Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


мікропозик і мікрокредит онлайн   від Dinero

Брак грошей – досить делікатна проблема. Якщо у людини є якісь заощадження, то вирішити її буде простіше, якщо немає, доведеться звертатися до друзів, знайомих. Допомогти вони зможуть з різним ступенем ймовірності. Але є ще один спосіб добути гроші – це мікропозик онлайн. Це щось середнє між банківською позикою і грошима в борг до зарплати.

Що таке мікропозик і мікрокредит?

Що таке звичайний кредит – відомо кожному. Його беруть на якусь конкретну мету, попереджаючи про це банк. Позика оформляється на тривалий термін і являє собою солідну суму. Потенційний позичальник вирішує, чи зможе він упоратися з щомісячними виплатами, а потім банк протягом декількох днів обмірковує, чи правильним було, на його погляд, рішення клієнта. Мікропозик – це простіше, швидше і ефективніше.

Відмінність мікропозик онлайн від позики в банку – це його розмір. Цільові кредити, як правило, – це солідні суми на якусь істотну покупку. Мікропозик – це гроші до зарплати. Рішення взяти мікрокредит не обдумує, тут людині ясно відразу, зможе він чи ні повернути мікропозик з однієї зарплати. Його видають на термін до 1 місяця, а для перерахування коштів можна користуватися карткою.

Рішення в банку доведеться чекати кілька днів, адже він буде перевіряти, чи можна потенційному позичальникові довірити гроші. МФО ж надають невеликі суми, здійснюючи тільки поверхневу перевірку. Очікування становить всього кілька хвилин. Це дуже допомагає, якщо потрібна термінова сума, яку більше ніде взяти. Звичайно, великі компанії видають кредитки, якими можна скористатися також швидко, але щоб це зробити, карта вже повинна бути на руках.

Істотний мінус – щоденний відсоток

Якщо за банківськими кредитами потрібно платити щомісяця, то мікрокредит видається зазвичай на місяць. Так що відсотки нараховуються щодня. У більшості МФО процентна ставка становить 2% в день, але компанія Dinero видає миттєві кредити під найменший відсоток – 1,3%. На даний момент, це найнижча процентна ставка в Україні в мікрокредитування.

Багато аналітиків лякають потенційних клієнтів величезними річними відсотками по кредиту, які набігають за умови 2% або навіть 1,3% в день. Але це маніпуляції. Насправді мікрокредит онлайн не видається на рік. Максимальний термін – це місяць (більше – в окремих випадках). Більше платитимуть лише ті, хто вчасно не погашає мікропозик і має по ньому заборгованості.

Важливе зауваження: розраховуючи термін кредитування, можна вибрати будь-який період погашення. Тиждень, дві, три або місяць. Потрібно вибирати той період, коли з'явиться можливість погасити мікропозик. Тоді не доведеться переплачувати   за зайві дні користування кредитом.

Чому обирають мікрокредит?

Така форма кредитування стала популярною відносно недавно. Є кілька причин:

 • мікрокредит легко отримати: для його оформлення не потрібно багато документів. Можна обмежитися паспортом та ІПН кодом, а також буде потрібно банківська карта;
 • низькі вимоги до позичальника: кредит видається пенсіонерам, студентам, людям без довідок про доходи, людям з простроченням в минулому;
 • мікропозик можна отримати онлайн. Наприклад, на сайті   Dinero для цього є зручна форма заявки;
 • бонусні програми і знижки. Так у Dinero перший мікропозик обмежений по сумі (не більше 4 000), але 4000 можна взяти миттєво;
 • висока швидкість. Заявка на мікропозик оформляється в автоматичному режимі. По-перше, це швидко. По-друге, це виключає помилки;
 • різні способи погашення. Повернути мікропозик можна онлайн (потрібна карта), не виходячи з дому або в терміналі самообслуговування.

Можливість працювати дистанційно робить мікропозики і мікрокредити онлайн конфіденційними: сторонні не побачать, як клієнт йде в офіс кредитора, адже вся робота буде проводитися через інтернет.

Мікрокредити – це зручно

Ось що потрібно від позичальника для отримання позики:

 • вік від 18 років;
 • українське громадянство;
 • діючий паспорт України;
 • мобільний телефон;
 • банківська карта;
 • відсутність серйозних прострочень по позиках, які були раніше.

Тепер клієнт заповнює заявку. Якщо мікропозик схвалений, його карта поповнюється. Якщо відхилений, можна через деякий час спробувати ще раз.

Dinero ставиться лояльно навіть до тих, кому не вдається з першого разу погасити позику. Для таких випадків є можливість продовжити кінцеву дату погашення. Досить просто оплатити комісію і призначити нову дату. Але на цей раз важливо повернути мікрокредит вчасно, інакше в майбутньому у боржника обов'язково виникнуть проблеми з отриманням інших позик.

Мікрокредит онлайн – це сучасне рішення тимчасових фінансових труднощів. Найнижчі відсотки і клієнтоорієнтований сервіс вигідно виділяють Dinero серед інших мікрофінансових організацій.

Оцінка статті: 4/5

Проголосувало 104 людини.