Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Отримати кредит на 2000 грн

Невеликий кредит може знадобитися кожному. Раптом затримали зарплату, а потрібно заплатити за орендоване житло, або всі вільні гроші лежать на депозиті, але потрібно терміново замінити що вийшла з ладу техніку або підлікувати зуб. Кредит на 2000 гривень може виручити в таких ситуаціях. Де взяти таку суму, якщо кредитки немає, а у знайомих просити не хочеться?

Позика на 2000 гривень від Dinero

Кращий варіант – МФО, мікрокредітной фінансова організація, наприклад, Dinero. Тут ви можете оформити першу позику до 4000 гривень миттєво. Для цього вам потрібно мати тільки доступ в інтернет, паспорт (вік від 18 років), ІПН і особисту банківську картку (потрібні 2 гривні на рахунку). Процес оформлення позики гранично простий:

  1. Вибір суми і терміну кредитування. Якщо це ваш перший позику до 2000, то ніяких відсотків нараховано не буде. Якщо   наступний, калькулятор відразу підрахує для вас всю суму з відсотками, яку потрібно погасити.
  2. Заповнення анкети. Обов'язково вказуйте тільки достовірні паспортні, особисті, персональні дані.
  3. Отримати рішення і дочекатися зарахування коштів на карту.

Вам не буде потрібно довідка про доходи і з місця роботи. Позика від сервісу Dinero допоможе комфортно вирішити фінансову проблему.