Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як отримати кредит через інтернет?

Багато українців стикаються з ситуацією хронічного дефіциту коштів. Зарплати зросли незначно, в порівнянні з ростом цін на продукти харчування, техніку, одяг. Тому коли людина живе від зарплати до зарплати, будь форс-мажор здатний серйозно просадити його бюджет. Ось чому багато вирішуються на кредит через інтернет. Це швидко, доступно широкому колу споживачів і дуже зручно.

Чи безпечний кредит через інтернет?

Онлайн-позики – простий і безпечний спосіб отримати позику. Сьогодні залишається все менше упереджень щодо фінансових операцій через інтернет. Але якщо боїтеся, що ваші персональні дані отримають через інтернет треті особи, звертайте увагу на надійність сервісу. Він повинен повідомляти відомості про реєстрацію компанії. Вони містяться або в спеціальному блоці на сайті, або їх можна побачити в реквізитах. За кодом ЄДРПОУ можна перевірити організацію, отримавши докладні відомості про неї, наприклад, на державному сайті irc.gov.ua.

Другий важливий момент – захист сайту. Зверніть увагу на адресний рядок вгорі адреси. Її початок повинно містити замочок, напис « Захищено » і бути виділено зеленим кольором. Якщо у компанії все в порядку з реєстрацією та захистом сайту, сміливо оформляйте кредит через інтернет.

Переваги кредиту через інтернет від Dinero

На онлайн-позиках спеціалізуються спеціальні мікрофінансові організації, МФО, якій є і Dinero. Все МФО пропонують більш простий і зручний спосіб оформити позику, ніж у банку. Але Dinero готова запропонувати навіть більше. Перш за все, це:

  • перша позика миттєво – позику до 4000 гривень можна отримати За 16 хвилин, і більше ніяких платежів;
  • до 11000 гривень при наступних зверненнях. Погасіть вчасно перший кредит – і сума можливої ​​позики буде рости;
  • 1,3% в день. Це найнижчий відсоток на ринку мікропозик;
  • дострокове погашення без комісії. Погашайте кредит через інтернет в будь-який момент, сплачуючи лише за фактичні дні користування грошима;
  • пролонгація. Якщо повернути позику вчасно не виходить, скористайтеся послугою пролонгації на 7, 14 або 30 днів.

Щоб оформити кредит через інтернет в Dinero, потрібно тільки мати дійсний український паспорт (старого зразка або ID-карта), ІПН і банківську картку. Чи не буде потрібно довідка з місця роботи і про доходи, тому не доведеться доводити до відома про свої плани начальство. Це ще один плюс роботи сервісу. А, щоб подати заявку, потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора, який відразу підрахує суму з відсотками.
  2. Заповнити анкету з персональними, паспортними даними.
  3. Верифікувати банківську картку.
  4. Отримати рішення і гроші на карту.

Як правило, весь процес займає максимум 15 хвилин. Система приймає рішення автоматично і дуже швидко. Наступні позики можна отримувати ще швидше, адже ваші дані будуть збережені. Погасити кредит теж просто – можна зробити це тією ж банківською картою.