Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як і де взяти гроші в борг?

Що робити, якщо зламався ноутбук, загубився смартфон, потрібно терміново підлікувати зуб, а до зарплати ще далеко? Вихід – взяти гроші в борг. Можна звернутися за допомогою до родичів або друзів, але ж це не дуже зручно, можна піти в банк і оформити кредитну карту, але це досить довго, а ще потрібно довідку з місця роботи. І навіть якщо взяти таку довідку можна, не всім хочеться доводити до відома колег і начальство про свої плани.

Але якщо гроші потрібні невеликі, наприклад, до 3000 гривень, але терміново, варто звернутися до допомоги МФО. МФО – це мікрофінансові організації, які спеціалізуються на споживчому кредитуванні. Як правило, вони надають до 3000-10000 гривень на термін до місяця. Ось чому такий спосіб взяти гроші в борг називають грошима до зарплати – передбачається, що з наступного надходження коштів до бюджету позичальника він погашає свій кредит.

Переваги мікрокредиту від Dinero

Переваг у мікрокредитування чимало. Це і відсутність необхідності йти в офіс компанії, стояти в черзі і збирати довідки, щоб взяти гроші в борг. Але звертаючись до допомоги Dinero, можна розраховувати на більше. Dinero – один з найвигідніших мікрокредітних сервісів, і ось чому:

  • перший кредит миттєво. Ви можете взяти гроші в борг, не сплачуючи за це комісію і відсотки. 4000 гривень доступні миттєво всім, хто вперше звертається до допомоги компанії;
  • до 11000 гривень. Стаючи постійним клієнтом компанії вже після першого погашеного позики, можна розраховувати на зростання можливої ​​суми кредиту. Далеко не всі мікрокредітной компанії пропонують таку можливість;
  • 1,3% в день – найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів.

Тому якщо ви хочете взяти гроші в борг, але не знаєте, де і як краще це зробити – Dinero обов'язково вас виручить

Як взяти гроші в борг у   Dinero

Як і в будь-якої фінансової компанії, МФО також висуває певні вимоги до своїх потенційних позичальників, однак вони набагато більш лояльні, ніж у банку. Щоб отримати тут кредит, необхідні:

  • вік від 18 років;
  • дійсний паспорт і ІПН;
  • банківська карта будь-якого українського банку.

Щоб взяти гроші в борг, не доведеться збирати довідки, все, що потрібно, звичайно є у кожного під рукою. А завдяки можливостям смартфонів, оформити кредит можна навіть на вулиці або в магазині. Це особливо зручно, якщо ви постійний клієнт сервісу – анкету заповнювати не потрібно, а гроші зараховуються протягом декількох хвилин.

Але якщо ви звертаєтеся до допомоги сервісу вперше, щоб взяти гроші в борг, доведеться витратити 10-15 хвилин на заповнення анкети. Потрібно буде вказати паспортні, контактні, персональні дані. В анкеті можуть попросити вказати місце роботи і рівень доходу, але ці дані не вимагають підтвердження довідками, а тому і перевірені не будуть.

Важливо вказувати достовірні дані і заповнювати заявку без помилок. Крім того, на вашу карту повинні бути хоча б 2 гривні, оскільки ця сума буде використовуватися для верифікації банківської картки – це процедура підтвердження того, що саме ви є власником картки. Завдяки мікрокредитування взяти гроші в борг стало швидко і дуже зручно.