Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти онлай кредит Ultracash?

Ultracash - Мікрокредитний онлайн-сервіс, який розробила фінансова компанія «Ультра Фінанс». Тут можна отримати кредит до 10000 гривень, не витрачаючи багато часу на збір необхідних документів. Для отримання позики потрібно просто зареєструватися на сайті за допомогою будь-якого гаджета з доступом в інтернет, який є під рукою.

Основні умови кредитування:

 • термін кредитування: від 1 до 30 днів;
 • перший кредит: до 2000 гривень;
 • повторні: до 10000 гривень.

Ви самостійно обираєте умови кредитування - термін і суму позики. Досить просто заповнити анкету, вказати номер банківської карти - і гроші будуть перераховані відразу ж після отримання схвалення позики. На все піде максимум 20 хвилин.

Переваги сервісу Ultracash

Мікропозики Ultracash пропонують цілий ряд переваг, порівняно зі звичайними кредитами в банку або позиками в ломбарді:

 • з документів знадобиться тільки паспорт та ІПН, а вони завжди є вдома або в гаманці у кожного звичайної людини;
 • не потрібно надавати заставу і поручителів;
 • програма лояльності - перша позика кожен новий клієнт може отримати зі знижкою 25%, а подальші позики дисципліновані клієнти теж зможуть отримувати зі знижкою.

Ви можете бути впевнені, що ваша персональна інформація і платіжні дані будуть надійно захищені. Сайт Ultracash використовує технології шифрування SSL і PCI DSS, а обробка фінансових операцій по картах здійснюється за стандартами Verified by Visa і MasterCard SecureCodе.

Як оформити кредит

Завдяки Ultracash ви з легкістю переконаєтеся, що взяти кредит онлайн не складе великих труднощів. Ви не витратите на це більше 20 хвилин, не доведеться приїжджати в офіс або навіть чекати кур'єра з документами. А після першої позики наступні будуть оформлятися ще швидше.

Для оформлення кредиту на сайті потрібно виконати всього кілька простих кроків:

 1. Вибрати суму і термін позики на головній сторінці Ultracash, натиснути на кнопку «Взяти кредит».

 2. Тепер необхідно зареєструватися на сайті Ultracash, надавши адреса електронної пошти та придумавши пароль (обов'язково складний).

 3. Заповнення анкети - найвідповідальніший момент. Не можна допускати помилок і тим більше надавати неправдиві відомості. Все буде перевірено. Заповнюйте всі обов'язкові поля анкети, але чим більше інформації ви можете надати, тим вище шанси на схвалення заявки. Погодьтеся з умовами сервісу та натисніть на кнопку «Подати заявку».

 4. Останній етап - верифікація банківської карти. Для цієї процедури на карті повинно бути близько 5 гривень, оскільки випадкова сума в їх межах буде тимчасово заблокована для підтвердження, що власником карти є саме ви.

 5. Якщо заявка Ultracash схвалена, ви отримаєте кредит на вашу карту протягом декількох хвилин (іноді процедура перерахування коштів може затягуватися, що пов'язано з особливостями роботи конкретного банку).

Перед тим, як оформляти заявку в Ultracash перевірте, що на вашій карті є кілька гривень, що термін її дії не закінчився, і на ній немає обмежень по використанню в інтернеті. Карта обов'язково повинна належати вам - інакше в кредиті буде відмовлено.

Ultracash приймає рішення дуже швидко, на це піде не більше 20 хвилин. Компанія не вимагає застави, поручителів, а позика оформляється без комісії.

Якщо у вас виникли складності в процесі оформлення кредиту, ви завжди можете зв'язатися з співробітниками компанії, щоб отримати детальну консультацію. Це можна зробити за телефоном гарячої лінії або онлайн на сайті.

Як погасити кредит

Погашати кредит в Ultracash можна достроково. Якщо є можливість повернути борг заздалегідь, краще нею скористатися, оскільки це дозволить заощадити на платі за кредит. Ви оплачуєте тільки фактичні дні користування позикою. Повернути кредит Ultracash можна будь-яким зручним способом:

 • в будь-який зручний час в Особистому кабінеті на сайті;
 • в найближчому до вас відділенні будь-якого українського банку;
 • в терміналі.

Якщо ви захочете і зможете погасити кредит раніше того, як закінчиться його термін дії, ви заощадите на відсотках. Кредит в Ultracash можна погашати достроково без штрафів і комісій.

Обов'язково погашайте кредит вчасно, інакше це призведе до нарахування штрафів і пені, а також погіршення кредитної історію. А вчасно погашена позика дозволить отримувати великі кредити швидше і на більш вигідних умовах. Це також можливість поліпшити кредитну історію, підвищити рейтинг як позичальника, оскільки Ultracash працює з Українським бюро кредитних історій і передає інформацію про дисципліну погашення позик.

Ultracash - сервіс, який заслужив довіру у багатьох тисяч клієнтів. Це зручно, доступному кожному. У сайту Ultracash немає вихідних, святкових днів, неробочого часу - ви завжди можете залишати свої заявки на кредит в будь-який зручний час, навіть вночі.