно порекомендувати компанію і попросити друга при оформленні позики на сайті в поле «Звідки ви дізналися про Moneyveo?» вказати ваші контактні дані (адреса електронної пошти або номер телефону, зареєстровані в системі).

Щоб сформувати партнерське посилання, зайдіть в особистий кабінет на сайті Манівео і перейдіть в розділ «Отримати партнерське посилання» можна в особистому кабінеті, в розділі «Партнерська програма».

Оформлений за вашим запрошенням кредит в Манівео дозволить отримати 100 гривень на вашу карту, яка зареєстрована в сервісі. Якщо на ваше запрошення кредит оформлять 10 осіб - ви отримаєте 1000 гривень. Якщо 100 - 10000 гривень. Чим більше рекомендацій, тим більше грошей на ваш рахунок перерахує Манівео.

Соціальні програми Moneyveo

Moneyveo - соціально відповідальна компанія. У числі спонсорованих нею проектів «Дружня рука підтримки», який створено для фінансової підтримки реабілітаційного центру для онкохворих дітей «Дача». Moneyveo щомісяця перераховує кошти на потреби центру.

Крім того, Moneyveo не так давно допомогли єнотам із зоопарку «12 місяців», для яких облаштували житло і розвиваючі пристосування. Єнот - символ Moneyveo, тому ця адресна допомога була вибрана не випадково.

У Moneyveo постійно розробляють нові соціальні проекти і цікаві акції для нових і постійних клієнтів. Слідкуйте за новинами Moneyveo.

Захист даних

Питання захисту персональних і платежів позичальників цікавить кожну людину, яка зацікавився можливістю отримання кредиту онлайн.

У Moneyveo використовуються передові засоби захисту інформації користувачів. Перш за все, це сертифікат COMODO - це найбільший постачальник технологій захисту зберігання, обробки даних, систем фільтрування шкідливих програм і сайтів. Всі персональні дані користувачів Манівео захищаються Законом України «Про захист персональних даних». Обробка даних користувачів Moneyveo здійснюється в приміщеннях з обмеженим доступом.

Обов'язково ознайомтеся з усіма умовами та правилами функціонування сайту Манівео і надання кредитів. Якщо що-небудь незрозуміло, ви завжди можете звернутися по допомогу підтримки сервісу - в чаті на сайті або зателефонувавши на гарячу лінію Манівео.

Кредит від Moneyveo - хороша можливість знайти гроші терміново без зайвих проблем, адже тут не потрібні зайві довідки, а стати клієнтом може людина з будь-яким соціальним статусом. Розраховуйте свої сили, оформляючи позику, адже неможливість погасити кредит негативно позначиться і на фінансової відповідальності, і на кредитній історії.

Процентна ставка

Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну річну відсоткову ставку (APR), яка становить 135,8%.

При отриманні необхідної грошової суми на 12 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 104,72%) / 12 міс) * 12 міс = 10472 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 10472 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 20472 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 9 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 111,34%) / 12 міс) * 9 міс = 8351 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 8351 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 18351 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 6 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 119,08%) / 12 міс) * 6 міс = 5954 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 5954 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 15954 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 3 місяці, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 135,8%) / 12 міс) * 3 міс = 4465 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 4465 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 14465 грн.

Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 3 місяців до 12 місяців. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. Для цього слід сплатити лише суму відсотків.

Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, так як несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і відмова в наступних кредитах.

Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.