Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит пенсіонерам від Dinero

Люди пенсійного віку вважають, що деякі речі з віком стають їм недоступними, наприклад, оформлення кредиту пенсіонерам. Насправді, багато фінансових організацій і банки вважають літніх людей хорошими клієнтами. Тому що вони відповідально ставляться до виплат і мають стабільний дохід.

Але немає ніяких гарантій, що звертаючись в банк, людина дійсно отримає потрібний йому кредит. Крім того, це необхідність стояти в черзі, спілкуватися зі співробітником банку, чекати кілька днів схвалення заявки на позику. Набагато простіше і зручніше звернутися до допомоги мікропозик – сучасному і дуже зручного способу вирішити невеликі фінансові проблеми.

Що таке кредит від Dinero?

Мікрозаем – послуга, яку пропонує МФО Dinero. Тут будь-який пенсіонер може оформити невелику позику до 4000 гривень при першому зверненні і до 10000 гривень при повторному. Сервіс пропонує відразу цілий ряд переваг:

  • можливість оформити першу позику до 2500 гривень За 16 хвилин. Ніяких відсотків і комісій. Оцініть переваги сервісу;
  • 1,3% в день – найменший відсоток на ринку кредитування;
  • не потрібно нікуди йти. Досить мати доступ в інтернет, телефон і паспорт;
  • без зайвих довідок. Не має значення, є у вас робота або ви живете тільки на пенсію – ви можете отримати кредит;
  • дуже швидко. Всього 15 хвилин – і гроші будуть на вашій картці. Заповніть анкету і дочекайтеся зарахування коштів на карту;
  • кредитна історія – не проблема. Навіть якщо клієнт має поганий рейтинг УБКІ, це не стане перешкодою до отримання позики;
  • кредит можна продовжити. Пролонгація дозволить не піти в прострочення, якщо не вдається погасити позику вчасно. Продовжити термін позики можна на 7, 14 або 30 днів, відправивши заявку, зателефонувавши в компанію і сплативши комісію.

Як оформити кредит пенсіонеру?

Вам потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати суму і термін кредитування. Скористайтеся калькулятором на головній сторінці сайту, щоб відразу побачити суму до погашення.
  2. Заповніть анкету. Внесіть паспортні дані, прикріпіть банківську картку.
  3. Дочекайтеся рішення системи. На схвалення заявки йде всього 5 хвилин, після чого гроші будуть зараховані на вашу банківську картку.

Дотримуйтесь інструкцій і підказкам на сайті, щоб отримати позику. Якщо у вас виникли питання або складності, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами – вас детально проконсультує. Кредит пенсіонеру – це реально, якщо ви звернетеся до допомоги сервісу Dinero.