Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Чи можна взяти кредит без перевірки кредитної історії?

Кредитна історія – один з найважливіших факторів у процесі видачі позики в будь-якої фінансової організації. Вона зберігає в собі всі позики, які коли-небудь оформляла людина, а на основі даних про те, як погашалися борги, формується рейтинг позичальника. Він показує те, наскільки дисциплінованим є клієнт. Це абсолютно об'єктивний показник.

Далеко не всі можуть похвалитися ідеальною кредитною історією, і коли з'являється необхідність отримати нову позику, люди цікавляться, чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії? Отримати таку позику можна в ломбарді, але тільки під заставу цінної речі. А це означає, що в разі, якщо позику погасити вчасно не вдасться, позичальник ризикує втратити свою цінність.

Кредит з поганою кредитною історією

В будь-яких же кредитних організації без перевірки кредитної історії не обійтися, але є компанії, де на низький рейтинг закривають очі. Це, наприклад, мікрофінансові організації. У МФО обов'язково перевірять дисциплінованість клієнта, але якщо рейтинг невисокий, це не стане причиною відмови.

Але і тут є умова – не можна, щоб були прострочення за діючими в даний момент позиками. В іншому ж оформити такий кредит в МФО не представляє великої складності. Це можна зробити, наприклад, на сайті компанії Dinero. Для цього потрібно:

  • мати під рукою паспорт, ІПН, банківську картку;
  • заповнити заявку на сайті, де потрібно вказати правдиві паспортні, контактні, персональні дані,
  • дотримуючись інструкції на сайті верифікувати банківську картку (на ній повинні бути 2 гривні). Це безкоштовна процедура захисту від шахраїв, в процесі якої буде тимчасово утримана довільна сума до 2 гривень;
  • отримати рішення і гроші на карту.

Повернути кредит так само просто – картою онлайн або в касі будь-якого українського банку.

Популярні запити: