Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Миттєвий кредит від Money24

У необхідності брати в борг або оформляти кредит немає нічого приємного. це значить, що грошей не вистачає і треба робити якісь додаткові дії, щоб їх отримати. Якщо немає кредитної картки з відповідним кредитним лімітом, доведеться звертатися в банк. Але кому хочеться стояти в черги, нести документи, спілкуватися з банківським співробітником? Нікому. Мікрокредітной сервіси враховують це, а тому пропонують набагато більш простий і зручний спосіб оформити кредит не виходячи з дому.

Одним із сервісів, де ви можете оформити кредит онлайн на карту, є Мікрокредитний сервіс Money24. У компанії Мані24 постаралися максимально спростити і прискорити процес оформлення кредиту. У Мані24 рішення про видачу позики приймає комп'ютерний алгоритм, який аналізує дані, введені користувачем. Тому це виключає не тільки людську упередженість, а й випадкові помилки. Висока швидкість оформлення в Мані24 - ще одна перевага такого способу отримання позики. Всього 8 хвилин - стільки часу, обіцяє Money24, піде у вас на отримання кредиту.

Умови надання кредиту Money24

Крім швидкості, користувачів Money24 привертає в сервісі ще і його простота. Щоб оформити кредит Мані24, вам не доведеться збирати велику кількість документів. Досить мати:

 • український паспорт;

 • ІПН;

 • банківську картку.

Кредит Money24 доступний всім українським громадянам у віці від 18 років. Довідка з місця роботи про доходи, про несудимість не будуть потрібні. також в Мані24 не потрібні заставу і поручителі. Це дуже зручно, ви можете оформити позику в будь-який час і в будь-якому місці, використовуючи ті документи, які зазвичай у кожного є під рукою. Зручно і те, що не доведеться ставити в відома про свої плани рідних і друзів.

Що пропонує Money24:

 • перший мікрокредит до 3000 гривень зі знижкою на процентну ставку 50%;

 • повторні позики до 20000 гривень;

 • знижки на процентну ставку для постійних клієнтів.

Як оформити кредит в Money24?

Перед оформленням позики перевірте, чи все в порядку з документами і засобами зв'язку - ваш паспорт і карта дійсні, телефон активний (на нього будуть приходити коди для підтвердження анкети і верифікації карти). Процес оформлення позики в Мані24 простий і буде зрозумілий навіть не самому досвідченому інтернет-користувачеві:

 1. Вибір суми і терміну за допомогою кредитного калькулятора. калькулятор підрахує суму з відсотками. Якщо у вас є промокод, введіть його в кредитному калькуляторі, і ваша сума до погашення буде перерахована з урахуванням знижки по промокодом. ніяких комісій стягуватися не буде.

 2. Натиснувши на кнопку «Отримати кредит», ви переходите до реєстрації на сайті Мані24. Буде потрібно ввести ПІБ, контактні дані, сімейне стан та інші дані, погодитися з правилами кредитування.

 3. Верифікація. Це процедура захисту вашої банківської карти. Для цього потрібно ввести дані карти - номер, CVV2-код, ім'я власника, термін дії. У процесі верифікації на вашій карті буде тимчасово утримана довільна сума в межах 1 гривні. конкретна сума прийде в повідомленні на ваш телефон, її потрібно буде ввести в поле на сайті.

Будьте уважні при заповненні всіх розділів анкети Мані24. Всі данні повинні бути введені правильно, не містити помилок. використовувати чужі дані, чужу банківську картку, навіть родича, не можна. Це буде розцінено як шахрайство, і в позику буде відразу ж відмовлено. щоб уникнути відмови в Money24, перевірте, що термін дії вашої картки не закінчився, також по ній повинні бути дозволені операції через інтернет.

Рішення про видачу кредиту приймає скорингова система Money24, орієнтуючись на введені вами дані, а також дані кредитної історії. Вона не обов'язково повинна бути ідеальною, але у вас не повинно бути прострочень за відкритими в даний момент позиками. Іноді дані в кредитній історії оновлюються не відразу або в них відбувається помилка. Якщо вам було відмовлено в позику, важливо буде уточнити свою кредитну історію. Це можна зробити за допомогою сайту УБКІ або в Приват24.

Погашення кредиту Мані24

Не забувайте, що при всіх своїх плюсах Money24 - це Мікрокредитний сервіс, а значить відсотки тут нараховуються щодня. А кожен день прострочення буде не тільки збільшувати ваші відсотки, а й спричинить за собою нарахування штрафних відсотків і погіршення кредитної історії.

Для погашення кредиту Money24 пропонує кілька зручних способів:

 • банківською картою онлайн через системи Platon, EasyPay, Приват24;

 • готівкою в терміналах ПриватБанку, EasyPay;

 • в касі будь-якого українського банку.

Через онлайн-системи і термінали ви можете не тільки погасити, але і продовжити кредит Мані24. Послуга пролонгації Money24 дозволить не піти в прострочення, але ця послуга платна і залежить від терміну пролонгації. так, пролонгація на 7 днів коштує 12% від суми кредиту, на 15 днів - 20% від суми кредиту, на 30 днів - 35%. Продовжувати кредит можна необмеженої кількість разів, але це кожен раз вимагатиме оплати. Таким чином, чим швидше ви повернете позику в Мані24, тим краще. Не допускайте довгих прострочень і пролонгацій.

Таким чином, кредит від Money24 - не тільки можливість швидко вийти з складне фінансове становище, але і поліпшити свою кредитну історію. А хороша кредитна історія допоможе отримувати більш серйозні банківські позики, а іноді її навіть переглядають роботодавці. Завжди повертайте свої кредити вчасно і живіть без боргів!