Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Твої гроші?

Якщо Ви шукаєте можливість взяти невеликий кредит до зарплати, Вам варто спробувати звернутися за допомогою до компанії Твої гроші. Це мікрокредитна організація, де можна оформити позику в розмірі від 300 до 7000 гривень на термін від 7 до 16 днів.

Сервіс Твої гроші належить фінансовій компанії «Бізнес капітал», яка має право на надання фінансових послуг населенню. Ви можете перевірити цю інформацію в юридичному документі на сайті організації, він знаходиться внизу сторінки. Тому користувачі можуть бути певні, що Твої гроші – не шахраї. Окрім того, як запевняє організація, при поверненні коштів тут не користуються послугами колекторів і ні в якому разі не вимагають гроші. Але це ще не всі переваги співпраці з сервісом.

Переваги та робота з Твої гроші

На відміну від банківського кредитування або звернення до ломбарду, тут Вам не доведеться витрачати багато часу, збирати велику кількість документів. Для оформлення кредиту знадобиться лише:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • особиста банківська картка.

На оформлення послуги Ви витратите максимально 20 хвилин, з яких найбільше піде на заповнення анкети. Під час потворного звернення вся процедура займе всього 5 хвилин, адже всі ваші дані вже будуть в системі.

Окрім того, кредит можна отримати і готівкою. Для цього потрібно звернутися в один з інформаційних пунктів компанії Твої гроші, маючи при собі паспорт та ІПН, консультант заповнить анкету з вашими даними, поставить необхідні питання і практично відразу ж дасть відповідь. Комісія за оформлення не стягується ні в першому, ні в другому випадку.

З метою залучення нових клієнтів в компанії регулярно запускають цікаві акції, які дозволяють істотно економити на позиці. Наприклад, саме зараз діє акційна пропозиція 0,01% на перший кредит. Ви просто заповнюєте анкету на сайті або приходите в офіс і отримуєте гроші, це відмінна можливість відчути переваги мікрокредитування без зайвих ризиків.

Ще одна цікава акція – знижка 25% на процентну ставку для пенсіонерів. Мікропозику з процентною ставкою 1,5% можуть оформити люди у віці від 55 років, це можуть бути як нові, так і постійні клієнти сервісу, проте першу мікропозику по цій акції можна отримати лише у консультаційному пункті. Повторні мікропозики за цією акцією можна оформляти в офісі, на сайті або в SMS-заявці.

Це основні переваги мікропозик, у порівнянні з банківським кредитуванням і позиками в ломбардах. Не будуть потрібні численні довідки, такі як довідка про доходи, з місця роботи, про несудимість, не доведеться також надавати заставу і ризикувати цінними речами.

Як погасити кредит Твої гроші?

Сервіс розробив кілька простих і зручних способів повернути кошти, це можна зробити:

  • в одному з пунктів компанії;
  • онлайн на сайті Paymaster.ua;
  • ПриватБанк: в терміналах, в Приват24, вибравши в платежах сервіс Твої Гроші; в EasyPay.

При оплаті через інтернет і термінали самообслуговування комісія не стягується, крім того, ви також можете вибрати опцію продовження. Погасити кредит замість вас може будь-який ваш повнолітній знайомий, документи для цього не потрібні.

Кредит можна погашати достроково. Це здійснюється без будь-яких штрафних санкцій, а також відбувається перерахунок відсотків – ви платите тільки за ті дні, коли користувалися засобами. Також можна погасити борг і частково. Оскільки зменшується сума залишку, то, відповідно, зменшуються і відсотки, це також хороша можливість заощадити, а сума оплати при частковому погашенні ніяк не обмежується.

Відразу ж після погашення боргу Ви можете брати повторний кредит. У разі прострочення починають нараховуватися штрафні відсотки – це додаткові 2% в день від суми боргу. Вони будуть нараховуватися протягом 16 днів. На 17 день прострочення буде нараховано штраф в розмірі 250 грн, а далі продовжиться нарахування штрафних 2% в день. Якщо позика не буде погашена надалі, це призведе до погіршення кредитної історії.

Тому якщо позику погасити вчасно не виходить, варто скористатися пролонгацією – це дозволить не піти в прострочення та уникнути нарахування штрафних відсотків. Продовжити кредит можна на 16 днів. Для цього необхідно погасити тільки нараховані до дня пролонгації відсотки, продовжити договір можна в будь-якому пунткті МФО в будь-якому місті, а також через онлайн-сервіси, які були перераховані вище. Продовжити позику можна в будь-який день користування коштами, але не пізніше 16-го дня. Продовжувати термін користування грошима можна так часто, як необхідно, головне, вчасно сплачувати нараховані відсотки.

Дізнатися суму заборгованості можна зателефонувавши на гарячу лінію компанії телефоном, вказаним на сайті Твої гроші, а також в будь-якому пункті цієї МФО.

Сервіс Твої Гроші пропонує чудову можливість кожному українцю взяти невеликий кредит. Адже така мікропозика може допомогти в найрізноманітніших ситуаціях, коли терміново потрібні гроші на лікування, ремонт авто, купівлю техніки тощо. Зауважте, таку позику обов'язково потрібно повернути вчасно.

Мікропозика – це термінова фінансова допомога, призначена для розв'язання невеликих проблем. Вона доступна великій кількості людей, незалежно від рівня їх доходів, соціального статусу або наявності офіційної зарплати. Користуйтеся мікрокредитами правильно і уникайте фінансових негараздів.