Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит готівкою в Кам'янському (Дніпродзержинську)

Dinero – це партнер, який допоможе вирішити ваші тимчасові фінансові проблеми. Кредит готівкою в Кам'янському (колишній Дніпродзержинськ) можна отримати в найкоротші терміни і з високою шансом на схвалення заявки.

Чому саме Dinero?

Сьогодні мікропозики видають багато компаній, в тому числі банки. Головний недолік банківського кредитування – це тривалий термін розгляду заявки. До того ж в умовах фінансової кризи фінансові компанії змушені відмовляти навіть тим людям, яким раніше без проблем видавали позики. Вони як і раніше надають кредитні карти, але не так охоче збільшують на них кредитний ліміт. Цей вид кредитування можна назвати миттєвим тільки з натяжкою: щоб оформити позику в банку, потрібно вже бути його клієнтом. Як бути тим, хто обслуговується в іншому банку?

Мікрофінансовий організації чинять інакше. Вони не вимагають прив'язку до певного банку і перераховують кредит на будь-яку чинну кредитну карту. Можна оформити в будь-якій точці країни, в тому числі в Дніпродзержинську.

В свою чергу, компанія Dinero зручна з наступних причин:

  • першу позику можна оформити на суму до 4000 гривень. При цьому відсотки не нараховуються;
  • подальші позики – під найвигідніший на ринку відсоток, 1,3%;
  • заявка розглядається протягом декількох хвилин, не потрібно показувати довідку про доходи і документи поручителів;
  • якщо заявку не схвалили, то можна подати нову через деякий час.

Кредит готівкою в Дніпродзержинську видають самим різним категоріям громадян. Навіть тим, кому в інших фінансових організаціях відмовили.

Скільки і на який термін можна взяти в кредит?

Максимальний розмір першої позики єдиний для всіх – 4000 гривень. Але можна взяти і меншу суму. На першу позику не нараховуються відсотки. Тобто грошима можна користуватися безкоштовно 7, 14 або 30 днів.

При повторному зверненні для кожного користувача встановлюється індивідуальний ліміт. Як правило, це 10000 гривень. Якщо позичальник регулярно сплачує борг і стає постійним клієнтом компанії, то його кредитний ліміт зростає. Це означає, що Dinero довіряє такій людині, і йому можна видати велику суму.

Кредит готівкою в Дніпродзержинську (Кам'янському) зазвичай беруть на строк не більше 30 днів, але з поважних причин його можна продовжити, попередньо заплативши комісію за продовження терміну кредитування. А   по закінченню цього терміну позику можна погасити онлайн за допомогою грошового переказу або скориставшись терміналом самообслуговування.