Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Києві від Dinero: складне стає дуже простим

Що робити, коли гроші потрібні на завтра, а ще гірше – прямо сьогодні, через годину. Займати у знайомих незручно, а звертатися в банк безглуздо. Якщо потрібного фінансового резерву на руках немає, варто спробувати звернутися за допомогою в Мікрокредитний сервіс в Києві.

мікрокредітной фінансові організації – це легальні сервіси, які спеціалізуються на видачі споживчих позик. Вони характеризуються швидкістю оформлення позики і лояльними умовами. МФО працюють швидше, ніж банки, особливо, якщо вони пропонують оформити кредит онлайн. Йти нікуди не потрібно, оскільки анкета заповнюється онлайн, а кошти надходять на картковий рахунок. Дуже просто і найбільш вигідно такий кредит онлайн в Києві можна отримати за допомогою мікрокредітной сервісу Dinero. Крім стандартних можливостей МФО, що видають позики онлайн, Дінер має ще цілий ряд плюсів:

  • перший кредит миттєво. Кожен новий клієнт сервісу, що оформляє позичку до 4000 гривень, отримує ці гроші миттєво. Ніяких прихованих комісій і платежів, це справжній безвідсоткову позику, яких не буває в банках в Києві;
  • 1,3% в день на повторні мікропозики в Києві. Це самі низький відсоток серед мікрокредітних
  • дострокове погашення без комісії. Платіть тільки за фактичні дні користування засобами і економте на позику. Ви можете повернути кошти в будь-який день користування позикою до закінчення його терміну. Без комісії і штрафів;
  • пролонгація. Не біда, якщо вчасно повернути гроші не вдається. Його можна продовжити ще на 7, 14 або 30 днів, сплативши комісію за послугу. Це дозволить не піти в прострочення, яка загрожує нарахування пені та штрафів, а також погіршенням кредитного рейтингу.

Як отримати кредит від Dinero в Києві?

В МФО Dinero подати заявку на кредит онлайн з високими шансами на схвалення може будь-який громадянин України, який проживає в момент оформлення позики на її території (крім ОРДЛО і Криму). Є тільки кілька важливих умов – наявність паспорта (вік з 18 років), ІПН, особистої банківської картки.

Цікаво, що тут отримати позику можуть навіть ті категорії громадян, яким зазвичай відмовляють банки в Києві – без офіційного працевлаштування, з поганою кредитною історією, студентам, пенсіонерам. Кредитна історія, по суті, єдине, на основі чого мікрокредітной сервіси формують рішення по видачі коштів. Тому важливо, не мати прострочень по порушеними позиками. Якщо ви отримали відмову, варто перевірити свою кредитну історію – можливо, в ній не оновилася інформація по позиках, які раніше оформлялися в Києві.

Сам процес оформлення кредиту онлайн не повинен викликати складнощів. На сайті Dinero легко знайти відповіді на всі питання, завжди доступна гаряча лінія. Для отримання кредиту в Києві від Dinero потрібно:

  • вибрати суму і термін за допомогою кредитного калькулятора. При першому зверненні доступна сума до 4000 гривень. Вчасно погасивши першу позику, можна отримувати більші позики в Києві – до 10000 гривень. Термін – 7, 14 або 30 днів. Кредитний калькулятор підрахує суму з відсотками і підкаже день погашення;
  • зареєструвати Особистий кабінет і заповнити анкету. Необхідно надати контактні дані, придумати пароль, заповнити поля з інформацією про зайнятість, проживанні;
  • верифікувати банківську картку. Це можна зробити після заповнення основних розділів анкети. Верифікація допоможе захистити платіжні відомості від шахраїв;
  • отримати рішення і гроші на карту. На це йде максимум 15-20 хвилин.

В кожному кредиті найголовніше – вчасно його повернути. Погасити кредит в Києві від Dinero легко: онлайн на сайті, в платіжному терміналі або касі будь-якого українського банку за реквізитами. Кредити онлайн від Dinero доступні не тільки в Києві, а й будь-якій точці країни і в будь-який час, без перерв і вихідних.