Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як отримати кредит на карту без дзвінків поручителям і зайвих проблем?

Всі, хто звертався до банку за кредитом, знають, що це не завжди приємна процедура. Потрібно надати велику кількість документів – довідку з місця роботи, про доходи, іноді ще й про несудимість. Нерідко просять надати контакти поручителів – людей, які зможуть взяти на себе зобов'язання з виплати боргу, якщо позичальник з ними не впорається.

Найнеприємніше в цьому, що поручителям будуть телефонувати – перевіряти, чи достовірну нформацію ви надали про себе. Нікому не хочеться доводити до відома родичів або друзів плани взяти кредит. Але якщо вам потрібна відносно невелика позика без дзвінків, до 23000 гривень, ви можете оформити її без усіх цих проблем. Таку   позику без дзвінків поручителям можна отримати в мікрокредитному сервісі Dinero.

Переваги та особливості кредитів без дзвінків на карту від Dinero

В Dinero можна отримати кредит від 300 до 23000 гривень на 7, 14 або 30 днів. Перший кредит на карту кожен новий клієнт отримує під 0,1% – миттєво і без жодних інших платежів. Повторні позики оформляються під 1,62% - 2,33% на день. Dinero пропонує простий і доступний спосіб оформити мікрокредит без дзвінків будь-якій людині. Для цього потрібен самий мінімум:

  • вік від 18 до 75 років;
  • наявність паспорта, ІПН, особистої банківської карти;
  • доступ в інтернет і телефон.

Сервіс досить лояльно ставиться до своїх клієнтів і прагне спростити отримання коштів без дзвінків тим категоріям громадян, яким зазвичай відмовляють в банку – студентам, пенсіонерам, людям з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування. Звичайно, це не означає, що гроші видаються просто так, і сервіс ніяк не захищає свої гроші. Перш за все, при видачі рішення компанії спирається на кредитний рейтинг позичальника. Хоча не ідеальна кредитна історія не стане перешкодою для отримання позики без дзвінків, важливо, щоб прострочень за іншими кредитами у позичальника не було.

Щоб отримати позику без дзвінків в Dinero, необхідно виконати кілька кроків:

  1. Визначитися з сумою і терміном кредитування. У цьому допоможе кредитний калькулятор на головній сторінці сайту.
  2. Заповнити анкету, де потрібно вказати дані роботодавця, адреса проживання, контактні дані.
  3. Верифікувати банківську карту. Просто дотримуйтесь інструкції на сайті. Це допоможе захистити платіжні дані від шахраїв.
  4. Отримати рішення без дзвінків і кошти на карту.

Система приймає рішення швидко і без дзвінків вам або комусь ще. Це комфортний спосіб отримати гроші на карту, коли вони потрібно терміново.