Перша позика

БЕЗКОШТОВНО

Бро-о-о

0%

Чому ми?
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Перша позика безкоштовно
 
Так! Ні відсотків, ні комісій. Позика до 4000 гривень - безкоштовно!

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Чи можна взяти кредит без перевірки кредитної історії?

Кредитна історія – один з найважливіших факторів у процесі видачі позики в будь-якої фінансової організації. Вона зберігає в собі всі позики, які коли-небудь оформляв людина, а на основі даних про те, як погашалися борги, формується рейтинг позичальника. Він показує те, наскільки дисциплінованим є клієнт. Це абсолютно об'єктивний показник.

Далеко не всі можуть похвалитися ідеальною кредитною історією, і коли з'являється необхідність отримати нову позику, люди цікавляться, чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії? Отримати таку позику можна в ломбарді, але тільки під заставу цінної речі. А це означає, що в разі якщо позику погасити вчасно не вдасться, позичальник ризикує втратити свою цінність.

Кредит з поганою кредитною історією

В будь-яких же кредитних організації без перевірки кредитної історії не обійтися, але є компанії, де на низький рейтинг закривають очі. Це, наприклад, мікрофінансові організації. У МФО обов'язково перевірять дисциплінованість клієнта, але якщо рейтинг невисокий, це не стане причиною відмови.

Але і тут є умова – не можна, щоб були прострочення за діючими в даний момент позиками. В іншому ж оформити такий кредит в МФО не представляє великої складності. Це можна зробити, наприклад, на сайті компанії Dinero. Для цього потрібно:

  • мати під рукою паспорт, ІПН, банківську картку;
  • заповнити заявку на сайті, де потрібно вказати правдиві паспортні, контактні, персональні дані,
  • дотримуючись інструкції на сайті верифікувати банківську картку (на ній повинні бути 2 гривні). Це безкоштовна процедура захисту від шахраїв, в процесі якої буде тимчасово утримана довільна сума до 2 гривень;
  • отримати рішення і гроші на карту.

Повернути кредит так само просто – картою онлайн або в касі будь-якого українського банку.

Популярні запити:

Оцінка статті: 4/5

Проголосувало 104 людини.