Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Ccloan?

Ccloan - міжнародний Мікрокредитний сервіс, який працює в Україні, Іспанії, Казахстані, Грузії. Тут можна оформити невеликий кредит, коли гроші знадобилися терміново. Доступні від 400 до 10000 гривень на термін від 5 до 29 днів, а першу позику можна оформити За 16 хвилин. Процентна ставка змінюється і залежить від терміну та суми позики. Лояльні умови, мінімум документів і швидкість оформлення позики - основні переваги компанії.

Щоб стати клієнтом компанії, потрібно бути громадянином України віком від 20 років до 65, а також знадобляться:

 • банківська карта будь-якого українського банку;

 • паспорт та ІПН;

 • мобільний телефон.

Отримати позику можна в будь-якій точці України та в будь-який час, адже для цього не доведеться нікуди йти - все процеси автоматизовані, і користувачеві потрібно просто зареєструватися і заповнити анкету на сайті.

Розглянемо докладніше процес оформлення позики в Ccloan.

Крок 1. Реєстрація на сайті

 • Необхідно буде ввести адресу вашої електронної пошти та номер телефону, заповнити поля анкети.

 • Прочитати умови договору і правила кредитування, погодитися з ними і обробкою персональних даних.

Крок 2. Оформлення заявки на кредит

 • Підготуйте фото з паспортом в руках. Він повинен бути відкритий на сторінці з вашою фотографією, знімок можна зробити як за допомогою веб-камери, так і завантажити готове фото з папки на вашому комп'ютері.

 • Верифікація картки. На вашій карті повинно бути кілька гривень, оскільки довільна сума від 0 до 5 гривень буде тимчасово заблокована. Ви отримаєте повідомлення про це на ваш телефон або в онлайн-банкінгу; це допоможе підтвердити, що картка належить саме позичальнику.

 • Виберіть суму і термін. Калькулятор автоматично підрахує весь розмір позики з відсотками, які потрібно буде погасити в останній день дії договору.

Крок 3. Отримання кредиту

 • Отримайте рішення. Ви отримаєте повідомлення на номер телефону та електронну пошту про те, чи схвалений ваш кредит.

 • Якщо позика схвалений, ви отримаєте гроші на вашу банківську карту.

Подавати заявку в Ccloan можна в будь-який зручний для позичальника час, але якщо ви подали її в неробочий час, вона буде розглянута на наступний день.

Що, якщо відмовили?

Отримати гроші в мікрокредітной сервісі Ccloan простіше, ніж в банку, але сервіс також може відмовити у видачі позики з різних причин. Якщо відмовили, перевірте:

 • правильність заповнення анкети. Навіть найдрібніша помилка може призвести до відмови, тому вказуйте якомога більше даних - тоді шанси будуть вище;

 • банківську картку. Чи не минув термін її дії, чи є на ній кілька гривень для верифікації;

 • кредитну історію. Хоча негативна історія не перешкода для отримання мікропозик в Ccloan, прострочення за діючими в даний момент кредитами можуть призвести до відмови.

У сервісі немає обмежень на повторні заявки, ви можете перевірити анкету і подати заявку знову або почекати кілька днів.

Як погасити кредит Ccloan?

Компанія розробила кілька простих і зручних для всіх способів повернути гроші. Це можна зробити за допомогою:

 • банківської карти в Особистому кабінеті на сайті Ccloan;

 • через термінали самообслуговування iBox, Система, Tyme;

 • в касі будь-якого українського банку. Актуальні реквізити можна знайти на сайті в розділі «Як погасити кредит». Будьте уважні, адже платежі через каси можуть оброблятися до трьох робочих днів, тому, вибравши цей спосіб, позику потрібно погасити як мінімум за три дні до закінчення терміну дії договору.

Повернути позику можна достроково, заощадивши тим самим на відсотках, адже платити потрібно тільки за фактичні дні користування засобами. Дізнатися суму погашення на даний момент завжди можна в вашому кабінеті на сайті Ccloan, дострокове погашення є без комісії.

Що, якщо не вдається погасити позику вчасно?

Важливо вчасно повернути кредит, адже прострочення приведе до того, що почнуть нараховуватися штрафні відсотки. Якщо ви увійшли в прострочення, порядок погашення буде наступним - спочатку кошти погашають штраф, потім нараховані відсотки, і тільки потім тіло позики.

Розмір пені - 3% в день від тіла кредиту. Тривале ухилення від виплати заборгованостей призведе до того, що інформація про борг буде передана в кредитне бюро. Це позначиться на кредитному рейтингу - він буде знижений, а це негативно вплине на можливість в майбутньому оформляти інші позики, як в банках, так і мікрокредітних сервісах. Крім того, компанія Ccloan залишає за собою право звертатися до суду і застосовувати методи примусового стягнення боргу.

Пролонгація

Якщо раптом не вдається вчасно повернути гроші, скористайтеся послугою пролонгації. Цю послугу в Ccloan можна оформити протягом терміну дії договору. Якщо виплати прострочені на 30 і більше днів поспіль або в цілому більше 60, то продовжити кредит можна - його потрібно повернути. Пролонгацію можна оформити в Особистому кабінеті або терміналі самообслуговування.

Позику можна продовжити максимум на 29 днів. Але якщо ви хочете продовжити кредит до настання останнього дня користування засобами це можна зробити на рівний або менший за тривалістю термін, ніж фактична тривалість вашого позики. Все про те, як і на скільки можна продовжити кредит, можна знайти в Особистому кабінеті на сайті.

Пролонгація - це можливість не піти в прострочення і не платити штрафні відсотки, якщо не вдається повернути позику вчасно. В процесі пролонгації зберігаються споконвічні умови кредитування, і вона не впливає на кредитну історію. Пролонгацією можна користуватися необмежену кількість разів.

Кредит від Ccloan - простий і доступний всім українцям віком від 20 до 65 років отримати невелику позику. Вчасно погасивши її, можна розраховувати на зростання можливої ​​суми. Це також гарна можливість поліпшити кредитну історію, адже сервіс співпрацює з бюро кредитних історій. Швидко, комфортно, без зайвих документів - мікрокредит від Ccloan виручить вас в складній фінансовій ситуації.