Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Miloan?

Взяти кредит сьогодні стало так само просто, як сходити в магазин за покупками. Тепер для цього потрібно тільки мати тільки доступ в інтернет і банківську карту. Це набагато простіший спосіб позики, ніж звернення до банк. Якщо немає кредитної картки, а офіційна зарплата невисока, та ще й кредитний рейтинг поганий, розраховувати на кредит в банку не доводиться.

Можливість отримати таку позику пропонує Мікрокредитний сервіс Miloan. Це онлайн-сервіс, тому для роботи з ним вам потрібно просто мати доступ в інтернет з будь-якого пристрою, картку Visa або Mastercard, а також український паспорт. Мікрокредит доступний всім громадянам України віком від 18 до 65 років.

Основні умови кредитування в Miloan

Сервіс Miloan пропонує кредити, які допомагають вирішувати невеликі, але важливі фінансові проблеми. Вийшов з ладу смартфон, потрібно терміново полікувати зуб або відремонтувати машину - мікрокредит спрямований на рішення форс-мажорних ситуацій. Передбачається, що людина зможе повернути позику вже з наступної зарплати.

У Miloan ви можете:

 • оформити перший кредит до 5000 гривень - безкоштовно;

 • брати повторні позики до 12000 гривень на термін до 30 днів і більше під 1,3%;

 • брати участь в програмі лояльності Miloan як постійний клієнт.

Під «безкоштовністю» в даному випадку мається на увазі видача кредиту під 0,01%. Відсотки в Miloan нараховуються щодня, тому наприклад, оформляючи перший кредит в розмірі 1000 гривень на 10 днів, потрібно буде повернути 1 001 гривню.

Якщо ви оформляє повторний позику в Miloan під 1,3% в день, щоденна процентна ставка при кредиті в 1000 гривень складе 13 гривень.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Після успішного погашення першого кредиту ви стаєте постійним клієнтом компанії Miloan, а значить можете розраховувати на більші нові позики і брати участь в програмі лояльності. Це дає кілька переваг:

 • миттєва автоматична видача кредитів в будь-який час дня, 7 днів в тиждень;

 • зростання суми позики;

 • персональні знижки до 50% на процентну ставку;

 • участь в акціях і розіграшах Miloan;

 • поліпшення кредитної історії.

Чи можна довіряти кредитної компанії Miloan?

Питання довіри фінансових сервісів, які здійснюють свою діяльність в інтернеті, дуже важливий. Не секрет, що тут можна нарватися на шахраїв, але з огляду на ці кілька моментів ви зможете убезпечити себе. На сайті мікрокредітной сервісу ви повинні бачити:

 • свідоцтво про реєстрацію фінансової установи.

 • ліцензію, видану Нацкомфінпослуг, на здійснення фінансових послуг, тобто на надання позик і кредитів;

 • сертифікат шифрування даних - виглядає як сірий або зелений замочок на початку адресного рядка в вашому браузері.

Онлайн-сервіс Miloan належить ТОВ "Мілоан", яке має ліцензію на надання коштів у позику. Початок дії ліцензії: 11.11.2016 р, Ліцензія Miloan була переоформлена 26.01.2017 р і є безстроковою. Свідоцтво про реєстрацію ТОВ "Мілоан" від 14.07.2016 №16103409 ви також без зусиль знайдете на сайті.

Як оформити кредит в Miloan

Якщо ви ознайомилися з умовами кредитування на сайті, фінансовими документами компанії, ви можете приступати безпосередньо до оформлення позики. Це досить простий процес, який не відніме у вас багато часу.

 1. Виберіть суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту Miloan. Він відразу ж підрахує суму з відсотками, яку потрібно буде погасити. Більше нічого платити не доведеться.

 2. Заповніть анкету на кредит зі своїми паспортними, контактними даними, соціальною інформацією. Важливо заповнювати анкету правдивими відомостями, оскільки вони будуть перевірені системою.

 3. Верифікація банківської карти. Вам необхідно прив'язати свою банківську карту до аккаунту, щоб на неї були зараховані гроші. Для цього в спеціальному розділі анкети ви зможете ввести всі дані вашої карти, після чого на ній буде тимчасово заморожена сума в межах 1 гривні.

 4. Після схвалення заявки гроші будуть зараховані на вашу карту.

Щоб все пройшло успішно, перевірте, щоб по вашій картці були дозволені операції через інтернет, і на ній було кілька гривень, необхідних для верифікації. Уважно заповнюйте анкету Miloan, оскільки навіть невелика помилка спричинить за собою відмову у видачі позики. використовувати чужу банківську карту, навіть найближчого родича, не можна - це буде розцінено як шахрайство і в позиці буде відмовлено.

Після того, як ви зареєструєтесь на сайті, ви отримаєте доступ до Особистого кабінет. Тут ви можете бачити всі подробиці вашого кредиту - кінцевий термін і суму до погашення, нараховані відсотки, чи є прострочення. В Особистому кабінеті ви можете також продовжити термін користування коштами. До речі, зробити це дуже важливо, якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно. Пролонгація в Miloan дозволить вам продовжити користуватися засобами, що не йдучи в прострочення. Прострочення може погіршити вашу кредитну історію і спричинить нарахування штрафних відсотків і пені (2,5%).

Кредит в Miloan доступний всім українським громадянам, незалежно від рівня їх доходів. Тут може оформити позику навіть людина з поганою кредитною історією. А своєчасне погашення кредиту дозволить поліпшити кредитну історію.

Кредит онлайн від Miloan - це дуже зручно. Ви можете подати заявку в будь-який час дня і ночі, вдома, на роботі або в транспорті. Всього 15-20 хвилин - і гроші будуть на вашій картці.