Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Цілодобовий кредит онлайн на карту

Фінансові труднощі можуть спіткати будь-кого і коли завгодно. Добре, коли можна залізти в скарбничку, дістати необхідну суму і вирішити проблеми. Але що робити, якщо такої скарбнички немає? Звичайно, можна звернутися до друзів, але і вони не всесильні. Тоді доведеться брати терміновий кредит.

Чим може допомогти Dinero?

Компанія Dinero – це мікрофінансова організація, яка видає невеликі позики на карту на термін до місяця. Вона працює онлайн і оформляє кредити на карти клієнтів цілодобово. Для отримання грошей достатньо оформити заявку на сайті в інтернеті і вказати номер карти будь-якого українського банку. Так можна отримати миттєвий кредит на суму до 3000 гривень.

Розглядом кожної заявки займається спеціальний комп'ютерний алгоритм. Це він вирішує: видавати кредит чи ні. І ось чому це добре:

  • алгоритм не помиляється;
  • у програм не буває поганого настрою, тому вона не буде упередженою;
  • алгоритм працює швидко, даючи відповідь по заявці за 5-10 хвилин;
  • у програми немає перерв і вихідних, вона працює цілодобово.

Так що якщо знадобилися гроші, то досить просто заповнити заявку-анкету і дочекатися надходження коштів на карту в разі схвалення заявки.

Компанія Dinero готова допомогти дуже швидко

Компанія Dinero розуміє, як важливо для клієнта не витрачати час, збираючи довідки і вистоюючи в черзі. Так що невеликий кредит можна отримати без довідок про доходи і навіть особистої присутності в офісі кредитора. Все відбувається онлайн і цілодобово.

Робота з комп'ютерним алгоритмом має одну незаперечну перевагу: у програми немає вихідних, свят, перерв на обід і коротких днів. Отримавши заявку, вона обробляє її і видає своє рішення про отримання позики, навіть якщо вже пізній вечір або ніч. Адже гроші можуть знадобитися незалежно від часу доби. Наприклад, якщо ввечері зламався робочий телефон або комп'ютер, то вже до ранку можна мати кредит на ремонт або заміну техніки. У банку на таку швидкість розраховувати не можна.

Що може піти не так?

Дійсно, Dinero працює цілодобово, і готова видавати позики навіть посеред ночі. Швидкість роботи сервісу уповільнюють процеси перерахування грошей в банку. Більшість карт, за якими дозволена пересилання коштів, проводять операції швидко і цілодобово. Але є банківські карти, які здійснюють перекази тільки в певний час (наприклад, протягом операційного дня), або роблять це повільніше інших. Потрібно заздалегідь дізнатися в банку (наприклад, на його сайті або при оформленні карти), з якою швидкістю надходять гроші. У більшості випадків всі операції робляться швидко, але є винятки.

Такі тонкощі важливо знати і для своєчасного погашення позики. Повертати кредит потрібно вчасно – в день, зазначений в договорі. Якщо цього не зробити, то позичальнику буде налічуватися штраф в розмірі 1,5% в день на суму прострочення. Так що краще або відразу повернути борг, або оформити пролонгацію на 7, 14 або 30 днів, виплативши відсотки по кредиту. Тоді можна продовжити користуватися грошима без всяких штрафів.

Що потрібно для оформлення позики цілодобово?

Кредит онлайн на карту цілодобово зручний ще й тим, що для його отримання не потрібно багато документів. Вийде обійтися без довідки про доходи і будь-яких інших довідок, які традиційно просять в банку. Це особливо важливо, якщо кредит потрібно отримати дуже швидко, і на звернення за довідками піде мінімум пара днів.

Щоб отримати кредит в Dinero, потрібно:

  • досягти віку 18 років;
  • бути громадянином України;
  • мати мобільний телефон (на нього прийде підтвердження видачі позики);
  • мати діючий паспорт громадянина України;
  • мати банківську карту;
  • не мати серйозних боргів в інших кредитних установах.

Як бачимо, докладати зусиль для отримання позики не потрібно. Все необхідне є цілодобово під рукою у більшості українців. А оформлення анкети-заявки не займе багато часу. Як правило, вже через 15-20 хвилин від початку роботи з сервісом клієнти Dinero отримують свій перший мікрокрокредіт.