Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Позики на рахунок онлайн - просто і доступно

Сучасні технології роблять багато процесів простими і швидкими для користувача. Так спрощуються і багато фінансові операції, оформлення кредитів. Сьогодні з'явилися позики на рахунок онлайн - отримуйте гроші без зайвих проблем, таких як довідки з місця роботи та про доходи, поручителі і необхідності відвідувати офіс компанії.

Позики на рахунок онлайн від мікрокредітной сервісу Dinero

Це послуга, яку надають мікрокредітной сервіси, такі як Dinero. Вони працюють в рамках українського законодавства і надають споживчі кредити населенню. За допомогою мікрокредітной фінансової організації ви можете отримати позику в розмірі кількох тисяч гривень на невеликий термін.

мікрокредітной організація пропонує оформити позику на ваш рахунок. Отримайте позику онлайн в розмірі до 4000 гривень при першому зверненні і до 11000 гривень при наступних. Це відмінний спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми не виходячи з дому і не витративши більше 15 хвилин.

Переваги

Звертатися в Мікрокредитний сервіс набагато комфортніше, ніж при інших видах позики. У банку потрібно відстояти чергу, надавати довідки, спілкуватися зі співробітником, не завжди зручно позичати гроші у родичів або друзів. Тут на допомогу приходить позику на рахунок від Dinero.

Сервіс Dinero:

  • це зручно, адже не доведеться навіть виходити з дому. Потрібен тільки доступ в інтернет, паспорт і ваша банківська картка. А це те, що є під рукою;
  • це швидко - весь процес отримання позики автоматизований, а користувачеві потрібно просто заповнити анкету з персональними даними та почекати 5 хвилин, щоб отримати рішення. Гроші після схвалення заявки зараховуються на вашу карту ще протягом всього декількох хвилин;
  • це вигідно. При першому зверненні доступний кредит на суму до 4000 гривень, при повторному - до 11000 гривень. Процентна ставка - 0,96% - це найнижчий відсоток на ринку кредитів;
  • це доступно. Позика онлайн в МФО на свій рахунок може отримати будь-який повнолітній громадянин України. У тому числі студент, пенсіонер, людина без офіційного працевлаштування.

Кредити на рахунок від Dinero доступні в будь-який час дня, без перерв і вихідних по всій території України. Швидко пройдіть фінансовою допомогою.