Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Харкові від Dinero

Чи не вистачає грошей до зарплати? Сьогодні питання отримання позики гостро стоїть у багатьох людей. Навіть якщо ви отримуєте стабільно хороші гроші за роботу, завжди може виникнути ситуація, коли потрібно ще трохи вільних грошей. Dinero дозволяє взяти кредит онлайн в Харкові.

Як швидко можна отримати кредит в Харкові?

Резонне питання, враховуючи, що часто кошти потрібні прямо сьогодні: заплатити за лікування або навчання, виконати ремонт, купити необхідні для роботи матеріали або обладнання. Список термінових потреб середньостатистичного українця можна продовжувати нескінченно. Часто людина не встигає навіть зняти гроші з власного депозиту або звернутися до друзів. А ось Dinero готова допомогти будь-якій людині. Взяти такий кредит можна Харкові.

Заявки оформлюються онлайн через сайт. Час заповнення заявки залежить від самого позичальника, і, як правило, на це йде не більше 15 хвилин. В анкеті потрібно вказати:

  • суму кредиту;
  • час, на який потрібна позика (7, 14 або 30 днів);
  • паспортні дані позичальника;
  • адреса проживання;
  • контактні дані;
  • інформацію про роботу та заробітну плату.

Дані розглядається протягом 5-10 хвилин. Це автоматичний процес, що виключає помилку. Після цього з потенційним позичальником зв'язується співробітник, дізнається остаточне рішення клієнта і переводить гроші. В майбутньому брати позику можна буде ще швидше: відпаде необхідність вдруге заповнювати анкету.

Коли можна брати кредит онлайн в Харкові?

Dinero – компанія, яка працює цілодобово в будь-якій точці країни, в тому числі і Харкові. Завдяки комп'ютерному алгоритму, у співробітників немає необхідності вручну перевіряти кожну подану заявку. Процес стає не тільки швидким і надійним, але ще і безперервним. Заявку розглянуть у вихідні, пізно ввечері або рано вранці, в святковий неробочий день або навіть в новорічну ніч! Dinero встановлює ліміт позики, перевищити який не можна. Для першого разу ця сума становить 4000 гривень, якщо говорити про безвідсоткову кредиті. Після того, як позичальник повернув борг, можлива сума позики буде рости. Головне, повернути гроші вчасно і не піти в прострочення. За прострочений кредит доведеться платити більше, оскільки по закінченню терміну дії договору почнуть нараховуватися штрафні 1,5% в день. Тому навіть перший безвідсотковий кредит перестане бути таким. Якщо ви бачите, що кредит повернути вчасно не вдасться, варто скористатися послугою пролонгації позики. Для цього потрібно просто оплатити комісію і користуватися кошти ще 7, 14 або 30 днів.