Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику, не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Мікропозика онлайн   від Dinero

Брак грошей – досить делікатна проблема. Якщо у людини є якісь заощадження, то вирішити її буде простіше, якщо немає, доведеться звертатися до друзів, знайомих. Допомогти вони зможуть з різним ступенем ймовірності. Але є ще один спосіб добути гроші – це мікропозика онлайн. Це щось середнє між банківською позикою і грошима в борг до зарплати.

Що таке мікропозика і мікрокредит?

Що таке звичайний кредит – відомо кожному. Його беруть на якусь конкретну мету, попереджаючи про це банк. Позика оформляється на тривалий термін і являє собою солідну суму. Потенційний позичальник вирішує, чи зможе він упоратися з щомісячними виплатами, а потім банк протягом декількох днів обмірковує, чи правильним було, на його думку, рішення клієнта. Мікропозика – це простіше, швидше і ефективніше.

Відмінність мікропозики онлайн від позики в банку – це її розмір. Цільові кредити, як правило, – це солідні суми на якусь істотну покупку. Мікропозика – це гроші до зарплати. Рішення взяти мікрокредит не обмірковується довго, тут людині ясно одразу, чи зможе вона повернути мікропозику з однієї зарплати. Її видають на термін до 1 місяця, а для перерахування коштів можна користуватися карткою.

Рішення в банку доведеться чекати кілька днів, адже він буде перевіряти, чи можна потенційному позичальникові довірити гроші. МФО ж надають невеликі суми, здійснюючи тільки поверхневу перевірку. Очікування складає лише кілька хвилин. Це дуже допомагає, якщо потрібна термінова сума, яку більше ніде взяти. Звичайно, великі компанії видають кредитки, якими можна скористатися також швидко, але щоб це зробити, карта вже повинна бути на руках.

Істотний мінус – щоденний відсоток

Якщо за банківськими кредитами потрібно платити щомісяця, то мікрокредит видається зазвичай на місяць. Тож відсотки нараховуються щодня. У більшості МФО процентна ставка становить 2% на день, але компанія Dinero видає миттєві кредити під найменший відсоток – 1,62%, а для першого кредиту - взагалі 0,1%. Наразі це найнижча відсоткова ставка в Україні в мікрокредитування.

Багато аналітиків лякають потенційних клієнтів величезними річними відсотками за кредитом, які набігають за умови 2% або навіть 1,62% на день. Але це маніпуляції. Насправді мікрокредит онлайн не видається на рік. Максимальний термін – це місяць (більше – в окремих випадках). Більше платитимуть лише ті, хто вчасно не погашає мікропозики і має по ній заборгованості.

Важливе зауваження: розраховуючи термін кредитування, можна вибрати будь-який період погашення. Тиждень, два, три або місяць. Потрібно вибирати той період, коли з'явиться можливість погасити мікропозику. Тоді не доведеться переплачувати   за зайві дні користування кредитом.

Чому обирають мікрокредит?

Така форма кредитування стала популярною відносно недавно. Є кілька причин:

 • мікрокредит легко отримати: для його оформлення не потрібно багато документів. Можна обмежитися паспортом та ІПН кодом, а також буде потрібна банківська карта;
 • низькі вимоги до позичальника: кредит видається пенсіонерам, студентам, людям без довідок про доходи, людям з простроченням в минулому;
 • мікропозику можна отримати онлайн. Наприклад, на сайті   Dinero для цього є зручна форма заявки;
 • бонусні програми і знижки. Так у Dinero перший мікрокредит обмежений за сумою (не більше 15 000), але 15000 можна взяти миттєво;
 • висока швидкість. Заявка на мікропозику оформляється в автоматичному режимі. По-перше, це швидко. По-друге, це виключає помилки;
 • різні способи погашення. Повернути мікропозику можна онлайн (потрібна карта), не виходячи з дому або в терміналі самообслуговування.

Можливість працювати дистанційно робить мікропозики і мікрокредити онлайн конфіденційними: сторонні не побачать, як клієнт йде в офіс кредитора, адже вся робота буде проводитися через інтернет.

Мікрокредити – це зручно

Ось що потрібно від позичальника для отримання позики:

 • вік від 18 років;
 • українське громадянство;
 • діючий паспорт України;
 • мобільний телефон;
 • банківська карта;
 • відсутність серйозних прострочень за позиками, які були раніше.

Тепер клієнт заповнює заявку. Якщо мікропозика схвалена, його карта поповнюється. Якщо відхилена, можна через деякий час спробувати ще раз.

Dinero ставиться лояльно навіть до тих, кому не вдається з першого разу погасити позику. Для таких випадків є можливість продовжити кінцеву дату погашення. Достатньо просто оплатити комісію і призначити нову дату. Але на цього разу важливо повернути мікрокредит вчасно, інакше в майбутньому у боржника обов'язково виникнуть проблеми з отриманням інших позик.

Мікрокредит онлайн – це сучасне рішення тимчасових фінансових труднощів. Найнижчі відсотки і клієнтоорієнтований сервіс вигідно виділяють Dinero серед інших мікрофінансових організацій.